Cobi: Action Town. Strażacki quad -1444

Zabawka

Cobi: Action Town. Strażacki quad -1444

  • Producent: Cobi
  • EAN: 5902251014445
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 26,32 PLN
Nasza cena 20,39 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 26,32 PLN
Nasza cena 20,39 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wielki pożar zagraża całemu Action Town. Na szczęście miasta bronią świetnie wyposażone zastępy straży pożarnej. W użyciu jest szybki quad z przyczepą, który przejedzie przez najbardziej niedostępne tereny.

Liczba elementów: 66

Liczba figurek: 1

Wiek: 5+


Szczegóły

Nazwa: Cobi: Action Town. Strażacki quad -1444

Producent: Cobi

Seria: Action Town

Kod paskowy: 5902251014445

Oprawa: pudełko

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×