Książka
  • Wydawnictwo: Poradnia K
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788366005372
  • Ilość stron: 316
  • Format: 13,5 x 20,5 cm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2019-03-25)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 21,51 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 21,51 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Bestia - Peternelle van Arsdale

BESTIA STRASZLIWA JEST

Mroczna, oniryczna baśń Peternelle van Arsdale pod tytułem „Bestia”. Książka zmrozi krew w żyłach nawet czytelników o mocnych nerwach. 

Pewnego razu, w pewnej wiosce na świat przychodzą bliźniaczki. W tym samym roku rozpoczyna się okres głodowej suszy. Mieszkańcy obwiniają za klęskę nieurodzaju nowo narodzone dzieci i wypędzają je wraz z matką do lasu. Lata później odczłowieczone bliźniaczki – pożeraczki dusz – powracają. Dręczone głodem uśmiercają niemal całe Gwenith, oszczędzając jedynie Alys i pozostałe dzieci. Pięćdziesięcioro ocalałych biorą pod swoją opiekę mieszkańcy sąsiedniej osady. Alys – dziewczyna o tajemniczym darze, którego nie może ujawnić, bo zostałaby nazwana czarownicą, jako jedyna nie obawia się pożeraczek dusz. Ciemny las ją wzywa. Tymczasem Starsi nakazują budowę drewnianego ogrodzenia, które ma ochronić Defaid przed potworami Bestii… Kiedy uderza katastrofa, Alys wyrusza w mroczną podróż, w której musi uratować swój świat. Podroż w najciemniejsze zakamarki lasu – i własnej duszy. Prawa do ekranizacji książki zakupiła wytwórnia filmowa Amazon Studios, a produkcją ma się zająć Ridley Scott. 

O autorce:

Peternelle van Arsdale jest redaktorką i nigdy nie sądziła, że kiedykolwiek napisze książkę. Do czasu – pewnego dnia w jej głowie narodził się pomysł, który wkrótce przerodził się w Bestię. Van Arsdale mieszka w Nowym Jorku, jej druga powieść nosi tytuł The Cold Is in Her Bones. Autorka obecnie pracuje nad trzecią książką.

 


Szczegóły: Bestia - Peternelle van Arsdale

Tytuł: Bestia
Autor: Peternelle van Arsdale
Wydawnictwo: Poradnia K
ISBN: 9788366005372
Tytuł oryginału: The Beast Is An Animal
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Paweł Łopatka
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 316
Format: 13,5 x 20,5 cm
Oprawa: miękka


Recenzje: Bestia - Peternelle van Arsdale

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Peternelle van Arsdale (1)