Więzień namiętności

Książka
  • Wydawnictwo: Jaguar
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka: Jutro (piątek 2021-06-18)
Sugerowana cena detaliczna 39,90 PLN
Nasza cena: 25,94 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Darmowa dostawa
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Więzień namiętności - Magoska-Suchar Monika

Thomas Anderson to były agent służb specjalnych, który odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności za morderstwo. Monotonię więziennego życia przerywa mu spotkanie z dawnym szefem, który doprowadził do jego skazania. Mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia - wolność w zamian za misję szpiegowską w domu milionera zakulisowo rządzącego polską polityką. Wcielając się w rolę ochroniarza córki bogacza, Thomas odkryje nie tylko brudne interesy jej ojca, ale też prawdę o swojej przeszłości i miłość. Tylko czy płomienne uczucie może przetrwać, gdy dotyczy największych wrogów?


Szczegóły: Więzień namiętności - Magoska-Suchar Monika

Tytuł: Więzień namiętności
Autor: Magoska-Suchar Monika
Wydawnictwo: Jaguar
ISBN: 9788376869476
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 400
Format: 14 x 21 cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Więzień namiętności - Magoska-Suchar Monika

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

"- Thomas Anderson. Pół Anglik, pół Polak. Najlepszy agent RP. I ja miałbym pozwolić gnić takiej perle w więziennej celi? Mam władzę, która może sprawić, że będziesz wolny. Jesteś mi potrzebny, a ja tobie. Pozwól mi zaprezentować swoją ofertę. Gwarantuję Ci, że jest warta uwagi. "

Thomas odsiaduje wyrok dwudziestu pięciu lat więzienia za zabójstwo polityka. Po półtorarocznej odsiadce w życiu skazańca ponownie pojawia się jego dawny szef. Mężczyzna oferuje Andersonowi układ, zostanie ułaskawiony jeśli będzie szpiegował Bernarda Dembowsky'ego, milionera, który zagraża jego karierze politycznej. Thomas postanawia wykorzystać szansę i zostaje ochroniarzem Elli, córki Bernarda. Ich znajomość szybko przeradza się w romans. Niestety, kiedy na jaw wychodzą niewygodne tajemnice, wszystko mocno się komplikuje.... Czy relacja zbudowana na kłamstwie ma szansę przetrwać?

Książkę zaczęłam czytać na wattpadzie i już wtedy bardzo mi się podobała. Koniecznie chciałam wiedzieć jaki będzie finał tej historii i przyznaję, że jestem usatysfakcjonowana. Autorka wciąga nas w niebezpieczny świat zdominowany przez protekcje i intrygi. Ujawnione tajemnice i powiązania dostarczą sporych wrażeń. Nie zabraknie dylematów, humoru oraz namiętności. Świetnie skonstruowana fabuła i ciekawie wykreowani bohaterowie sprawiają, że nie można oderwać się od lektury. Choć momentami było aż zbyt słodko, to i tak opisana historia bardzo mi się podobała.
2021-02-26 10:36:42

