Gdzie? Jak? Dlaczego? Kacper w muzeum

Książka

Gdzie? Jak? Dlaczego? Kacper w muzeum

 • Wydawnictwo: Tadam
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788394989002
 • Ilość stron: 28
 • Format: 22.5x22.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,01 PLN
Nasza cena 19,06 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,01 PLN
Nasza cena 19,06 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kacper, mały chłopiec z wielką wyobraźnią, zdobywa Mapę Skarbów. Czym prędzej, wraz z rodzicami, wyrusza na wyprawę tajemniczym szlakiem. Rozpoczyna się wielka wędrówka, pełna odkryć, przygód i nowych znajomości.

Szczegóły

Tytuł: Gdzie? Jak? Dlaczego? Kacper w muzeum

Autor: Święcki Adam

Wydawnictwo: Tadam

ISBN: 9788394989002

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 28

Format: 22.5x22.5cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×