Mały odkurzacz gra świeci zmiotki biało-czerwony

Zabawka

Mały odkurzacz gra świeci zmiotki biało-czerwony

  • Producent: Lean Toys
  • EAN: 5902808156222
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 32,28 PLN
Nasza cena 27,86 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 32,28 PLN
Nasza cena 27,86 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Mały odkurzacz gra świeci zmiotki biało-czerwony

Mały odkurzacz z efektami specjalnymi

Wszystkie dzieci uwielbiają obserwowanie swoich rodziców i starszego rodzeństwa, by później móc ich naśladować. Zabawkowy odkurzacz jest elementem, który koniecznie musi się znaleźć w wyposażeniu każdego dziecka ? z pewnością ułatwi mu naśladowanie domowników wykonujących swe obowiązki domowe. Uważamy, że przedmioty przeznaczone dla dzieci, w dużym stopniu imitujące urządzenia znane im z życia codziennego, ułatwiają maluchom odkrywanie, a także naukę sumiennego wykonywania obowiązków domowych, pomagających utrzymać porządek i ład w domu.

Prezentowany odkurzacz odznacza się efektami specjalnymi ? dźwiękami i światełkami. Po wciśnięciu przycisku ON/OFF odkurzacz zaczynie wydawać dźwięki przypominające prawdziwy sprzęt, światełka umieszczone w centralnej części produktu i na kołach będą świecić, a kuleczki znajdujące się w pojemniku zaczną wirować, skacząc w każdym kierunku. Funkcje te zbliżają zabawkowy, dziecięcy odkurzacz, do jego realnego wzoru, co wpłynie na postrzeganie zabawki przez malucha. Dużą zaletą odkurzacza jest jego kompaktowy rozmiar, a także rączka umieszczona w jego górnej części. Ułatwi to przenoszenie zabawki w wybrane przez dziecko miejsce.

Zabawkowy odkurzacz przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Wykonany jest z solidnego i trwałego, a przede wszystkim bezpiecznego w użytkowaniu materiału. Konstrukcja zabawki jest bardzo opływowa i lekka, co znacznie wpływa na jakość zabawy. Mini-odkurzacz zapakowany jest w kolorowe pudełko z witrynką, dzięki czemu rewelacyjnie nadaje się jako prezent dla dziecka.

Wymiary odkurzacza:
- 17 cm x 12 cm x 10,5 cm.

Wymiary opakowania:
- 20 cm x 18,5 cm x 11,5 cm.


Szczegóły: Mały odkurzacz gra świeci zmiotki biało-czerwony

Nazwa: Mały odkurzacz gra świeci zmiotki biało-czerwony
Producent: Lean Toys
Kod paskowy: 5902808156222
Języki: polski
Oprawa: Pudełko z okienkiem


Recenzje: Mały odkurzacz gra świeci zmiotki biało-czerwony

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×