Pogoń za mordercą bez twarzy, zemsta, która nie miała szansy się spełnić. Zamglone wspomnienia dziecka konfrontują się z potrzebą odnalezienia sprawcy tragedii sprzed lat. Thomasa wciąż prześladują koszmary i wspomnienia wydarzeń, którym jako dziecko nie mógł zapobiec. Nieświadomie stał się światkiem sytuacji, która zdeterminowała jego przeszłość. Spotkanie z szefem, który wyparł się powierzonego zlecenia staje się zalążkiem sytuacji, z której nie będzie bezpiecznego odwrotu. Tworzona od wielu lat sieć, nie pozwoli na łatwe opuszczenie swoich splotów.
Powrót do służby staje się kolejną szansą na rozwiązanie tajemnicy sprzed lat. Nowe zlecenie, powierzone Thomasowi zdaje się łączyć z jego koszmarami. Sytuacja staje się coraz trudniejsza, kiedy do głosu dochodzą silne uczucia. Ella wydaje się być powiewem świeżości w życiu Thomasa oraz przerysowanym świecie Bernarda. Główną cechą wszystkich bohaterów jest fakt, że ukrywają swoje prawdziwe twarze pod maskami. Nic nie jest takie, jakby się mogło wydawać.
"Więzień namiętności" jest moim pierwszym spotkaniem z twórczością Autorki. Bardzo dużo dobrego słyszałam o jej książkach. Czy się rozczarowałam? Opis książki bardzo mi się podobał i zabrałam się za czytanie z ogromną ekscytacją. Pierwszych kilka stron było mocnych, wciągających i nietuzinkowych. Thomas wydawał się być charakterystycznym bohaterem, jednak w dalszej części zatracił swój charakter. Ella była dla mnie pełna sprzeczności, a motywacja jej wyborów nie do końca dla mnie zrozumiała. Z jednej strony jej niedopasowanie do świata ojca jest cechą wyróżniającą ją spośród innych bohaterów, z drugiej strony dziecinne zachowanie od pewnego momentu zaczyna mocno irytować i drażnić. Bardzo zaskoczył mnie fakt, że Autorka postanowiła zostać bohaterką swojej książki. Podobał mi się ten pomysł. Pokazał duży dystans Autorki do siebie i do sytuacji w jakiej znalazła się w swojej historii. Jest to coś innego, czego do tej pory nie spotkałam w innych książkach.
"Więźnia namiętności" czyta się szybko. Styl pisania Autorki jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze. Jeśli chodzi o akcję, to po pierwszych świetnych stronach, pojawia się pewien schemat bardzo mocno widoczny w relacji bohaterów, przez co tempo akcji zwalnia a całość staje się dość przewidywalna.
2021-03-01 08:54:28

Przebywający w więzieniu agent służb specjalnych, otrzymuje propozycję nie do odrzucenia- ułaskawienie w zamian za zdobycie poufnych informacji od najbogatszego człowieka w Polsce. Zostaje ochroniarzem jego córki. Sam nie spodziewał się że ta młoda dziewczyna, skradnie jego duszę i serce i to z wzajemnością. Czy to uczucie ma szansę przetrwać? Czy Thomas wypełni powierzoną mu misje.

Książka, którą bardzo dobrze mi się czytało i pochłonęłam ją od razu. Chociaż nie brakowało w niej elementów, które mnie trochę irytowały. Ale może to później. Autorka tak zwinnie pociągnę akcje w książce, że powiem szczerze dałam się zaskoczyć. Bo gdy już myślałam, że już wiem wszystko o bohaterach i wydarzeniach z przeszłości. Został wyjęty AS z rękawa i BUuM prawda okazuje się zupełnie inna niż przewidywałam. To mi się bardzo podobało. Bohaterzy również świetnie wykreowani, chociaż Thomas w pewnym momencie zrobił się takim słodkim amantem, że przy jego opisie postaci, wydawał mi się mięśniakiem z charakterem słodkiego misia. Jednak w obliczu zagrożenia pokazal że jest twardo stąpającym po ziemi mężczyzna z silną wolą walki o swoje. Co ta miłość robi z ludzi ahh Elli owinęła go sobie wokół palca. Ale i ona nie była odporna na jego urok. Nie obyło się również bez elementów grozy, gdzie życie ich obojga było zagrożone a nawet wystawione na pewną śmierć. Adrenaliny i emocji w tej książce nie brakowało. Chociaż ten element zachwytu bohaterki nad autorka, trochę nie pasował mi do tej historii niestety. Kompletnie jakby wziął się z innej bajki. Pewnie jest to świetny chwyt marketingowy autorki, gdzie zachwala sama siebie, to jednak było to dziwne. Jednakże nie zaburzyło to aż tak historii, bo dzięki czemu akcja w książce potoczyła się dynamicznie i wplotła w akcję trochę normalności i zainteresowań bohaterów.
Książka napisana że świetnym pomysłem i akcja mnie tak wciągnęła, że nie potrafiłam się rozstać z tą książką nawet na chwilę. Bo ciągle cos się działo. Dostałam w tej książce wszystko, uczucie, walkę o miłość, zazdrość chociaż tu szybko przeradzała się ona w żart przez co swietnie się bawiłam. Wymiana zdań bohaterów w chwili zazdrości była genialna. A Elli jest mistrzynią robienia awantur. Książka pełna emocji, humoru, niebezpieczeństwa i intyg. Czego chcieć więcej?
Polecam ❤️
2021-03-02 13:44:16

