Bracia Slater Kane Tom 3
Książka
Wysyłka: 1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena detaliczna 36,90 PLN
Nasza cena: 24,05 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów
Opis: Bracia Slater Kane - Casey L.A.

TRZECI TOM PIKANTNEJ SERII O GORĄCYCH BRACIACH SLATER Aideen Collins to ognista dziewczyna, która potrafi postawić na swoim. Dorastała bez matki wśród samych mężczyzn, dlatego od zawsze umiała walczyć o swoje. To jedyna osoba, która umie postawić się Kane?owi Slaterowi i powiedzieć, co tak naprawdę o nim myśli. Kane Slater to typ szorstkiego faceta, który nie przepada za ludźmi. Nikt go dobrze nie rozumie, a niektórzy się go boją z powodu blizn, które pokrywają jego twarz i ciało. Rozkoszuje się ich strachem i wie, że dzięki temu nikt nie będzie chciał go bliżej poznać. Chociaż Aideen i Kane nie mogą się ze sobą dogadać, to obydwoje potrzebują się nawzajem, aby przetrwać. Aideen jest jedyną osobą, która mu się przeciwstawia, a on jest jedynym mężczyzną, który zna jej sekrety. Kiedy Kane ciężko choruje, Aideen otocza go opieką. Wkrótce okaże się, że los chce okrutnie z nich zadrwić, gdy z przeszłości powraca najgorszy demon, który go ściga. Czy Kane znajdzie w sobie tyle siły, aby ochronić najbliższych i pokonać dawne lęki? Kane pragnie Aideen. Kane bierze to, co chce. __ Przesuń się Dominic, twoje miejsca właśnie zajął gorący Kane! Dominic był moją pierwszą miłością z serii Bracia Slater, Kane jest ostatnią - KAT, goodreads.com Bardzo dobrze mi się czytało tę książkę. Jest naprawdę zabawna i seksowna. Trudno się od niej oderwać - Violina The Romance Lover, goodreads.com __ L.A. Casey - bestsellerowa autorka ,,The New York Times" i ,,USA Today". Pochodzi z Irlandii, mieszka w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych elementów: wychowywania cudownej córeczki oraz ,,czarowania" kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebooku. Zainspirowana literaturą erotyczną ciężko pracowała nad własną książką i determinacją wywalczyła jej wydanie. Całe szczęście! Tak powstał kultowy Dominic z serii Bracia Slater. Choć miała zaledwie dziewiętnaście lat, przygodę z pisarstwem rozpoczęła od hitu. Dominic według recenzji sklepu internetowego Amazon to spektakularny sukces i bestsellerowa książka.


Szczegóły: Bracia Slater Kane - Casey L.A.

