Tyson Żelazna ambicja

,

Książka

Tyson Żelazna ambicja

,

  • Wydawnictwo: Sine Qua Non
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788381292993
  • Ilość stron: 496
  • Format: 14.5x20.5cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 35,83 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 35,83 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Tyson Żelazna ambicja - Tyson Mike, Sloman Larry

Nowe oblicze Bestii! Mike Tyson powraca z nową książką!

Właśnie patrzymy na przyszłego mistrza świata w wadze ciężkiej powiedział, kiedy po raz pierwszy ujrzał go na ringu. Mike Tyson miał zaledwie 13 lat, za sobą rozboje, włamania i kradzieże. Gdyby nie on, podzieliłby los kolegów z Brooklynu, którzy ginęli w młodym wieku lub na długie lata trafiali za kraty.

Cus D'Amato odmienił życie Mike'a. Zakradał się w nocy do jego pokoju i szeptał, że zostanie mistrzem. Stosował hipnozę, przekonywał, że nie ma lepszego od Tysona, a przed walką mówił: Chciałbym, żebyś połamał mu żebra. Wszystko po to, by zaszczepić w Mike'u gen czempiona. I stworzyć Bestię, która będzie siała postrach wśród rywali, jeszcze zanim wybrzmi pierwszy gong.

W tej książce Mike Tyson wspomina lekcje życia odebrane od trenera i mentora, który wyciągnął go z poprawczaka i zaprowadził na szczyt. Po hardkorowej Mojej prawdzie przyszedł czas na ukazanie nowego oblicza Bestii. I opowiedzenie historii 70-letniego białego staruszka o irlandzkich korzeniach, który w Tysonie zobaczył kogoś więcej niż czarnego nastolatka z niebezpiecznej dzielnicy.

Nie mogłem oderwać się od tej książki! Fascynująca jak życie Mike'a Tysona. A na dodatek unikalne wspomnienia Mike'a o jego pierwszym nauczycielu boksu Bobbym Stewarcie oraz Cusie D'Amato mentorze i przybranym ojcu Mike'a. Zdaniem Cusa najlepszymi pięściarzami byli ludzie, którzy umieli w życiu pokonać największe przeciwności. A Tyson pokonywał Himalaje przeciwności.


Szczegóły: Tyson Żelazna ambicja - Tyson Mike, Sloman Larry

Tytuł: Tyson Żelazna ambicja
Autor: Tyson Mike, Sloman Larry
Wydawnictwo: Sine Qua Non
ISBN: 9788381292993
Tytuł oryginału: Iron Ambition: Lessons I've Learned from the Man Who Made Me a Champion
Tłumacz: Sałbut Bartosz
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 496
Format: 14.5x20.5cm
Oprawa: twarda
Waga: 0.728 kg


Recenzje: Tyson Żelazna ambicja - Tyson Mike, Sloman Larry

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×