♥️♥️♥️RECENZJA♥️♥️♥️

„Ludzie są zdolni do wielu rzeczy, także niegodnych, w imię miłości. By ją chronić bądź zyskać.”
Thomas Anderson, były agent służb specjalnych, niesamowity w swoim fachu i świetnie wyszkolony żołnierz, odsiaduje wyrok za zamordowanie pedofila, który na nie nieszczęście, był wysoką postawioną osobistością. Pewnego dnia, otrzymuje od byłego szefa, propozycję nie do odrzucenia, równoznaczną z szansą na ułaskawienie. Niestety, jak to w życiu bywa - nie ma nic za darmo, a cena jaką musi za to zapłacić, okaże się dla niego piekłem w raju i rajem w piekle. Rajem jest jego zadanie, a raczej piękna blondynka, Ella Dembowsky, którą ma od teraz ochraniać Thomas, pod przybraną tożsamością, a piekłem okaże się to wszystko czego dowie się, szukając haka na jej ojca, na zlecenie swojego wybawiciela i pana wolności.
Thomas nawet w najmniejszym stopniu, nie spodziewa się, jaki
wpływ będzie miała na niego dziewczyna i jakie, nieznane mu wcześniej uczucia, w nim obudzi, ale też w najgorszych koszmarach, nie spodziewa się jakiej prawdy dowie się o sobie i swoim życiu, wypełniając swoją równie seksowną co niewdzięczną i niebezpieczną misję...
No powiem Wam, że mimo, że z tej książki jest niezły grubasek, to „wciągnęłam” ją w dwa wieczory. Książka jest bardzo fajnie napisana, mamy świetne dialogi, pełne humoru i przekomarzań, między bohaterami, ale też chwile grozy i dramatyczne momenty. No i gorące sceny, zaprawione słodyczą i pikanterią. Jest dużo opisów, co ja osobiście w książkach bardzo lubię. Reasumując, czytając książkę „Więzień Namiętności” na pewno, nie będziecie się nudzić.
2021-03-04 09:29:52

"Paradoksalnie, by móc przy niej być, musiałem działać na jej niekorzyść. Wolność oznaczała koniec naszej relacji. Nasza relacja oznaczała koniec wolności..."
Gdybym miała opisać tę książkę jednym słowem, powiedziałabym, że była po prostu fajna. Thomas, były agent, a obecnie więzień, dostaje propozycję nie do odrzucenia, w zamian za ułaskawienie ma szpiegować, posiadającego rozległe wpływy, milionera i w tym celu zostaje ochroniarzem jego córki. Nie będzie żadnym spoilerem fakt, że pomiędzy tą dwójką szybko zaczyna iskrzyć przez co sytuacja naszego bohatera mocno się komplikuje. Spodziewałam się, że to będzie romans z wątkiem sensacyjnym i tak właśnie było, to co mnie zaskoczyło, to duża dawka poczucia humoru, która nadała całej historii lekkości. Poza tym znajdziemy tutaj hot sceny, pościgi samochodowe, strzelaniny, tajemnice z przeszłości, a nawet spotkanie autorskie w Empiku, no i oczywiście, lost but not least, wielką miłość. Czego chcieć więcej? Absolutnie niczego, tyle wystarczy, aby spędzić miło czas z tą historią, a to, że Ellie jest momentami irytująca, całkowicie wybaczam
2021-03-06 22:03:50