Tytuł: Bracia Slater Kane
Podtytuł: Tom 3
Autor: Casey L.A.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Seria: Bracia Slater
ISBN: 9788365601292
Tytuł oryginału: Slater Brothers. Kane
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 504
Format: 13.5x20.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Bracia Slater Kane - Casey L.A.
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Kane'a i Braci Slater chyba Wam nie trzeba przedstawiać, a jeśli tak, to zapraszam do zapoznania się z poprzednimi recenzjami książek z tej serii. L.A. Casey niezmiennie trzyma się swojego interesującego i klimatycznego stylu.
Dla wszystkich fanów tej serii zdecydowanie to była najbardziej oczekiwana książka. Po szybkim i niespodziewanym zakończeniu "Keeli" nie mogłam się doczekać aż dowiem się co się dzieje z najbardziej doświadczonym przez los mężczyzną z rodu Slaterów. Kiedy prawda wychodzi na jaw jego relacja z Aideen zacieśnia się. Chociaż myślę, że autorka zbyt wyolbrzymiła problem, z którym miał zmagać się nasz główny bohater, jednak nie wpływa to jakoś znacząco na moją ocenę. Jak łatwo można się domyśleć, miłość Aideen i Kane'a nie będzie należała do łatwych. Wręcz przeciwnie. Kiedy demony przeszłości znowu upomną się o Kane'a. Dodatkowo stan, w którym znajduje się Aideen nie poprawia nastroju naszego tytułowego bohatera. To wszystko sprawia, że standardowo dostajemy porządną dawkę adrenaliny, miłości i ogromną ilość akcji i śmiechu z pozostałymi bohaterami z tego cyklu. Kane to była dla mnie najbardziej intrygująca postać ze wszystkich, poraniony na ciele i duszy, bojący się komukolwiek zaufać i ona, zwyczajna i początkowo nielubiana przez niego kobieta. Książka zwraca naszą uwagę na to, że czasem los lubi płatać nam figle, i zdecydowanie częściej nasze plany nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Powoli zbliżamy się do tajemnic skrywanych przez mężczyznę, a to stanowi nowy etap w związku z Aido. Wiem, że ta książka nie każdemu może przypaść do gustu, niemniej jednak warto po nią sięgnąć. Osobiście bardzo lubię takie długie cykle, w którym mogę głębiej poznać każdego z bohaterów, a nie tylko pokrótce w jednym tomie. Styl L.A. Casey jest bez większych zmian, chociaż ogólny wygląd zachowań postaci oceniam bardziej na plus. Głównym minusem tej serii jest powtarzające się dziecinne zachowanie niektórych postaci. Strasznie mnie to denerwuje, tym bardziej, że większość z nich zakłada już własne rodziny, co sprawia, że i ich postawia powinna ulec zmianie.
"Kane" jak i poprzednie części to lektura obowiązkowa dla każdego fana. Myślę, że spodoba się ona większości z Was. Nie jest to wymagająca lektura, a jednak potrafi mocno wciągnąć!
2018-05-27 16:47:43

Aideen i dziewczyny braci Slater, dla żartów, postanawiają wspólnie zrobić testy ciążowe. Jednak w wyniku powstałego zamieszania, wszystkie testy się wymieszały. Wśród nich jeden z nich jest pozytywny. Przerażona Aideen postanawia sama na spokojnie go powtórzyć, ale wtedy dzwoni Keela z informacją, że Kane znalazł się w szpitalu i nim kobieta ma szansę ujrzeć wynik testu, wybiega z domu. Na miejscu okazuje się, że Slater ma zdiagnozowaną chorobę, która nieleczona może utrudnić jego życie. Lekarz zaleca mężczyźnie zastrzyki, ale ten nie zgadza się na nie. Aideen postanawia pomóc w tym Kane'owi, bo wie, że są mu potrzebne, a tylko jej na to pozwala. Jednak mężczyzna wszystko jej utrudnia, kiedy dowiaduje się, że Aideen może być w ciąży, tym bardziej, że parę tygodni wcześniej wspólnie spędzili noc. Żąda od niej zrobienia testu.


Myślałam że to część o Alec'u i Keeli była najlepsza, ale ta o Kane i Aideen ją przebiła swoją dojrzałością. Jednak największy plus ma u mnie za to, że bohaterowie wyrażali się do siebie z większym szacunkiem niż poprzednie postacie, a relacja pomiędzy nimi została dobrze wykreowana i wręcz czułam tą tworzącą się magię pomiędzy nimi.


Aideen to dziewczyna, która w młodym wieku straciła mamę i wychowywała się wśród samej płci męskiej. To ją zahartowało - była silna i nie dawała sobie w kaszę dmuchać.
Kane to z kolei taka Bestia o wielkim sercu. Nie ufa ludziom, jest wycofany z życia i dopuszcza do siebie nielicznych. Do tego grona może zaliczyć swoich braci, ich dziewczyny i Aideen, którą zdaje się, że nie lubi ze wzajemnością. Jednak jak wiadomo: kto się czubi, ten się lubi i tak jest w przypadku naszych bohaterów. Chociaż głównie wynika to z tego, że obydwoje są wybuchowi i muszą postawić na swoim.

"Kane" to moja ulubiona część z serii o braciach Slater. Bardziej dojrzała, ale tak jak i ona mega wciągająca. Relacja pomiędzy bohaterami była bardziej naturalna i nie brakowało w niej nawet odrobiny sztuczności. Ja wręcz ich uwielbiam! Autorka uchyla nam przeszłość Kane, demony, które w nim tkwią. Nie zabraknie też niebezpieczeństwa i akcji. Ta książka to pozycja obowiązkowa dla miłośniczek braci Slater. Kto wie? Może Kane'a pokochacie jeszcze bardziej niż poprzednich ?
2018-07-26 22:44:15

Recenzja Kane

Kane to trzecia część serii Braci Slater autorki L.A.Casey.

