Dieta szczęścia Uwolnij dopaminę. Zrzuć zbędne kilogramy

Książka

Dieta szczęścia
Uwolnij dopaminę. Zrzuć zbędne kilogramy

  • Wydawnictwo: Zwierciadło
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788365456892
  • Ilość stron: 272
  • Format: 19,5x25 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 31,71 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 31,71 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Dieta szczęścia - Tom Kerridge

Czym jest dopamina? To kluczowa substancja chemiczna, towarzysząca sygnałom nerwowym w ośrodku przyjemności naszego mózgu. Kiedy doświadczamy przyjemności, czy to z powodu jedzenia, śmiechu, seksu, alkoholu czy hazardu, w mózgu wytwarza się dopamina. Istnieją badania, które wskazują, że niski poziom dopaminy prowadzi do obniżenia motywacji, letargu i apatii, a nawet depresji.

Dieta dopaminowa oparta jest o produkty, które wspomagają wydzielanie hormonu przyjemności. Odchudzanie staje się po prostu... przyjemne. Jej twórca Tom Keridge od wielu lat zmagał się ze zbędnymi kilogramami, ale kiedy wskazówka wagi przed 40. urodzinami pokazała 190 kg, autor  postanowił rozprawić się z nadwagą. Jednocześnie wiedział, że osiągnie cel tylko wówczas, gdy uda się mu wprowadzić trwałe zmiany  i jeśli zachowa to co, w jedzeniu ceni najbardziej: smak i poczucie szczęścia, jakie ono daje.

Tak narodziła się dieta dopaminowa. Efektem jego autorskiej diety jest książka Dieta szczęścia, autorski program dla telewizji BBC Tom Kerridge: Lose Weight For Good oraz nowa sylwetka - Tom Kerridge stracił ponad 70 kg.

Tom Kerridge – znany i niezwykle popularny w Wielkiej Brytanii mistrz kulinarny. Pracował w wielu restauracjach, a w 2005 roku otworzył pub Hand & Flowers, i  ciągu roku zdobył pierwszą gwiazdkę Michelin. W roku 2012 do pierwszej gwiazdki dołączyła druga. Gwiazda wielu programów kulinarnych – w tym formatów autorskich. Autor popularnych w Wielkiej Brytanii książek.


Szczegóły: Dieta szczęścia - Tom Kerridge

Tytuł: Dieta szczęścia
Podtytuł: Uwolnij dopaminę. Zrzuć zbędne kilogramy
Autor: Tom Kerridge
Wydawnictwo: Zwierciadło
ISBN: 9788365456892
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 272
Format: 19,5x25 cm
Oprawa: twarda


Recenzje: Dieta szczęścia - Tom Kerridge

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Dieta szczęścia - Tom Kerridge