Grzechy ojców

Książka

Grzechy ojców

  • Wydawnictwo: Replika
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788376747262
  • Ilość stron: 288
  • Format: 13.0x20.0cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 20,86 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 20,86 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Grzechy ojców - Rendell Ruth

To była brutalna, okrutna zbrodnia, popełniona szesnaście lat temu?
Po tym, jak zmasakrowano toporem bezradną staruszkę w jej własnym domu, Herbert Painter, złota rączka pani Primero, został osądzony i skazany. Nadinspektor Wexford jest pewien, że powieszono właściwego człowieka. Jednak wielebny Archery ma wątpliwości? ponieważ jego syn zamierza poślubić piękną, błyskotliwą córkę Paintera. Pomału, krok po kroku, zaczyna odkrywać tajemnice z przeszłości i dochodzi do konkluzji, że czasami zbrodnia rodzi zbrodnię?
Mieszając się w życie świadków, którzy wiele lat temu byli przesłuchiwani w sprawie o morderstwo pani Primero, budzi coś więcej niż duchy przeszłości.


Szczegóły: Grzechy ojców - Rendell Ruth

Tytuł: Grzechy ojców
Autor: Rendell Ruth
Wydawnictwo: Replika
ISBN: 9788376747262
Tytuł oryginału: A New Lease of Death
Tłumacz: Plisenko Martyna
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 288
Format: 13.0x20.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Grzechy ojców - Rendell Ruth

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Młoda, ładna, inteligentna, wykształcona i błyskotliwa dziewczyna wydawałaby się idealną partią dla syna wielebnego Archerego . Ma jednak mroczny sekret, jej ojciec został skazany za bestialskie zamordowanie staruszki. Czy to piętno będzie ciążyć na jej życiu nie pozwalając na zaznanie szczęścia? Czy każdy będzie doszukiwał się w niej, lub w jej dzieciach morderczych instynktów? Matka dziewczyny twierdzi jednak z pełną stanowczością, że jej ojciec nie jest mordercą. Czy w związku z tym został osądzony i powieszony niewinny człowiek?

Ojciec chłopaka, wielebny Archery, pragnie za wszelką cenę wyjaśnić sprawę z przeszłości, licząc na to, że nadkomisarz Wexford prowadzący wówczas śledztwo, tym razem się pomylił. Angażuje się w sprawę coraz bardziej sprawdzając stare dokumenty, przesłuchując świadków, odwiedzając miejsce zbrodni i starając się wypełnić luki w prowadzonym przed laty postępowaniu.

„Grzechy ojców” to druga część serii z nadkomisarzem Wexfordem, którą czytało mi się jeszcze przyjemniej niż „Z najlepszymi życzeniami śmierci”. Może dlatego, że już wiedziałam czego mogę oczekiwać po autorce - spójnego, świetnie poprowadzonego kryminału, z ciekawymi zwrotami akcji i odrobiną pikanterii.
2018-11-07 15:48:44


Podobne do: Grzechy ojców - Rendell Ruth