Książka

Więzień namiętności

  • Wydawnictwo: Jaguar
  • Oprawa: Miękka

Thomas Anderson to były agent służb specjalnych, który odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności za morderstwo. Monotonię więziennego życia przerywa mu spotkanie z dawnym szefem, który doprowadził do jego skazania. Mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia - wolność w zamian za misję szpiegowską w domu milionera zakulisowo rządzącego polską polityką. Wcielając się w rolę ochroniarza córki bogacza, Thomas odkryje nie tylko brudne interesy jej ojca, ale też prawdę o swojej przeszłości i miłość. Tylko czy płomienne uczucie może przetrwać, gdy dotyczy największych wrogów?

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 25,94 PLN
Oszczędzasz 34%
Wysyłka: Jutro (piątek 2021-06-18)
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Darmowa dostawa

Szczegóły: Więzień namiętności - Magoska-Suchar Monika

Tytuł: Więzień namiętności
Autor: Magoska-Suchar Monika
Wydawnictwo: Jaguar
ISBN: 9788376869476
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 400
Format: 14 x 21 cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Więzień namiętności - Magoska-Suchar Monika

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

"- Thomas Anderson. Pół Anglik, pół Polak. Najlepszy agent RP. I ja miałbym pozwolić gnić takiej perle w więziennej celi? Mam władzę, która może sprawić, że będziesz wolny. Jesteś mi potrzebny, a ja tobie. Pozwól mi zaprezentować swoją ofertę. Gwarantuję Ci, że jest warta uwagi. "

Thomas odsiaduje wyrok dwudziestu pięciu lat więzienia za zabójstwo polityka. Po półtorarocznej odsiadce w życiu skazańca ponownie pojawia się jego dawny szef. Mężczyzna oferuje Andersonowi układ, zostanie ułaskawiony jeśli będzie szpiegował Bernarda Dembowsky'ego, milionera, który zagraża jego karierze politycznej. Thomas postanawia wykorzystać szansę i zostaje ochroniarzem Elli, córki Bernarda. Ich znajomość szybko przeradza się w romans. Niestety, kiedy na jaw wychodzą niewygodne tajemnice, wszystko mocno się komplikuje.... Czy relacja zbudowana na kłamstwie ma szansę przetrwać?

Książkę zaczęłam czytać na wattpadzie i już wtedy bardzo mi się podobała. Koniecznie chciałam wiedzieć jaki będzie finał tej historii i przyznaję, że jestem usatysfakcjonowana. Autorka wciąga nas w niebezpieczny świat zdominowany przez protekcje i intrygi. Ujawnione tajemnice i powiązania dostarczą sporych wrażeń. Nie zabraknie dylematów, humoru oraz namiętności. Świetnie skonstruowana fabuła i ciekawie wykreowani bohaterowie sprawiają, że nie można oderwać się od lektury. Choć momentami było aż zbyt słodko, to i tak opisana historia bardzo mi się podobała.
2021-02-26 10:36:42

