Bentley. Prywatne imperium #1
Książka
  • Wydawnictwo: editio
  • Oprawa: miękka
Wysyłka: 2 - 4 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena detaliczna 39,90 PLN
Nasza cena: 27,37 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów
Opis: Bentley. Prywatne imperium #1 - Melanie Moreland

"Bentley" - fascynująca opowieść o rodzącym się uczuciu i pożądaniu. Przekonaj się, jak jedna osoba może zmienić wszystko, nawet wtedy, gdy to praktycznie niemożliwe."Bentley" to pierwszy tom z cyklu powieściowego "Prywatne imperium". Tytułowy bohater jest zamknięty w sobie, zimny, zawsze sztywny i oficjalny. Nie przepada za zmianami, kocha ład i stabilizację. Nigdy nie zbacza z raz obranej ścieżki, choćby nie wiem, co się działo. Niespodziewanie jednak na jego drodze pojawia się Emmy, kobieta w pełni spontaniczna, stanowiąca jego zupełne przeciwieństwo. Dopiero gdy ją poznaje, zaczyna rozumieć, że jego życie jest puste, a ON potwornie samotny. Tak naprawdę wcale nie jest szczęśliwy, choć samodzielnie nie przyszłoby mu do głowy, by to zmienić.Emmy jest jak promień słońca w jego nudnej, monotonnej i szarej rzeczywistości. Choć wie, że to niewłaściwe i co najmniej zaskakujące, nie jest w stanie pozbyć się pożądania, jakie wyzwala w nim kobieta. Co najgorsze, zupełnie nie potrafi wyrazić słowami tego, co do niej czuje, podobnie jak nie rozumie potrzeby otoczenia jej opieką, by nie przydarzyło się jej nic złego. Tymczasem problem może wyniknąć z pieniędzy, których dookoła Bentleya zawsze było sporo.[O autorce]

Autorką powieści "Bentley" jest amerykańska pisarka Melanie Moreland, której książki trafiały na listy bestsellerów magazynów "New York Timesa" oraz "USA Today". W jej dorobku pisarskim można wybierać spośród szeregu intrygujących i nieoczywistych romansów.Szczegóły: Bentley. Prywatne imperium #1 - Melanie Moreland

Tytuł: Bentley. Prywatne imperium #1
Autor: Melanie Moreland
Wydawnictwo: editio
ISBN: 9788328365155
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 320
Oprawa: miękka


Recenzje: Bentley. Prywatne imperium #1 - Melanie Moreland
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Bentley i Emmy,oboje zamknięci w sobie, trzymający się tylko osób którym ufają. On młody biznesmen wychowany bardzo rygorystycznie wedle ustalonych zasad przez wujostwo, ona to dziewczyna porzucona przed laty przez rodzinę. Najpierw rodziców później jedynego brata. Przypadkowe potknięcie o pozostawiony plecak powoduje iż losy tych dwojga się odmienią. Bentley nie będzie mógł zapomnieć o skrytej i zabawnej dziewczynie, z którą wymieni zaledwie kilka zdań. Ona zostanie zuroczona jego jakże sztywną i bardzo formalną postawą do życia. Mimo zagrożeniu,które czycha na niego postanawia zbliżyć się do dziewczyny. Oboje tym sposobem znajdą się na celowniku osoby, która szantażuje Bentleya zazdroszcząc mu tego co osiągnął w życiu. Nie wiadomo kto i co dokładnie chce tym osiągnąć. Każde z nich zarówno Bentley jak i Emmy mają różne marzenia. On pragnie być jeszcze lepszy w tym co robi, ona pragnie ciężką pracą i nauką na kilku kierunkach osiągnąć jak najlepsze wyniki, by odmienić własne do tej pory biedne i ciężkie życie. Historie różnie różne jednak mają wspólny mianownik brak miłości i więzi rodzinnej. Wszystko to sprawia,że Bentley pragnie stworzyć prawdziwy dom dla Emmy, chce się nią zająć jak nikt nie zdołał do tej pory. Dziewczyna porzucona nie darzy nikogo zaufaniem, gotowa do ucieczki w każdej chwili. Przyjaciele, których mają tworzą wybuchową mieszankę, przy Emmy są dwie siostry zupełnie różne ale poszły by za nią w ogień,Bentley natomiast ma dwóch kumpli na dobre i złe,którzy są niczym forteca. Bardzo przyjemna historia zapowiadająca dobry początek serii. Będzie tu dużo czułości, walki z prześladowcą i niesamowita dawka przyjaźni, o której marzy nie jeden. Stopniowe dążenie do celu i zbudowania miłości na zgliszczach zaufania i dobroci. Fajnym jest to,że każdy kolejny tom zapowiada historię innego, już poznanego nam bohatera i rozwinięcia jego życia. Zaczyna się naprawdę ciekawa przygoda z serią. Polecam 2020-09-09 20:45:22

