Współcześnie o włosach

Książka

Współcześnie o włosach

  • Wydawnictwo: Poligraf
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788378567028
  • Ilość stron: 88
  • Format: 14.5x20.5
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 28,00 PLN
Nasza cena 18,60 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 28,00 PLN
Nasza cena 18,60 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Współcześnie o włosach - Chruściel Ewelina

Autorką książki "Współcześnie o włosach" jest fryzjerka z dwudziestoletnim doświadczeniem, zajmująca się zarówno fryzjerstwem męskim, jak i damskim, przez wiele lat świadcząca usługi w domach klientów. Ewelina Chruściel przez dwa lata prowadziła własny salon fryzjerski. Stwierdziła jednak, że jej poglądy, prezentowany przez nią sposób obsługi klienta, indywidualne do niego podejście i chęć poświęcenia mu jak najwięcej czasu i troski są bardzo nietypowe i nie przynoszą jej zbyt dużego dochodu. Okazało się, że też bardziej odpowiadały jej usługi świadczone pojedynczym klientom i serwis na wysokim poziomie.
Podczas swojej pracy autorka zauważyła wśród klientek i klientów występowanie znacznych braków w podstawowej wiedzy o usługach fryzjerskich. Dlatego po nieudanej ? z powodu braku czasu ? próbie prowadzenia bloga i kanału na YouTube postanowiła uwieńczyć swoją wieloletnią pracę przygotowaniem niniejszej publikacji, w której dzieli się wiedzą i rozwiązaniami z zakresu fryzjerstwa.
Książka ta nie jest zbyt obszerna, napisana została przystępnym językiem, nie zawiera trudnych definicji. Autorka omawia w niej wszystkie współczesne techniki pielęgnacji włosów. Każdy, a zwłaszcza kobieta, powinien być bowiem na bieżąco z nowościami ze świata fryzjerstwa, aby móc jak najlepiej zrozumieć proponowane rozwiązania i dopasować dzięki nim fryzurę do swojego stylu.


Szczegóły: Współcześnie o włosach - Chruściel Ewelina

Tytuł: Współcześnie o włosach
Autor: Chruściel Ewelina
Wydawnictwo: Poligraf
ISBN: 9788378567028
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 88
Format: 14.5x20.5
Oprawa: Miękka
Waga: 0.14 kg


Recenzje: Współcześnie o włosach - Chruściel Ewelina

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Chruściel Ewelina (1)