Aiden Collins to ognista dziewczyna,która zawsze stawia na swoim.Wychowała się bez matki,wśród samych mężczyzn. Dla tego też potrafi walczyć o siebie.To jedyna osoba która nie boi się postawić Kaneowi Slaterowi i powiedzieć co tak na prawdę o nim myśli.

Kane Slater jest wielkim ,szorstkim facetem nie przepadającym za ludźmi . Jego twarz i ciało pokrywają blizny,każdy kto go pierwszy raz widzi,bierze go za złego człowieka.Blizny które mu zostały,przypominają o piekle które przeszedł,lecz to go wzmocniło.

Aiden i Kane nie przepadają za sobą,ciągle się kłócą i dogryzają sobie na wzajem.Lecz będą zmuszeni aby chociaż się tolerować,ponieważ los spłata im małego figla.

Kiedy Kane ciężko zachoruje,Aiden otoczy go opieką.Wtedy coś w nich pęknie i zobaczą co tak na prawdę do siebie czują.

Na domiar złego dziewczyny po pijaku zrobiły sobie żart w postaci testu ciążowego.Jedna z nich potykając się i wpadając do łazienki zwala wszystkie testy do zlewu,mieszając je. Okazuję się że jedna z nich jest w ciąży,ale która?

Co przeżył Kane,że tak odsuwa się od ludzi?

Która z dziewczyn jest w ciąży?

W tej książce pokazane są burzliwe relacje,ogniste charaktery Aiden i Kaneya. Dwoje ludzi którzy za sobą nie przepadają,a później nie chcą przyznać się do uczuć względem siebie. Choroba zbliża, otwierając im oczy i pokazując że los płata figle.

Sięgając po kolejne części dzieje się coraz ciekawiej, lecz nie opuszcza ich humor, miłość i przyjaźń. Polecam i czekam na więcej!!
2020-06-03 12:08:31

Książka

Bracia Slater Kane
Tom 3

TRZECI TOM PIKANTNEJ SERII O GORĄCYCH BRACIACH SLATER Aideen Collins to ognista dziewczyna, która potrafi postawić na swoim. Dorastała bez matki wśród samych mężczyzn, dlatego od zawsze umiała walczyć o swoje. To jedyna osoba, która umie postawić się Kane?owi Slaterowi i powiedzieć, co tak naprawdę o nim myśli. Kane Slater to typ szorstkiego faceta, który nie przepada za ludźmi. Nikt go dobrze nie rozumie, a niektórzy się go boją z powodu blizn, które pokrywają jego twarz i ciało. Rozkoszuje się ich strachem i wie, że dzięki temu nikt nie będzie chciał go bliżej poznać. Chociaż Aideen i Kane nie mogą się ze sobą dogadać, to obydwoje potrzebują się nawzajem, aby przetrwać. Aideen jest jedyną osobą, która mu się przeciwstawia, a on jest jedynym mężczyzną, który zna jej sekrety. Kiedy Kane ciężko choruje, Aideen otocza go opieką. Wkrótce okaże się, że los chce okrutnie z nich zadrwić, gdy z przeszłości powraca najgorszy demon, który go ściga. Czy Kane znajdzie w sobie tyle siły, aby ochronić najbliższych i pokonać dawne lęki? Kane pragnie Aideen. Kane bierze to, co chce. __ Przesuń się Dominic, twoje miejsca właśnie zajął gorący Kane! Dominic był moją pierwszą miłością z serii Bracia Slater, Kane jest ostatnią - KAT, goodreads.com Bardzo dobrze mi się czytało tę książkę. Jest naprawdę zabawna i seksowna. Trudno się od niej oderwać - Violina The Romance Lover, goodreads.com __ L.A. Casey - bestsellerowa autorka ,,The New York Times" i ,,USA Today". Pochodzi z Irlandii, mieszka w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych elementów: wychowywania cudownej córeczki oraz ,,czarowania" kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebooku. Zainspirowana literaturą erotyczną ciężko pracowała nad własną książką i determinacją wywalczyła jej wydanie. Całe szczęście! Tak powstał kultowy Dominic z serii Bracia Slater. Choć miała zaledwie dziewiętnaście lat, przygodę z pisarstwem rozpoczęła od hitu. Dominic według recenzji sklepu internetowego Amazon to spektakularny sukces i bestsellerowa książka.