W Bentleyu idzie się zakochać. Jest to mężczyzna marzenie. Skromny, skryty, ale jakże przy tym słodki i jak się zakocha to na zabój ! Dla swojej Księżniczki jest w stanie zrobić wszystko!

Przypadkowe spotkanie w kawiarni dwójki ludzi sprawia, że ich całe życie zmienia się o trzysta sześćdziesiąt stopni. On zimny, nieprzystępny, ona pełna optymizmu, otwarta na ludzi dziewczyna. Dwa odległe bieguny, dwa serca, które połączy jedno…miłość.

„Chciałem otoczyć dziewczynę ramionami i pomóc jej się rozgrzać. Przeszkadzało mi patrzenie, jak marznie.”

Mogłoby się wydawać, że to historia niczym nieróżniąca się od innych, a jednak ma w sobie coś, co intryguje, wciąga i powoduje, że zakochujemy się w bohaterach. Emmy jest dziewczyną, która ledwo wiąże koniec z końcem, ale spełnia swoje marzenia, pilnie się uczy i dorabia piekąc. On jest milionerem, zamkniętym w sobie, mającym tylko dwójkę najwierniejszych przyjaciół, którym bezgranicznie ufa, a wtedy przez przypadek poznaje ją i całe jego życie w końcu zaczyna mieć sens.

„Odnosiłem wrażenie, że ona wydobywa ze mnie coś więcej. Dzięki niej się uśmiechałem i chciałem sprawiać, że ona będzie się uśmiechać.”

Jednak nie obejdzie się bez szczypty sensacji. Wielu Was powie, że akcja przewidywalna, brak momentów zaskoczenia. Ale mnie w pewnie sposób urzekła, a nawet zaczarowała. To jak ich uczucie rozkwitało, to jak otwierali się na siebie wzajemnie było bardzo trafnie przez autorkę opisane.

„Dla świata był surowy i sztywny, ale gdy przy mnie się rozluźniał, wydawał się słodki i zabawny.”

Miłość nie zna granic, może się narodzić nagle, między osobami, które w ogóle się tego nie spodziewają, który myślą, że na to nie zasługują. Miłość jednak nie wybiera i to czy masz pełen czy pusty portfel nie jest jej prawdziwym wyznacznikiem.

„Bentley” jest historią, która zdecydowanie mnie kupiła. Polubiłam bohaterów zarówno głównych – Bentleya i Emmę, ale także przyjaciół tej dwójki. Nie będę się zastanawiać i z przyjemnością poznam losy pozostałych.

Tytuł polecam, bo gwarantuje jedno, zakochacie się w Bentleyu.
2020-09-10 14:50:17

