Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień

Książka

Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień

  • Wydawnictwo: Literackie
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788308068366
  • Ilość stron: 232
  • Format: 13.0x19.7cm
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 28,00 PLN
Nasza cena 19,27 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 28,00 PLN
Nasza cena 19,27 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień - Anderson Laura Ellen

Witajcie w Nokturnii po raz trzeci!

Amelka Kieł jest już dorastającą wampirzycą! Za kilka dni zaledwie na Dyniowym Pustkowiu odbędzie się całonocne przyjęcie z okazji jej jedenastych urodzin. Gości zjedzie się z pewnością niemało. Wszak Amelka wraz z Dyńką, Florką, Kostkiem i księciem Tadżinem dopiero co doprowadzili do sojuszu między Królestwami Mroku i Światła, a Świetliste i Mroczne Istoty nie są już wrogami, lecz przyjaciółmi.

Czy jednak nic nie zakłóci tak pięknie zapowiadającej się urodzinocki? Nie wiemy jak Wy, ale my obawiamy się trochę tytułowego Złodzieja Wspomnień

Czy naszym bohaterom uda się ocalić i przywrócić wspomnienia mieszkańców Nokturnii? Przekonajcie się sami.


Szczegóły: Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień - Anderson Laura Ellen

Tytuł: Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień
Autor: Anderson Laura Ellen
Wydawnictwo: Literackie
ISBN: 9788308068366
Tytuł oryginału: Amelia Fang and the Memory Thief
Tłumacz: Jaszczurowska Maria
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 232
Format: 13.0x19.7cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.27 kg


Recenzje: Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień - Anderson Laura Ellen

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

"Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień” to trzecia część przygód najsympatyczniejszej wampirki na świecie. Jak wiemy, to dzięki Amelce i jej przyjaciołom, dwa zwaśnione królestwa pogodziły się. Nawet Akademia Katakumb przywitała kilku uczniów, a nawet nauczyciela z Królestwa Światła. Dla Amelki zbliża się bardzo ważny dzień, wkrótce będzie obchodzić 11 urodziny. Z utęsknieniem czeka na przyjęcie urodzinowe które ma się odbyć na Dyniowym Pustkowiu. Wszystko zaczyna się komplikować gdy mieszkańcy Królestwa Mroku zaczynają masowo tracić pamięć. Jedynie Amelka i Tadżin zachowują swoją pamięć i razem rozpoczynają śledztwo. Tylko czy zdążą uratować wszystkich przed całkowitym wymazaniem pamięci?
🍘
Kolejny raz dostajemy dobrze dopracowaną książkę z przygodami wampirki Amelki. Widać autorce nie kończą się pomysły na ciekawą i oryginalną fabułę. Kolejny raz Amelka pokazuję dzieciakom, że każdy może poświęcić się dla dobra innych a tym samym zostać bohaterem. Tym razem jakby autorka poprzez tą historię chciała przekazać rodzicom radę, że często rozpieszczone do bólu dzieci, nie staną się z miejsca uroczymi osobami pełnych sympatii do innych. Często mają one duże mniemanie o sobie oraz gardzą innymi. W bardzo przystępny sposób autorka przedstawia relacje dzieci z rodzicami, oraz chęci dostosowania się do oczekiwania innych nawet wbrew sobie.
🍘
Książa ta, tak jak poprzednie części zachwyca ilustracjami oraz dużą ilością humoru którym przepełnione są te historie. Od pierwszej części Amelka stała się jedną z ulubienic mojej córki i już nie może się doczekać kolejnej dawki przygód tej sympatycznej wampirki.
2019-04-19 10:50:00