Cuda są naturalne niebo jest w nas Opowieść o odkrywaniu mistrzostwa w sobie

Książka

Cuda są naturalne niebo jest w nas
Opowieść o odkrywaniu mistrzostwa w sobie

  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788365601773
  • Ilość stron: 336
  • Format: 14.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,30 PLN
Nasza cena 25,73 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,30 PLN
Nasza cena 25,73 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Cuda są naturalne niebo jest w nas - Przygońska Małgorzata

Kolejna książka Małgorzaty Przygońskiej, autorki pięknej historii o miłości i poszukiwaniu siebie Dotyk serca droga do poznania siebie.
W swojej najnowszej książce autorka inspiruje do rozwoju duchowego, odkrywania i pokochania siebie. Dzieli się z czytelnikami odkryciami z pracy niekonwencjonalnego psychoterapeuty i metodami transformacji nazywanymi świadomym uwalnianiem wzorców i świadomym kreowaniem rzeczywistości. Małgorzata Przygońska otwiera przed czytelnikami swoją duszę i serce opowiadając historie, w których z łatwością można odnaleźć samego siebie. Książka przybiera często formę dialogu z wewnętrznym Mistrzem, co w niezwykły sposób inspiruje do własnych refleksji i przemyśleń.
__
Małgosia jest wspaniałą i bardzo inspirującą osobą, która zdecydowała się wyruszyć w najważniejszą podróż życia - w podróż do wnętrza samej siebie. W tej książce dzieli się swo­imi doświadczeniami i odkryciami, które dla wielu osób z pewnością staną się bezcennym drogowskazem. Niech ta książka prowadzi was do odkrywania swoich osobistych cudów!
Agnieszka Maciąg
Ludzie na całym świecie szukają dowodu na CUD. Wy już nie musicie - trzymacie go w ręce. Książka pisana sercem. CUDowna kobieta, która codziennie zagląda w ludzkie CUDze serca, z miłością je uzdrawiając. Odkrywa też przed nami swoje - najbardziej wzrusza­jące, najszczersze, CUDne.
Paweł Burczyk
__
O autorze:
Małgorzata Przygońska uzdrowicielka relacji partnerskich, rodowych, rodzicielskich i zawodowych. Prowadzi klientów do realizacji celów życiowych i spełnienia w miłości, obfito­ści i zdrowiu. Z czytelnikami dzieli się doświadczeniem niekonwencjonalnego terapeuty, inspirując i motywując ludzi do osobistej przemiany.


Szczegóły: Cuda są naturalne niebo jest w nas - Przygońska Małgorzata

Tytuł: Cuda są naturalne niebo jest w nas
Podtytuł: Opowieść o odkrywaniu mistrzostwa w sobie
Autor: Przygońska Małgorzata
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
ISBN: 9788365601773
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 336
Format: 14.5x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.355 kg


Recenzje: Cuda są naturalne niebo jest w nas - Przygońska Małgorzata

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×