Byle do przodu

Książka

Byle do przodu

 • Wydawnictwo: Prószyński Media
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788381233521
 • Ilość stron: 448
 • Format: 12.5x19.5cm
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 38,01 PLN
Nasza cena 23,49 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 38,01 PLN
Nasza cena 23,49 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Trup był, ale już sobie poszedł.

Maria marzy o własnej restauracji. O jej prowadzeniu, tak jak o gotowaniu, nie ma pojęcia, ale od czego jest kucharz i menedżer? Piotr, jej brat, zarządza centrum urody, choć nie odróżnia jogi od feng shui. Pomocy, zwłaszcza finansowej, w spełnieniu tych marzeń rodzeństwu udziela ojciec, bogaty przedsiębiorca. Maria i Piotr nie mają złudzeń. Za darmo umarło. Ta propozycja musi mieć drugie dno. Co tak naprawdę planuje ich ojciec? Za wszelką cenę postanawiają się tego dowiedzieć. Szpiegostwo, szantaż, przekupstwo, nie cofną się przed niczym, by dociec prawdy i ubiec knowania ojca. Wszystkie chwyty są dozwolone!

Olga Rudnicka (ur. 1988) - znana autorka powieści sensacyjnych "Natalii 5", "Cichy wielbiciel", "Były sobie świnki trzy" i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.


Szczegóły

Tytuł: Byle do przodu

Autor: Rudnicka Olga

Wydawnictwo: Prószyński Media

ISBN: 9788381233521

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 448

Format: 12.5x19.5cm

Oprawa: miękka

Waga: 0.318 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Maria i Piotr, czyli rodzeństwo, które od zawsze marzyło o własnych biznesach. Maria chętnie założyłaby własną restaurację, natomiast Piotr odnalazłby się jako właściciel salonu urody. Mają okazję spełnić te marzenia, ojciec postanawia pomóc im finansowo w rozkręceniu tych biznesów. Jednak Maria i Piotr zaczynają mieć wątpliwości odnośnie tego drogiego prezentu. Ich ojciec bowiem nie był nigdy człowiekiem chętnie obdarowującym takimi prezentami. Zawsze coś się za nimi kryło, na przykład rozwód rodziców, albo inne wiadomości. Rodzeństwo wynajmuje detektywa, aby dowiedzieć się, co tym razem kryje się za pomocą ich ojca.


Komedia kryminalna to coś, z czym wcześniej się nie spotkałam. To także moje pierwsze spotkanie z twórczością Olgi Rudnickiej. Niestety nie tak udane jak się spodziewałam. Po pierwsze, wątek kryminalny, którego bardzo ciężko tu znaleźć. Niektóre dialogi są zabawne, jednak poziom tego humoru nie jest aż tak dobry jak mogłoby się wydawać. Często zamiast śmiechu może wywołać co najwyżej lekki uśmiech. Jest to lekka lektura, którą można przeczytać w przerwie między książkami, w których mnóstwo akcji. Przy "Byle do przodu" można się zrelaksować, jednak jeśli macie na swojej liście coś ciekawszego do przeczytania, to odpuściłabym sobie ten tytuł.


Słyszałam dużo dobrego o książkach tej autorki, może dlatego poczułam się trochę zawiedziona. Może po prostu źle trafiłam? Dajcie znać, jeśli czytaliście książki Olgi Rudnickiej. Co o nich myślicie? Jak dla mnie mogłoby być ciekawiej, wyszło przeciętnie. Wiadomo, że nie miała to być książka z poważnym przesłaniem, ale jednak gatunek pod którym została zapisana sprawił, że oczekiwałam z jej strony więcej kryminału i więcej komedii, otrzymałam powieść obyczajową.
2018-11-15 13:03:48

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×