Niestabilność stawu szyjnego

Książka

Niestabilność stawu szyjnego

  • Wydawnictwo: Mito-Pharma
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788394794118
  • Ilość stron: 418
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 119,00 PLN
Nasza cena 89,96 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 119,00 PLN
Nasza cena 89,96 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Niestabilność stawu szyjnego - Kukliński Bodo

Do urazu szyjnego odcinka kręgosłupa może dojść w wyniku różnych zdarzeń: podczas uprawiania sportów zimowych, sportów walki lub innych dyscyplin, przy pracy w gospodarstwie domowym, na ulicy, podczas jazdy konnej czy jazdy na deskorolce, rowerze i wielu innych. Złamania zostają złożone, a rany zszyte, jednak nikt nie myśli o uszkodzeniach stawu szyjnego, bo przecież ?nic więcej się nie stało?.

Książka przeznaczona jest zarówno dla lekarzy, fizjoterapeutów, osteopatów jak i pacjentów. Głównie jednak dla tych, którzy doznali urazu kręgosłupa szyjnego; bądź to w wyniku wypadku komunikacyjnego, uprawiania sportu, czy wykonywania ,,zwykłych? czynności domowych, ale również dla osób, u których występuje szereg pozornie niezwiązanych ze sobą, trudnych do zdiagnozowania i leczenia chorób.

Dzięki niej poznajemy jak ścisła jest zależność między uszkodzeniem odcinka szyjnego kręgosłupa, a występowaniem wielu chronicznych dolegliwości oraz jaką rolę w tej układance pełnią sprawne mitochondria. Dodatkowo poznanie ,,prawdziwej? przyczyny pozwala na zastosowanie odpowiednio skutecznej, opracowanej przez dr. B. Kuklinskiego terapii.

Polskie wydanie książki, ukazało się dzięki zaangażowaniu firmy Mito-Pharma, która jest między innymi organizatorem konferencji i szkoleń z zakresu medycyny mitochondrialnej. Również
dzięki Mito-Pharmie ukazało się w Polsce najważniejsze kompendium medycyny mitochondrialnej autorstwa dr. B. Kuklinskiego: ,,Mitochondria. Diagnostyka uszkodzeń mitochondrialnych i skuteczne metody terapii?.


Szczegóły: Niestabilność stawu szyjnego - Kukliński Bodo

Tytuł: Niestabilność stawu szyjnego
Autor: Kukliński Bodo
Wydawnictwo: Mito-Pharma
ISBN: 9788394794118
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 418
Oprawa: Twarda


Recenzje: Niestabilność stawu szyjnego - Kukliński Bodo

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: