Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat

Książka

Heroiczne przywództwo.
Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat

  • Wydawnictwo: WAM
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788327716774
  • Ilość stron: 352
  • Format: 16.2x22.0 cm
  • Oprawa: zintegrowana
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 34,10 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 34,10 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Heroiczne przywództwo. - Lowney Chris

Lektura obowiązkowa dla każdego lidera w świecie biznesu.

Walter Gubert, prezes banku JP Morgan Lider i menedżer to w pierwszej kolejności człowiek. W drugiej - rola, którą pełni. Ta książka jest niezwykle ważną lekturą dla każdego, kto poprzez rozwój samoświadomości chce być gotowy na wyzwania miejsca, czasu i zadań z jakim przychodzi nam się mierzyć na co dzień.

Józef Kącki, twórca Leaders Island, kurator konferencji LiGHT, autor podcastu "Z warsztatu menedżera:

Świadome i mądre przywództwo gwarantuje najpełniejszy rozwój firmy. Jak stać się dobrym liderem, który mądrze i efektywnie zarządza zespołem? W jaki sposób rozwijać swoje najmocniejsze strony i obudzić w sobie energię do motywowania siebie i inspirowania swoich współpracowników? Chris Lowney znajduje odpowiedzi na te pytania u jezuitów. W niekonwencjonalny i intrygujący sposób pokazuje, jak założone w 1540 roku przez Ignacego Loyolę Towarzystwo Jezusowe stało się jedną z najlepiej działających korporacji, jakie kiedykolwiek istniały. Udowadnia, że podstawą sukcesu są cztery zasady: samoświadomość, pomysłowość, miłość oraz heroizm. Pozwoliły one stworzyć funkcjonującą nieprzerwanie przez prawie 500 lat organizację, która odniosła spektakularny sukces, prowadząc działalność na wszystkich kontynentach. Ta książka to nieoceniona pomoc w stawaniu się dynamicznym liderem na miarę XXI wieku.

Chris Lowney - były dyrektor zarządzający w banku JP Morgan. Wybitny amerykański ekonomista, doświadczony konsultant w sprawach zarządzania biznesem. Autor opublikowanych w Wydawnictwie WAM bestsellerów: Heroiczne życie. Odkryj cel w życiu i zmieniaj świat oraz Stać cię na więcej. 10 nawyków dobrego życia, książki nagrodzonej Independent Press Award w 2018 roku.


Szczegóły: Heroiczne przywództwo. - Lowney Chris

Tytuł: Heroiczne przywództwo.
Podtytuł: Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat
Autor: Lowney Chris
Wydawnictwo: WAM
ISBN: 9788327716774
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 352
Format: 16.2x22.0 cm
Oprawa: zintegrowana
Waga: 0.602 kg


Recenzje: Heroiczne przywództwo. - Lowney Chris

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: