Spacer na krawędzi

Książka

Spacer na krawędzi

  • Wydawnictwo: HarperCollins Polska
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788327631282
  • Ilość stron: 432
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 37,99 PLN
Nasza cena 23,90 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 37,99 PLN
Nasza cena 23,90 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Spacer na krawędzi - Smith Sherri

Kiedy zadzwonił szeryf, Mia myślała, że matka dźgnęła nożem kolejnego pensjonariusza domu opieki. Jednak tym razem chodziło o jej brata. Lucas, oskarżony o zamordowanie swojej nastoletniej uczennicy, zniknął bez śladu. Wezwana na przesłuchanie Mia wraca do miasteczka, którego wolałaby już nigdy nie oglądać. Nienawidzi Wayoaty ? krainy jabłek, kukurydzy, ale też dilerów narkotykowych i ludzi gotowych zabić, byle tylko ich sekrety nie wyszły na jaw. Tutaj zamiata się przykre sprawy pod dywan i wydaje wyrok przed udowodnieniem winy.
Mia nie wierzy w zarzuty stawiane bratu. Prowadzi śledztwo na własną rękę, ale im głębiej drąży temat, tym bardziej ktoś próbuje ją powstrzymać. Walka o prawdę staje się równie niebezpieczna, jak spacer nad przepaścią, w którą ktoś próbuje nas zepchnąć.


Szczegóły: Spacer na krawędzi - Smith Sherri

Tytuł: Spacer na krawędzi
Autor: Smith Sherri
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
ISBN: 9788327631282
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 432
Oprawa: Miękka


Recenzje: Spacer na krawędzi - Smith Sherri

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Są książki, po których przeczytaniu siadam i piszę od razu recenzję, ale są też takie, które muszę odczekać. I właśnie do tych drugich zalicza się książka autorstwa Sherri Smith Spacer na krawędzi.

Mia mieszka w Chicago, gdzie prowadzi życie farmaceutki uzależnionej od leków. Pewnego dnia dostaje telefon od policji z jej rodzinnej Wayoaty z informacją o zaginięciu jej brata bliźniaka - Lucasa. Na dodatek jest on głównym podejrzanym w sprawie morderstwa młodej dziewczyny. Mia rzuca wszystko i jedzie do rodzinnego miasteczka, licząc, że oczyści brata z zarzucanych mu zarzutów, a także, że uda się jej go odnaleźć. Niestety problemem jest policja, która nie wierzy lekomance, ani jej teoriom.

Książka po opisie na okładce mnie zaintrygowała, jednak jej lektura początkowo mnie rozczarowywała. Akcja niewiarygodnie mocno się dłużyła i nie była w stanie przykuć mojej uwagi. Gdybym miała porównać książkę, sposób jej napisania i stworzenia świata to najbliżej byłoby jej do Dziewczyny z pociągu. Aczkolwiek myślę, że usilne próby pisania kolejnych podobnych książek o kobietach, którym nikt nie wierzy mogą być nietrafione. Minusem książki jest też jej przewidywalność. Autorka próbuje usilnie zakamuflować rozwiązanie zagadki, ale w sumie już w po jednej trzeciej książki wiedziałam jak historia się potoczy.

Jeśli szukacie książki do czytania na leżaku czy na plaży to pewnie spełni ona swoje zadanie, ale na pewno szybko o niej zapomnicie.
2018-04-29 10:41:57


Inne pozycje tego autora: Smith Sherri (1)