Mroczne Intrygi Księga 2 Władca cieni

Książka

Mroczne Intrygi Księga 2 Władca cieni

  • Wydawnictwo: Mag
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788374808750
  • Ilość stron: 852
  • Format: 13,5x20,5 cm
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,00 PLN
Nasza cena 36,91 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,00 PLN
Nasza cena 36,91 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Mroczne Intrygi Księga 2 Władca cieni - Cassandra Clare

Czy oddałbyś bratnią duszę za swoją prawdziwą duszę?

Życie Nocnego Łowcy to życie w pętach powinności. W więzach honoru. Świat Nocnego Łowcy to świat uroczystych przysiąg, a nie ma ślubów świętszych niż te łączące parabatai wojowników-partnerów, którzy mają razem walczyć i razem ginąć, lecz nigdy, przenigdy nie wolno im się zakochać.

Emma Carstairs odkryła, że miłość odwzajemniona przez jej parabatai, Juliana Blackthorna, jest nie tylko zakazana, lecz także śmiertelnie niebezpieczna: może zniszczyć ich oboje. Wie, że powinna uciec od Juliana, lecz jakże miałaby to zrobić, gdy Blackthornom ze wszystkich stron zagrażają wrogowie?

Ich jedyną nadzieją jest Czarna Księga Umarłych, magiczny wolumin o ogromnej mocy. Wszyscy chcą ją dostać, ale tylko Blackthornowie są w stanie ją odnaleźć. Emma, jej najlepsza przyjaciółka Cristina oraz Mark i Julian Blackthornowie przybywają do Faerie gdzie hulaszcze zabawy skrywają krwawe zagrożenie i żadnej obietnicy nie można ufać by tam zawrzeć mroczny pakt z królową Jasnego Dworu. Tymczasem narastające napięcie między Nocnymi Łowcami i Podziemnymi doprowadziło do wyłonienia Kohorty, grupy ekstremistów wśród Nocnych Łowców, którzy domagają się wprowadzenia obowiązku rejestracji Podziemnych i niewygodnych Nefilim. Zrobią wszystko, co w ich mocy, by ujawnić tajemnice Juliana i przejąć władzę nad Instytutem w Los Angeles.

Kiedy Podziemni zwracają się przeciw Clave, pojawia się nowa groźba w postaci Władcy Cieni króla Ciemnego Dworu, który wysyła swoich najlepszych wojowników z zadaniem wymordowania wszystkich, w których żyłach płynie krew Blackthornów, i przechwycenia Czarnej Księgi. Gdy mordercza pętla zaciska się wokół Juliana, ten opracowuje ryzykowny plan ratunkowy. Jego powodzenie zależy od współpracy z nieprzewidywalnym nieprzyjacielem. Sukces może jednak mieć swoją cenę, której ani on, ani Emma nawet sobie nie wyobrażają, krwawy rachunek, który być może przyjdzie zapłacić wszystkim, których kochają.


Szczegóły: Mroczne Intrygi Księga 2 Władca cieni - Cassandra Clare

Tytuł: Mroczne Intrygi Księga 2 Władca cieni
Autor: Cassandra Clare
Wydawnictwo: Mag
ISBN: 9788374808750
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 852
Format: 13,5x20,5 cm
Oprawa: broszurowa


Recenzje: Mroczne Intrygi Księga 2 Władca cieni - Cassandra Clare

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Mroczne Intrygi Księga 2 Władca cieni - Cassandra Clare