"Bentley" to pierwsza część "Prywatnego Imperium". Przypadkowe spotkanie w małej knajpce staje się początkiem nowego etapu w życiu głównych bohaterów. Bentley założył własną firmę, gdzie pracuje wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Emmy jest jego zupełnym przeciwieństwem, zagadką, którą chce rozwiązać.
Tytułowy bohater to bardzo samotny człowiek. Spotkanie Emmy jest jak podmuch świeżego wiatru w jego monotonnym, uporządkowanym życiu. Z każdym spotkaniem staje się bardziej otwartym na świat, uczucia, emocje. Dużym wsparciem są dla niego przyjaciele z czasów studenckich. Wątek romantyczny przeplata się z kryminalnym, który ciekawie się rozwija, jednocześnie nie przytłaczając głównych wydarzeń.
Książka podzielona jest na rozdziały, gdzie przeplatają się perspektywy Emmy i Bentleya. Pomysł na fabułę jest prosty ale dobry. Zmiany, jakie zachodzą w głównych bohaterach można obserwować na każdej stronie. Styl pisania Autorki jest przyjemny w odbiorze. Książkę czyta się bardzo szybko, z zainteresowaniem. Bohaterowie przy pierwszym spotkaniu wydają się prości i nieskomplikowani, ale w miarę czytania ten obraz się zmienia. Aiden i Maddox wydają się równie ciekawi co Bentley. Polecam!
2020-09-16 10:12:49

Książka wciągnęła mnie do reszty. Od dawno nie czytałam tak świetnie napisanej. Książka z gatunku literatura obyczajowa, romans. Spodziewałam się więc typowego romansu, a dostałam mocną dawkę dobrej historii. Postacie są tak dobrze wykrawane, że aż je czuć jakby były obok nas. Sama historia to przypadkowe spotkanie głównego bohatera Bentleya z dziewczyną Emmy. Spotkanie owocuje zafascynowaniem, romansem.
Historia jakich wiele. Motyw oklepany on bogaty ona biedna. Ale to tylko pozory. Historia z nutą niebezpieczeństwa w tle. W książce świetnie pokazana jest przyjaźń między trójka mężczyzn. Każdy ma swoja przeszłość i każdy będzie miał swoja osobną historię. "Bentley" to pierwsza część cyklu prywatne imperium.
Zarówno Bentley jak i Emmy mają swoja przeszłość. To ona odcisnęła piętno na ich obecnym życiu. On sztywniak, dobrze zorganizowany niedopuszczający nikogo do siebie poza skromna garstka ludzi, którym ufa. Nie każdy na to zaufani zasługuje jak się okaże ... Gdy poznaje Emmy, wychodzi z niego zupełnie inny człowiek. On i Emmy są jak woda i ogień ale pasują do siebie idealnie.
Pikanterii dodają sceny łóżkowe. Nie jest ich wiele, nie są rozbudowane ale są idealnie wkomponowane w całą historię. Książka jest czasami tak zabawna, ze nie można się nie uśmiechnąć.
Książka napisana jest bardzo lekkim piórem. Czyta się ja naprawdę przyjemnie. Rozdziały są pisane z dwóch perspektyw. Głównie Bentleya, choć jest dwa czy trzy napisane z punktu widzenia Emmy.
Polecam tą jak i drugą część cyklu "Aiden", którą właśnie będę czytać.
2020-11-08 17:00:28

(...) Kiedy tu jesteś, czuję się bardziej jak w domu. A kiedy cię tu nie ma, ten dom to tylko... przestrzeń."
Kiedy Bentley i Emmy spotykają się przypadkiem w kawiarni od razu zaczyna między nimi iskrzyć i nie musimy długo czekać aż zauroczenie przeradza się w prawdziwe uczucie, ale żeby nie było zbyt kolorowo, będzie też trochę dramatu, jednym słowem historia jakich wiele. Jednak nie jest to zarzut, bynajmniej nie dla mnie, bo właśnie takiej książki się spodziewałam i taką dostałam, czyli prostą, słodką i zabawną opowieść o miłości i przyjaźni. Jej niewątpliwą zaletą są bohaterowie, którzy od razu zyskują sympatię czytelnika (chociaż Emmy momentami była zbyt infantylna), natomiast jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić, to fabuła, wydaje mi się, że można ją było bardziej dopracować i podkręcić, bo niektóre fragmenty mi się dłużyły. Poza tym, to naprawdę przyjemna historia, która pozwala się na chwilę wyłączyć i zrelaksować. Zatem, jeżeli potrzebujecie lekkiej lektury do popołudniowej kawy, to "Bentley" będzie idealny.
2020-12-02 14:35:06

Książka

Bentley. Prywatne imperium #1

  • Wydawnictwo: editio
  • Oprawa: miękka

"Bentley" - fascynująca opowieść o rodzącym się uczuciu i pożądaniu. Przekonaj się, jak jedna osoba może zmienić wszystko, nawet wtedy, gdy to praktycznie niemożliwe.

