Powołani do zwycięstwa

Książka

Powołani do zwycięstwa

 • Wydawnictwo: WYDAWNICTWO DAWIDA
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788392944652
 • Ilość stron: 281
 • Format: x / 140 / 210
 • Oprawa: OM
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,00 PLN
Nasza cena 29,57 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,00 PLN
Nasza cena 29,57 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Powołani do zwycięstwa odkrywa przyczyny wielu zmagań, jakim musimy stawić czoła w życiu zarówno dokonujących się w naszym wnętrzu, jak i dotyczących zewnętrznych okoliczności oraz relacji z otaczającymi nas ludźmi. Książka wskazuje też na biblijne sposoby rozwiązania tych trudności. Pełna jest prawdziwych historii ukazujących zastosowanie biblijnych prawd w życiu, dzięki czemu można je lepiej zrozumieć. Jednocześnie jest praktyczna i może pomóc czytelnikowi powstać i stać się zwycięzcą. Graham i Shirley Powell wspólnie służą Bogu od pięćdziesięciu lat. Mieszkali w Nowej Zelandii, z której pochodzą, a następnie w Australii. Od ponad trzydziestu lat mieszkają w Kanadzie. Przez ten czas zajmowali się nauczaniem, pracą pastorską, a także ewangelizacyjną. Na całym świecie widzieli wielu ludzi uzdrowionych, uwolnionych i wzrastających do tego, do czego zostali stworzeni.„To jedna z najsilniej budujących wiarę książek, jakie kiedykolwiek czytałem.”Michael Davidson, Prince George, Kolumbia Brytyjska, Kanada - autor The Invitation.„Ciekawe anegdoty i historie Grahama całkowicie przykuły moją uwagę.”Murray Smith – pastor kościoła Bridges Church w Cambridge, Nowa Zelandia autor Grayson’s Legacy.„Niezrównane podejście Grahama do tematu sprawia, że jego książka jest jedną z najbardziej polecanych przeze mnie pozycji do przeczytania dla każdego, kto naprawdę interesuje się tym, jak stać się wolnym i pozostać nim oraz jak pomagać innym to osiągnąć. Polecam ją z całego serca!”Dave Bryan – pastor kościoła Church of Glad Tidings w Yuba City, Kalifornia, USA.

Szczegóły

Tytuł: Powołani do zwycięstwa

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: WYDAWNICTWO DAWIDA

ISBN: 9788392944652

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 281

Format: x / 140 / 210

Oprawa: OM

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×