Katalog elementów budowlanych Poradnik projektowania na trwałość według norm nowej generacji

, , , ,

Książka

Katalog elementów budowlanych
Poradnik projektowania na trwałość według norm nowej generacji

, , , ,

 • Wydawnictwo: WNT
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 9788320433944
 • Ilość stron: 48
 • Format: 20.3x28.6cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,00 PLN
Nasza cena 25,40 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,00 PLN
Nasza cena 25,40 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Katalog elementów budowlanych. Poradnik projektowania na trwałość według norm nowej generacji stanowi zbiór tabel zawierających szczegółowe wymagania dotyczące elementów i konstrukcji budowlanych z betonu, opracowane na podstawie aktualnych norm europejskich i niemieckich. Umożliwia bardzo precyzyjne określenie wymaganej klasy ekspozycji dla różnego typu obiektów budowlanych i inżynierskich z zakresu m.in.: budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej, budownictwa przemysłowego i rolnego, komunikacji, inżynierii wodnej, ochrony środowiska i wód naturalnych, innych budowli specjalnych.
Na krajowym rynku książkowym brakuje podobnego opracowania, które by pomagało inżynierowi budownictwa tak dokładne określenie specyfikacji betonu projektowanego. Z poradnika mogą też korzystać producenci mieszanek betonowych, handlowcy, pracownicy laboratoriów przemysłowych i studenci wydziałów budownictwa uczelni technicznych.


Szczegóły

Tytuł: Katalog elementów budowlanych

Podtytuł: Poradnik projektowania na trwałość według norm nowej generacji

Autor: Dickamp Michael J., Kampen Rolf, Peck Martin, Pickhardt Roland, Richter Thomas

Wydawnictwo: WNT

ISBN: 9788320433944

Język oryginału: niemiecki

Tłumacz: Wojciech Naziębło

Języki: polski

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 48

Format: 20.3x28.6cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.15 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Dickamp Michael J., Kampen Rolf, Peck Martin, Pickhardt Roland, Richter Thomas (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×