"Bentley" to pierwszy tom z cyklu powieściowego "Prywatne imperium". Tytułowy bohater jest zamknięty w sobie, zimny, zawsze sztywny i oficjalny. Nie przepada za zmianami, kocha ład i stabilizację. Nigdy nie zbacza z raz obranej ścieżki, choćby nie wiem, co się działo. Niespodziewanie jednak na jego drodze pojawia się Emmy, kobieta w pełni spontaniczna, stanowiąca jego zupełne przeciwieństwo. Dopiero gdy ją poznaje, zaczyna rozumieć, że jego życie jest puste, a ON potwornie samotny. Tak naprawdę wcale nie jest szczęśliwy, choć samodzielnie nie przyszłoby mu do głowy, by to zmienić.

Emmy jest jak promień słońca w jego nudnej, monotonnej i szarej rzeczywistości. Choć wie, że to niewłaściwe i co najmniej zaskakujące, nie jest w stanie pozbyć się pożądania, jakie wyzwala w nim kobieta. Co najgorsze, zupełnie nie potrafi wyrazić słowami tego, co do niej czuje, podobnie jak nie rozumie potrzeby otoczenia jej opieką, by nie przydarzyło się jej nic złego. Tymczasem problem może wyniknąć z pieniędzy, których dookoła Bentleya zawsze było sporo.

[O autorce]
Autorką powieści "Bentley" jest amerykańska pisarka Melanie Moreland, której książki trafiały na listy bestsellerów magazynów "New York Timesa" oraz "USA Today". W jej dorobku pisarskim można wybierać spośród szeregu intrygujących i nieoczywistych romansów.

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 27,37 PLN
Oszczędzasz 31%
Wysyłka: 2 - 4 dni robocze + czas dostawy
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Bentley. Prywatne imperium #1 - Melanie Moreland

Tytuł: Bentley. Prywatne imperium #1
Autor: Melanie Moreland
Wydawnictwo: editio
ISBN: 9788328365155
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 320
Oprawa: miękka


Recenzje: Bentley. Prywatne imperium #1 - Melanie Moreland

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Bentley i Emmy,oboje zamknięci w sobie, trzymający się tylko osób którym ufają. On młody biznesmen wychowany bardzo rygorystycznie wedle ustalonych zasad przez wujostwo, ona to dziewczyna porzucona przed laty przez rodzinę. Najpierw rodziców później jedynego brata. Przypadkowe potknięcie o pozostawiony plecak powoduje iż losy tych dwojga się odmienią. Bentley nie będzie mógł zapomnieć o skrytej i zabawnej dziewczynie, z którą wymieni zaledwie kilka zdań. Ona zostanie zuroczona jego jakże sztywną i bardzo formalną postawą do życia. Mimo zagrożeniu,które czycha na niego postanawia zbliżyć się do dziewczyny. Oboje tym sposobem znajdą się na celowniku osoby, która szantażuje Bentleya zazdroszcząc mu tego co osiągnął w życiu. Nie wiadomo kto i co dokładnie chce tym osiągnąć. Każde z nich zarówno Bentley jak i Emmy mają różne marzenia. On pragnie być jeszcze lepszy w tym co robi, ona pragnie ciężką pracą i nauką na kilku kierunkach osiągnąć jak najlepsze wyniki, by odmienić własne do tej pory biedne i ciężkie życie. Historie różnie różne jednak mają wspólny mianownik brak miłości i więzi rodzinnej. Wszystko to sprawia,że Bentley pragnie stworzyć prawdziwy dom dla Emmy, chce się nią zająć jak nikt nie zdołał do tej pory. Dziewczyna porzucona nie darzy nikogo zaufaniem, gotowa do ucieczki w każdej chwili. Przyjaciele, których mają tworzą wybuchową mieszankę, przy Emmy są dwie siostry zupełnie różne ale poszły by za nią w ogień,Bentley natomiast ma dwóch kumpli na dobre i złe,którzy są niczym forteca. Bardzo przyjemna historia zapowiadająca dobry początek serii. Będzie tu dużo czułości, walki z prześladowcą i niesamowita dawka przyjaźni, o której marzy nie jeden. Stopniowe dążenie do celu i zbudowania miłości na zgliszczach zaufania i dobroci. Fajnym jest to,że każdy kolejny tom zapowiada historię innego, już poznanego nam bohatera i rozwinięcia jego życia. Zaczyna się naprawdę ciekawa przygoda z serią. Polecam 2020-09-09 20:45:22

