Splątane marzenia Copper Creek #2

Książka

Splątane marzenia
Copper Creek #2

  • Wydawnictwo: Dreams
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788365843937
  • Ilość stron: 352
  • Format: 14.0x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,01 PLN
Nasza cena 23,07 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,01 PLN
Nasza cena 23,07 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Splątane marzenia - Hunter Denise

Brady Collins łączy samotne ojcostwo z pracą we własnym warsztacie samochodowym. Nagła śmierć żony to dla niego potężny cios, ale niedługo przychodzi jeszcze gorsza wiadomość: Sammy nie jest jego biologicznym synem, a bogaci dziadkowie chłopca chcą sprawować nad nim wyłączną opiekę. Brady wie, że będzie musiał stoczyć najważniejszą walkę. Adwokat sugeruje mu, że wygraną w rozprawie może zapewnić życiowa zmiana: rychły ślub. Rolę kochającej i oddanej narzeczonej chętnie przyjmuje Hope Daniels ? bliska przyjaciółka Brady'ego. Jednak gwiazda lokalnej stacji radiowej podporządkowała życie jednemu celowi i nareszcie zaoferowano jej wymarzoną pracę w Atlancie. Ponieważ umowa z Bradym wymaga stałej obecności w Copper Creek, Hope staje przed wyborem: pożegnać się z życiową szansą lub odmówić przyjacielowi pomocy w spełnieniu marzenia. Zarówno Hope, jak i Brady oddaliby życie za małego Sama, ale czy są świadomi całego ryzyka?


Szczegóły: Splątane marzenia - Hunter Denise

Tytuł: Splątane marzenia
Podtytuł: Copper Creek #2
Autor: Hunter Denise
Wydawnictwo: Dreams
ISBN: 9788365843937
Tytuł oryginału: Honeysuckle Dreams
Język oryginału: angielski
Tłumacz: OLEJARCZYK Joanna
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 352
Format: 14.0x20.5cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Splątane marzenia - Hunter Denise

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Denise Hunter ma niebiański dar tworzenia pięknych, inspirowanych życiem opowieści, mądrych i skłaniających do refleksji. Znakomitym tego przykładem są „Splątane marzenia”.
To powieść o pięknej, czystej i bezinteresownej miłości, o poświęceniu dla dobra innych. Miłość czyni cuda, a historia bohaterów jest tego znakomitym przykładem. Miłość uskrzydla, daje nadzieję i wiarę w piękną i świetlaną przyszłość. Tylko należy pozbyć się egoizmu, nie myśleć tylko o sobie i swoich potrzebach, należy zauważyć drugiego człowieka. On też ma marzenia, ale nawet boi się o nich głośno pomyśleć. Nie ma odwagi, nie chce nikogo zranić nawet słowami. Miłości trzeba wyjść naprzeciwko, odważnie, z przekonaniem i wiarą. Wiara czyni cuda, Pan czuwa nad wszystkimi i wyciąga pomocną dłoń do tych, którzy tego oczekują.
„Splątane marzenia” urzekają od pierwszych stron. Delikatność i subtelność tej opowieści zachwyca i upaja, można się nią delektować bez opamiętania. Jest tak prawdziwa i naturalna, że nie można się od niej oderwać. Wspaniała i cudowna lektura na zimowe wieczory, rozgrzewa serca do czerwoności. Ta historia pięknej i cudownej miłości na zawsze w nas pozostaje, warto w trudnych chwilach do niej wrócić, a na pewno poprawi nam nastrój.
Uczy nas również, że warto mieć marzenia, należy je puścić ze swoich objęć i pozwolić im się realizować. Należy zachować równowagę między pracą zawodową i życiem osobistym, nie można pozwolić, aby praca nam zniewoliła i zasłoniła nam oczy na świat. Praca oczywiście daje nam satysfakcję, ale pełnię szczęścia osiągnięcia realizując marzenia z miłością u boku. I pamiętajcie, dobro zawsze zwycięża.
Polecam gorąco, inspirującą lektura, zarówno dla zakochanych, jak i dla tych którzy jeszcze szukają swojej miłości. Przeczytajcie tę powieść, a dostaniecie receptę na szczęśliwe życie u boku wymarzonej osoby.
2019-02-20 20:46:10