Cena 36,90 PLN
Nasza cena 24,05 PLN
Oszczędzasz 34%
Wysyłka: 1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Bracia Slater Kane - Casey L.A.

Tytuł: Bracia Slater Kane
Podtytuł: Tom 3
Autor: Casey L.A.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Seria: Bracia Slater
ISBN: 9788365601292
Tytuł oryginału: Slater Brothers. Kane
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 504
Format: 13.5x20.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Bracia Slater Kane - Casey L.A.

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Kane'a i Braci Slater chyba Wam nie trzeba przedstawiać, a jeśli tak, to zapraszam do zapoznania się z poprzednimi recenzjami książek z tej serii. L.A. Casey niezmiennie trzyma się swojego interesującego i klimatycznego stylu.
Dla wszystkich fanów tej serii zdecydowanie to była najbardziej oczekiwana książka. Po szybkim i niespodziewanym zakończeniu "Keeli" nie mogłam się doczekać aż dowiem się co się dzieje z najbardziej doświadczonym przez los mężczyzną z rodu Slaterów. Kiedy prawda wychodzi na jaw jego relacja z Aideen zacieśnia się. Chociaż myślę, że autorka zbyt wyolbrzymiła problem, z którym miał zmagać się nasz główny bohater, jednak nie wpływa to jakoś znacząco na moją ocenę. Jak łatwo można się domyśleć, miłość Aideen i Kane'a nie będzie należała do łatwych. Wręcz przeciwnie. Kiedy demony przeszłości znowu upomną się o Kane'a. Dodatkowo stan, w którym znajduje się Aideen nie poprawia nastroju naszego tytułowego bohatera. To wszystko sprawia, że standardowo dostajemy porządną dawkę adrenaliny, miłości i ogromną ilość akcji i śmiechu z pozostałymi bohaterami z tego cyklu. Kane to była dla mnie najbardziej intrygująca postać ze wszystkich, poraniony na ciele i duszy, bojący się komukolwiek zaufać i ona, zwyczajna i początkowo nielubiana przez niego kobieta. Książka zwraca naszą uwagę na to, że czasem los lubi płatać nam figle, i zdecydowanie częściej nasze plany nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Powoli zbliżamy się do tajemnic skrywanych przez mężczyznę, a to stanowi nowy etap w związku z Aido. Wiem, że ta książka nie każdemu może przypaść do gustu, niemniej jednak warto po nią sięgnąć. Osobiście bardzo lubię takie długie cykle, w którym mogę głębiej poznać każdego z bohaterów, a nie tylko pokrótce w jednym tomie. Styl L.A. Casey jest bez większych zmian, chociaż ogólny wygląd zachowań postaci oceniam bardziej na plus. Głównym minusem tej serii jest powtarzające się dziecinne zachowanie niektórych postaci. Strasznie mnie to denerwuje, tym bardziej, że większość z nich zakłada już własne rodziny, co sprawia, że i ich postawia powinna ulec zmianie.
"Kane" jak i poprzednie części to lektura obowiązkowa dla każdego fana. Myślę, że spodoba się ona większości z Was. Nie jest to wymagająca lektura, a jednak potrafi mocno wciągnąć!
2018-05-27 16:47:43

Aideen i dziewczyny braci Slater, dla żartów, postanawiają wspólnie zrobić testy ciążowe. Jednak w wyniku powstałego zamieszania, wszystkie testy się wymieszały. Wśród nich jeden z nich jest pozytywny. Przerażona Aideen postanawia sama na spokojnie go powtórzyć, ale wtedy dzwoni Keela z informacją, że Kane znalazł się w szpitalu i nim kobieta ma szansę ujrzeć wynik testu, wybiega z domu. Na miejscu okazuje się, że Slater ma zdiagnozowaną chorobę, która nieleczona może utrudnić jego życie. Lekarz zaleca mężczyźnie zastrzyki, ale ten nie zgadza się na nie. Aideen postanawia pomóc w tym Kane'owi, bo wie, że są mu potrzebne, a tylko jej na to pozwala. Jednak mężczyzna wszystko jej utrudnia, kiedy dowiaduje się, że Aideen może być w ciąży, tym bardziej, że parę tygodni wcześniej wspólnie spędzili noc. Żąda od niej zrobienia testu.