W Bentleyu idzie się zakochać. Jest to mężczyzna marzenie. Skromny, skryty, ale jakże przy tym słodki i jak się zakocha to na zabój ! Dla swojej Księżniczki jest w stanie zrobić wszystko!

Przypadkowe spotkanie w kawiarni dwójki ludzi sprawia, że ich całe życie zmienia się o trzysta sześćdziesiąt stopni. On zimny, nieprzystępny, ona pełna optymizmu, otwarta na ludzi dziewczyna. Dwa odległe bieguny, dwa serca, które połączy jedno…miłość.

„Chciałem otoczyć dziewczynę ramionami i pomóc jej się rozgrzać. Przeszkadzało mi patrzenie, jak marznie.”

Mogłoby się wydawać, że to historia niczym nieróżniąca się od innych, a jednak ma w sobie coś, co intryguje, wciąga i powoduje, że zakochujemy się w bohaterach. Emmy jest dziewczyną, która ledwo wiąże koniec z końcem, ale spełnia swoje marzenia, pilnie się uczy i dorabia piekąc. On jest milionerem, zamkniętym w sobie, mającym tylko dwójkę najwierniejszych przyjaciół, którym bezgranicznie ufa, a wtedy przez przypadek poznaje ją i całe jego życie w końcu zaczyna mieć sens.

„Odnosiłem wrażenie, że ona wydobywa ze mnie coś więcej. Dzięki niej się uśmiechałem i chciałem sprawiać, że ona będzie się uśmiechać.”

Jednak nie obejdzie się bez szczypty sensacji. Wielu Was powie, że akcja przewidywalna, brak momentów zaskoczenia. Ale mnie w pewnie sposób urzekła, a nawet zaczarowała. To jak ich uczucie rozkwitało, to jak otwierali się na siebie wzajemnie było bardzo trafnie przez autorkę opisane.

„Dla świata był surowy i sztywny, ale gdy przy mnie się rozluźniał, wydawał się słodki i zabawny.”

Miłość nie zna granic, może się narodzić nagle, między osobami, które w ogóle się tego nie spodziewają, który myślą, że na to nie zasługują. Miłość jednak nie wybiera i to czy masz pełen czy pusty portfel nie jest jej prawdziwym wyznacznikiem.

„Bentley” jest historią, która zdecydowanie mnie kupiła. Polubiłam bohaterów zarówno głównych – Bentleya i Emmę, ale także przyjaciół tej dwójki. Nie będę się zastanawiać i z przyjemnością poznam losy pozostałych.

Tytuł polecam, bo gwarantuje jedno, zakochacie się w Bentleyu.
2020-09-10 14:50:17

