Terroryzm

Książka

Terroryzm

Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 27,36 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 27,36 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Terroryzm - Townshend Charles

> KRÓTKIE WPROWADZENIE
- książki, które zmieniają sposób myślenia!
Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. - od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.
Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje.
Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.
*
Terroryzm zawiera wyjaśnienie przyczyn dramatycznych zdarzeń, z którymi mierzy się współczesny człowiek. Czy terroryzm znaczy to samo co wojna Dlaczego terroryści stosują eskalację przemocy Jak terroryzm wpływa na kondycję państw demokratycznych i prawa człowieka Po atakach na World Trade Center i powstaniu Państwa Islamskiego Terroryzm to lektura niezbędna do tego, by zrozumieć świat.


Szczegóły: Terroryzm - Townshend Charles

Tytuł: Terroryzm
Autor: Townshend Charles
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Seria: Krótkie Wprowadzenie
ISBN: 9788380886261
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Machnikowski Ryszard M.
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 202
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Terroryzm - Townshend Charles

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Townshend Charles (1)