Myślałam że to część o Alec'u i Keeli była najlepsza, ale ta o Kane i Aideen ją przebiła swoją dojrzałością. Jednak największy plus ma u mnie za to, że bohaterowie wyrażali się do siebie z większym szacunkiem niż poprzednie postacie, a relacja pomiędzy nimi została dobrze wykreowana i wręcz czułam tą tworzącą się magię pomiędzy nimi.


Aideen to dziewczyna, która w młodym wieku straciła mamę i wychowywała się wśród samej płci męskiej. To ją zahartowało - była silna i nie dawała sobie w kaszę dmuchać.
Kane to z kolei taka Bestia o wielkim sercu. Nie ufa ludziom, jest wycofany z życia i dopuszcza do siebie nielicznych. Do tego grona może zaliczyć swoich braci, ich dziewczyny i Aideen, którą zdaje się, że nie lubi ze wzajemnością. Jednak jak wiadomo: kto się czubi, ten się lubi i tak jest w przypadku naszych bohaterów. Chociaż głównie wynika to z tego, że obydwoje są wybuchowi i muszą postawić na swoim.

"Kane" to moja ulubiona część z serii o braciach Slater. Bardziej dojrzała, ale tak jak i ona mega wciągająca. Relacja pomiędzy bohaterami była bardziej naturalna i nie brakowało w niej nawet odrobiny sztuczności. Ja wręcz ich uwielbiam! Autorka uchyla nam przeszłość Kane, demony, które w nim tkwią. Nie zabraknie też niebezpieczeństwa i akcji. Ta książka to pozycja obowiązkowa dla miłośniczek braci Slater. Kto wie? Może Kane'a pokochacie jeszcze bardziej niż poprzednich ?
2018-07-26 22:44:15

Recenzja Kane

Kane to trzecia część serii Braci Slater autorki L.A.Casey.

Aiden Collins to ognista dziewczyna,która zawsze stawia na swoim.Wychowała się bez matki,wśród samych mężczyzn. Dla tego też potrafi walczyć o siebie.To jedyna osoba która nie boi się postawić Kaneowi Slaterowi i powiedzieć co tak na prawdę o nim myśli.

Kane Slater jest wielkim ,szorstkim facetem nie przepadającym za ludźmi . Jego twarz i ciało pokrywają blizny,każdy kto go pierwszy raz widzi,bierze go za złego człowieka.Blizny które mu zostały,przypominają o piekle które przeszedł,lecz to go wzmocniło.

Aiden i Kane nie przepadają za sobą,ciągle się kłócą i dogryzają sobie na wzajem.Lecz będą zmuszeni aby chociaż się tolerować,ponieważ los spłata im małego figla.

Kiedy Kane ciężko zachoruje,Aiden otoczy go opieką.Wtedy coś w nich pęknie i zobaczą co tak na prawdę do siebie czują.

Na domiar złego dziewczyny po pijaku zrobiły sobie żart w postaci testu ciążowego.Jedna z nich potykając się i wpadając do łazienki zwala wszystkie testy do zlewu,mieszając je. Okazuję się że jedna z nich jest w ciąży,ale która?

Co przeżył Kane,że tak odsuwa się od ludzi?

Która z dziewczyn jest w ciąży?

W tej książce pokazane są burzliwe relacje,ogniste charaktery Aiden i Kaneya. Dwoje ludzi którzy za sobą nie przepadają,a później nie chcą przyznać się do uczuć względem siebie. Choroba zbliża, otwierając im oczy i pokazując że los płata figle.

Sięgając po kolejne części dzieje się coraz ciekawiej, lecz nie opuszcza ich humor, miłość i przyjaźń. Polecam i czekam na więcej!!
2020-06-03 12:08:31Podobne do: Bracia Slater Kane - Casey L.A.


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×