Spacer na krawędzi

Książka

Spacer na krawędzi

 • Wydawnictwo: HarperCollins Polska
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788327631282
 • Ilość stron: 432
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 38,00 PLN
Nasza cena 21,42 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 38,00 PLN
Nasza cena 21,42 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kiedy zadzwonił szeryf, Mia myślała, że matka dźgnęła nożem kolejnego pensjonariusza domu opieki. Jednak tym razem chodziło o jej brata. Lucas, oskarżony o zamordowanie swojej nastoletniej uczennicy, zniknął bez śladu. Wezwana na przesłuchanie Mia wraca do miasteczka, którego wolałaby już nigdy nie oglądać. Nienawidzi Wayoaty ? krainy jabłek, kukurydzy, ale też dilerów narkotykowych i ludzi gotowych zabić, byle tylko ich sekrety nie wyszły na jaw. Tutaj zamiata się przykre sprawy pod dywan i wydaje wyrok przed udowodnieniem winy.
Mia nie wierzy w zarzuty stawiane bratu. Prowadzi śledztwo na własną rękę, ale im głębiej drąży temat, tym bardziej ktoś próbuje ją powstrzymać. Walka o prawdę staje się równie niebezpieczna, jak spacer nad przepaścią, w którą ktoś próbuje nas zepchnąć.


Szczegóły

Tytuł: Spacer na krawędzi

Autor: Smith Sherri

Wydawnictwo: HarperCollins Polska

ISBN: 9788327631282

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 432

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Są książki, po których przeczytaniu siadam i piszę od razu recenzję, ale są też takie, które muszę odczekać. I właśnie do tych drugich zalicza się książka autorstwa Sherri Smith Spacer na krawędzi.

Mia mieszka w Chicago, gdzie prowadzi życie farmaceutki uzależnionej od leków. Pewnego dnia dostaje telefon od policji z jej rodzinnej Wayoaty z informacją o zaginięciu jej brata bliźniaka - Lucasa. Na dodatek jest on głównym podejrzanym w sprawie morderstwa młodej dziewczyny. Mia rzuca wszystko i jedzie do rodzinnego miasteczka, licząc, że oczyści brata z zarzucanych mu zarzutów, a także, że uda się jej go odnaleźć. Niestety problemem jest policja, która nie wierzy lekomance, ani jej teoriom.

Książka po opisie na okładce mnie zaintrygowała, jednak jej lektura początkowo mnie rozczarowywała. Akcja niewiarygodnie mocno się dłużyła i nie była w stanie przykuć mojej uwagi. Gdybym miała porównać książkę, sposób jej napisania i stworzenia świata to najbliżej byłoby jej do Dziewczyny z pociągu. Aczkolwiek myślę, że usilne próby pisania kolejnych podobnych książek o kobietach, którym nikt nie wierzy mogą być nietrafione. Minusem książki jest też jej przewidywalność. Autorka próbuje usilnie zakamuflować rozwiązanie zagadki, ale w sumie już w po jednej trzeciej książki wiedziałam jak historia się potoczy.

Jeśli szukacie książki do czytania na leżaku czy na plaży to pewnie spełni ona swoje zadanie, ale na pewno szybko o niej zapomnicie.
2018-04-29 10:41:57

Inne pozycje tego autora: Smith Sherri (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×