"Bentley" to pierwsza część "Prywatnego Imperium". Przypadkowe spotkanie w małej knajpce staje się początkiem nowego etapu w życiu głównych bohaterów. Bentley założył własną firmę, gdzie pracuje wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Emmy jest jego zupełnym przeciwieństwem, zagadką, którą chce rozwiązać.
Tytułowy bohater to bardzo samotny człowiek. Spotkanie Emmy jest jak podmuch świeżego wiatru w jego monotonnym, uporządkowanym życiu. Z każdym spotkaniem staje się bardziej otwartym na świat, uczucia, emocje. Dużym wsparciem są dla niego przyjaciele z czasów studenckich. Wątek romantyczny przeplata się z kryminalnym, który ciekawie się rozwija, jednocześnie nie przytłaczając głównych wydarzeń.
Książka podzielona jest na rozdziały, gdzie przeplatają się perspektywy Emmy i Bentleya. Pomysł na fabułę jest prosty ale dobry. Zmiany, jakie zachodzą w głównych bohaterach można obserwować na każdej stronie. Styl pisania Autorki jest przyjemny w odbiorze. Książkę czyta się bardzo szybko, z zainteresowaniem. Bohaterowie przy pierwszym spotkaniu wydają się prości i nieskomplikowani, ale w miarę czytania ten obraz się zmienia. Aiden i Maddox wydają się równie ciekawi co Bentley. Polecam!
2020-09-16 10:12:49

Książka wciągnęła mnie do reszty. Od dawno nie czytałam tak świetnie napisanej. Książka z gatunku literatura obyczajowa, romans. Spodziewałam się więc typowego romansu, a dostałam mocną dawkę dobrej historii. Postacie są tak dobrze wykrawane, że aż je czuć jakby były obok nas. Sama historia to przypadkowe spotkanie głównego bohatera Bentleya z dziewczyną Emmy. Spotkanie owocuje zafascynowaniem, romansem.
Historia jakich wiele. Motyw oklepany on bogaty ona biedna. Ale to tylko pozory. Historia z nutą niebezpieczeństwa w tle. W książce świetnie pokazana jest przyjaźń między trójka mężczyzn. Każdy ma swoja przeszłość i każdy będzie miał swoja osobną historię. "Bentley" to pierwsza część cyklu prywatne imperium.
Zarówno Bentley jak i Emmy mają swoja przeszłość. To ona odcisnęła piętno na ich obecnym życiu. On sztywniak, dobrze zorganizowany niedopuszczający nikogo do siebie poza skromna garstka ludzi, którym ufa. Nie każdy na to zaufani zasługuje jak się okaże ... Gdy poznaje Emmy, wychodzi z niego zupełnie inny człowiek. On i Emmy są jak woda i ogień ale pasują do siebie idealnie.
Pikanterii dodają sceny łóżkowe. Nie jest ich wiele, nie są rozbudowane ale są idealnie wkomponowane w całą historię. Książka jest czasami tak zabawna, ze nie można się nie uśmiechnąć.
Książka napisana jest bardzo lekkim piórem. Czyta się ja naprawdę przyjemnie. Rozdziały są pisane z dwóch perspektyw. Głównie Bentleya, choć jest dwa czy trzy napisane z punktu widzenia Emmy.
Polecam tą jak i drugą część cyklu "Aiden", którą właśnie będę czytać.
2020-11-08 17:00:28

(...) Kiedy tu jesteś, czuję się bardziej jak w domu. A kiedy cię tu nie ma, ten dom to tylko... przestrzeń."
Kiedy Bentley i Emmy spotykają się przypadkiem w kawiarni od razu zaczyna między nimi iskrzyć i nie musimy długo czekać aż zauroczenie przeradza się w prawdziwe uczucie, ale żeby nie było zbyt kolorowo, będzie też trochę dramatu, jednym słowem historia jakich wiele. Jednak nie jest to zarzut, bynajmniej nie dla mnie, bo właśnie takiej książki się spodziewałam i taką dostałam, czyli prostą, słodką i zabawną opowieść o miłości i przyjaźni. Jej niewątpliwą zaletą są bohaterowie, którzy od razu zyskują sympatię czytelnika (chociaż Emmy momentami była zbyt infantylna), natomiast jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić, to fabuła, wydaje mi się, że można ją było bardziej dopracować i podkręcić, bo niektóre fragmenty mi się dłużyły. Poza tym, to naprawdę przyjemna historia, która pozwala się na chwilę wyłączyć i zrelaksować. Zatem, jeżeli potrzebujecie lekkiej lektury do popołudniowej kawy, to "Bentley" będzie idealny.
2020-12-02 14:35:06


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×