Byle do przodu

Promocja

Byle do przodu

  • Wydawnictwo: Prószyński Media
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788381233521
  • Ilość stron: 448
  • Format: 12.5x19.5cm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Promocja:

Wyprzedaż

Cena 38,01 PLN
Nasza cena 20,55 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 38,01 PLN
Nasza cena 20,55 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Byle do przodu - Rudnicka Olga

Trup był, ale już sobie poszedł.

Maria marzy o własnej restauracji. O jej prowadzeniu, tak jak o gotowaniu, nie ma pojęcia, ale od czego jest kucharz i menedżer? Piotr, jej brat, zarządza centrum urody, choć nie odróżnia jogi od feng shui. Pomocy, zwłaszcza finansowej, w spełnieniu tych marzeń rodzeństwu udziela ojciec, bogaty przedsiębiorca. Maria i Piotr nie mają złudzeń. Za darmo umarło. Ta propozycja musi mieć drugie dno. Co tak naprawdę planuje ich ojciec? Za wszelką cenę postanawiają się tego dowiedzieć. Szpiegostwo, szantaż, przekupstwo, nie cofną się przed niczym, by dociec prawdy i ubiec knowania ojca. Wszystkie chwyty są dozwolone!

Olga Rudnicka (ur. 1988) - znana autorka powieści sensacyjnych "Natalii 5", "Cichy wielbiciel", "Były sobie świnki trzy" i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.


Szczegóły: Byle do przodu - Rudnicka Olga

Tytuł: Byle do przodu
Autor: Rudnicka Olga
Wydawnictwo: Prószyński Media
ISBN: 9788381233521
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 448
Format: 12.5x19.5cm
Oprawa: miękka
Waga: 0.318 kg


Recenzje: Byle do przodu - Rudnicka Olga

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Maria i Piotr, czyli rodzeństwo, które od zawsze marzyło o własnych biznesach. Maria chętnie założyłaby własną restaurację, natomiast Piotr odnalazłby się jako właściciel salonu urody. Mają okazję spełnić te marzenia, ojciec postanawia pomóc im finansowo w rozkręceniu tych biznesów. Jednak Maria i Piotr zaczynają mieć wątpliwości odnośnie tego drogiego prezentu. Ich ojciec bowiem nie był nigdy człowiekiem chętnie obdarowującym takimi prezentami. Zawsze coś się za nimi kryło, na przykład rozwód rodziców, albo inne wiadomości. Rodzeństwo wynajmuje detektywa, aby dowiedzieć się, co tym razem kryje się za pomocą ich ojca.


Komedia kryminalna to coś, z czym wcześniej się nie spotkałam. To także moje pierwsze spotkanie z twórczością Olgi Rudnickiej. Niestety nie tak udane jak się spodziewałam. Po pierwsze, wątek kryminalny, którego bardzo ciężko tu znaleźć. Niektóre dialogi są zabawne, jednak poziom tego humoru nie jest aż tak dobry jak mogłoby się wydawać. Często zamiast śmiechu może wywołać co najwyżej lekki uśmiech. Jest to lekka lektura, którą można przeczytać w przerwie między książkami, w których mnóstwo akcji. Przy "Byle do przodu" można się zrelaksować, jednak jeśli macie na swojej liście coś ciekawszego do przeczytania, to odpuściłabym sobie ten tytuł.


Słyszałam dużo dobrego o książkach tej autorki, może dlatego poczułam się trochę zawiedziona. Może po prostu źle trafiłam? Dajcie znać, jeśli czytaliście książki Olgi Rudnickiej. Co o nich myślicie? Jak dla mnie mogłoby być ciekawiej, wyszło przeciętnie. Wiadomo, że nie miała to być książka z poważnym przesłaniem, ale jednak gatunek pod którym została zapisana sprawił, że oczekiwałam z jej strony więcej kryminału i więcej komedii, otrzymałam powieść obyczajową.
2018-11-15 13:03:48