O odpustach 500 lat później Ekumeniczna lektura 95 tez ks. dr. Marcina Lutra

Kalendarz

O odpustach 500 lat później
Ekumeniczna lektura 95 tez ks. dr. Marcina Lutra

 • Producent: Tum
 • Rok produkcji: 2017
 • ISBN: 9788374544092
 • Ilość stron: 167
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,01 PLN
Nasza cena 15,06 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,01 PLN
Nasza cena 15,06 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przyjmuje się, że ogłoszenie 95 tez przez Marcina Lutra dało początek Reformacji. Wygłoszone tezy trafiły w ?nerw czasu?, jakim było pragnienie reformy Kościoła. Nie można ich demonizować, gdyż nawiązywały do akademickiego obyczaju prowadzenia dysput naukowych. 500 lat po ich ogłoszeniu warto na nowo podjąć akademicką dyskusję z tezami Lutra. Ponieważ po raz pierwszy okrągła rocznica Reformacji będzie obchodzona ekumenicznie, dlatego ekumenicznie, z pomocą dokumentów będących owocem luterańsko ? katolickich dialogów, trzeba podejść do Lutrowych tez.

Szczegóły

Tytuł: O odpustach 500 lat później

Podtytuł: Ekumeniczna lektura 95 tez ks. dr. Marcina Lutra

Autor: Ferdek Bogdan

Producent: Tum

ISBN: 9788374544092

Języki: polski

Rok produkcji: 2017

Ilość stron: 167

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.195 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Ferdek Bogdan (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×