Superzaury 1 Królestwo Rajskich Gadów

Książka

Superzaury 1 Królestwo Rajskich Gadów

 • Wydawnictwo: K.E.Liber
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788364853210
 • Ilość stron: 352
 • Format: 15.5x20.6cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2018-07-23)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 40,01 PLN
Nasza cena 24,44 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 40,01 PLN
Nasza cena 24,44 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

SUPERZAURY 1: Królestwo Rajskich Gadów Jak wyglądałby świat, gdyby dinozaury nie wymarły Wyobraź sobie świat, w którym dinozaury przetrwały i przekształciły się w SUPERZAURY. To właśnie świat, w którym mieszka Bea Kingsley. Świat, w którym ludzie żyją wśród superzaurów, czasem w zgodzie, lecz często w konflikcie. Bea jest córką badaczy, którzy zaginęli, gdy była niemowlęciem. Kiedy babcia niespodziewanie zabiera ją na dalekie indonezyjskie wyspy Aru, dziewczynka zaczyna zadawać trudne pytania. Ale im więcej zadaje pytań, tym częściej przysparza kłopotów sobie i babci. Czy podróż na wyspy okaże się wielkim błędem Oto początek przygody! SUPERZAURY: Królestwo Rajskich Gadów to pierwszy z sześciu tomów ekscytującej przygodowej serii książek dla dzieci i młodzieży, pełnej przygód i zwrotów akcji, ilustrowanej wspaniałą, czarno-białą grafiką. Wypróbuj także wyjątkową aplikację Supersaurs, która wykorzystując najnowsze technologie pozwoli Ci stać się częścią rzeczywistości, w której superzaury dosłownie wyskakują ze stronic książki wkraczając do realnego świata.

Szczegóły

Tytuł: Superzaury 1 Królestwo Rajskich Gadów

Autor: Burridge Jay Jay

Wydawnictwo: K.E.Liber

Seria: SUPERZAURY

ISBN: 9788364853210

Tytuł oryginału: The World of Supersaurs. Raptors of Paradise

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Szczepański Michał

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 352

Format: 15.5x20.6cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.09 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Burridge Jay Jay (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl