Kto porwał Daisy Maison?

Książka

Kto porwał Daisy Maison?

  • Wydawnictwo: Filia
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788380755376
  • Ilość stron: 398
  • Format: 13.5x20.5cm
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 24,94 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 24,94 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kto porwał Daisy Maison? - Hunter Cara

Daisy Mason zniknęła. Zabrał ją ktoś, kogo znasz.

Ośmioletnia Daisy Mason znika z domu podczas sąsiedzkiej zabawy na przedmieściach Oxfordu. Nikt z gości niczego nie widział.

Czy obca osoba mogłaby porwać dziewczynkę nie zostawiając po sobie żadnego śladu?

Gdy do akcji wkracza detektyw Adam Fawley, jego podejrzenia w pierwszej kolejności kierują się w stronę rodziny porwanej dziewczynki. Rodzice Daisy ewidentnie ukrywają jakąś tajemnicę, a jej cichy i wycofany braciszek zdaje się wiedzieć coś, o czym nie chce jednak mówić. Internet zaś huczy od plotek i domysłów.

Detektyw Fawley wie, że przy większości zaginięć sprawcą jest ktoś dobrze znany ofierze. Z każdą kolejną godziną szanse na znalezienie Daisy maleją. Czy uda się mu przebić przez gąszcz rodzinnych kłamstw i odnaleźć dziewczynkę, zanim będzie za późno?

Sprawca może być bliżej, niż myślisz.

Mistrzowski kryminał psychologiczny, zaginione dziecko i skandal zwieńczony szokującym zwrotem akcji.

Hunter mistrzowsko buduje napięcie, trzymając czytelnika w niepewności do ostatniej chwili.


Szczegóły: Kto porwał Daisy Maison? - Hunter Cara

Tytuł: Kto porwał Daisy Maison?
Autor: Hunter Cara
Wydawnictwo: Filia
ISBN: 9788380755376
Tłumacz: Grabarek Joanna
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 398
Format: 13.5x20.5cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.406 kg


Recenzje: Kto porwał Daisy Maison? - Hunter Cara

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Ośmioletnia dziewczynka znika podczas imprezy urodzinowej. Nikt nie zauważył momentu w którym Daisy opuściła to wydarzenie, z kim, oraz dlaczego. Uczestnicy nie potrafią udzielić odpowiedzi, które naprowadziłyby na rozwiązanie tej sprawy, podczas rozmów wychodzą na jaw sąsiedzkie tajemnice, pojawiają się także kłamstwa, które nie ułatwiają odnalezienia dziewczynki. Detektyw Adam Fawley ma przed sobą spore wyzwanie.


Cały czas zastanawiamy się, co mogło się wydarzyć, czy Daisy została porwana, czy nic jej nie jest? Tajemnice, które wychodzą na jaw dodatkowo komplikują nam te rozważania, sprawiają, że jesteśmy jeszcze bardziej ciekawi przebiegu całej sprawy. Tradycyjnie, jak przy tego typu książkach, autorka sprawia, że gdy pojawia się kandydat na sprawcę, wkrótce pojawia się kolejny, więc ostatecznie ciężko określić, jak to się zakończy, napięcie jest budowane stopniowo.


Ciekawym elementem książki są komentarze z portali społecznościowych odnośnie sprawy zaginięcia Daisy. Świetnie pokazane jest to, że ludzie bardzo łatwo oceniają, często nie znając całej sprawy. Ciekawą postacią był dla mnie detektyw Fawley, który w rewelacyjny sposób prowadził dochodzenie. Oprócz poznania go od strony zawodowej, mamy okazję odkryć tajemnice, jakie skrywa poza swoją pracą.
2018-12-11 19:08:57


Podobne do: Kto porwał Daisy Maison? - Hunter CaraInne pozycje tego autora: Hunter Cara (1)