Pogoń za mordercą bez twarzy, zemsta, która nie miała szansy się spełnić. Zamglone wspomnienia dziecka konfrontują się z potrzebą odnalezienia sprawcy tragedii sprzed lat. Thomasa wciąż prześladują koszmary i wspomnienia wydarzeń, którym jako dziecko nie mógł zapobiec. Nieświadomie stał się światkiem sytuacji, która zdeterminowała jego przeszłość. Spotkanie z szefem, który wyparł się powierzonego zlecenia staje się zalążkiem sytuacji, z której nie będzie bezpiecznego odwrotu. Tworzona od wielu lat sieć, nie pozwoli na łatwe opuszczenie swoich splotów.
Powrót do służby staje się kolejną szansą na rozwiązanie tajemnicy sprzed lat. Nowe zlecenie, powierzone Thomasowi zdaje się łączyć z jego koszmarami. Sytuacja staje się coraz trudniejsza, kiedy do głosu dochodzą silne uczucia. Ella wydaje się być powiewem świeżości w życiu Thomasa oraz przerysowanym świecie Bernarda. Główną cechą wszystkich bohaterów jest fakt, że ukrywają swoje prawdziwe twarze pod maskami. Nic nie jest takie, jakby się mogło wydawać.
"Więzień namiętności" jest moim pierwszym spotkaniem z twórczością Autorki. Bardzo dużo dobrego słyszałam o jej książkach. Czy się rozczarowałam? Opis książki bardzo mi się podobał i zabrałam się za czytanie z ogromną ekscytacją. Pierwszych kilka stron było mocnych, wciągających i nietuzinkowych. Thomas wydawał się być charakterystycznym bohaterem, jednak w dalszej części zatracił swój charakter. Ella była dla mnie pełna sprzeczności, a motywacja jej wyborów nie do końca dla mnie zrozumiała. Z jednej strony jej niedopasowanie do świata ojca jest cechą wyróżniającą ją spośród innych bohaterów, z drugiej strony dziecinne zachowanie od pewnego momentu zaczyna mocno irytować i drażnić. Bardzo zaskoczył mnie fakt, że Autorka postanowiła zostać bohaterką swojej książki. Podobał mi się ten pomysł. Pokazał duży dystans Autorki do siebie i do sytuacji w jakiej znalazła się w swojej historii. Jest to coś innego, czego do tej pory nie spotkałam w innych książkach.
"Więźnia namiętności" czyta się szybko. Styl pisania Autorki jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze. Jeśli chodzi o akcję, to po pierwszych świetnych stronach, pojawia się pewien schemat bardzo mocno widoczny w relacji bohaterów, przez co tempo akcji zwalnia a całość staje się dość przewidywalna.
2021-03-01 08:54:28

Przebywający w więzieniu agent służb specjalnych, otrzymuje propozycję nie do odrzucenia- ułaskawienie w zamian za zdobycie poufnych informacji od najbogatszego człowieka w Polsce. Zostaje ochroniarzem jego córki. Sam nie spodziewał się że ta młoda dziewczyna, skradnie jego duszę i serce i to z wzajemnością. Czy to uczucie ma szansę przetrwać? Czy Thomas wypełni powierzoną mu misje.

Książka, którą bardzo dobrze mi się czytało i pochłonęłam ją od razu. Chociaż nie brakowało w niej elementów, które mnie trochę irytowały. Ale może to później. Autorka tak zwinnie pociągnę akcje w książce, że powiem szczerze dałam się zaskoczyć. Bo gdy już myślałam, że już wiem wszystko o bohaterach i wydarzeniach z przeszłości. Został wyjęty AS z rękawa i BUuM prawda okazuje się zupełnie inna niż przewidywałam. To mi się bardzo podobało. Bohaterzy również świetnie wykreowani, chociaż Thomas w pewnym momencie zrobił się takim słodkim amantem, że przy jego opisie postaci, wydawał mi się mięśniakiem z charakterem słodkiego misia. Jednak w obliczu zagrożenia pokazal że jest twardo stąpającym po ziemi mężczyzna z silną wolą walki o swoje. Co ta miłość robi z ludzi ahh Elli owinęła go sobie wokół palca. Ale i ona nie była odporna na jego urok. Nie obyło się również bez elementów grozy, gdzie życie ich obojga było zagrożone a nawet wystawione na pewną śmierć. Adrenaliny i emocji w tej książce nie brakowało. Chociaż ten element zachwytu bohaterki nad autorka, trochę nie pasował mi do tej historii niestety. Kompletnie jakby wziął się z innej bajki. Pewnie jest to świetny chwyt marketingowy autorki, gdzie zachwala sama siebie, to jednak było to dziwne. Jednakże nie zaburzyło to aż tak historii, bo dzięki czemu akcja w książce potoczyła się dynamicznie i wplotła w akcję trochę normalności i zainteresowań bohaterów.
Książka napisana że świetnym pomysłem i akcja mnie tak wciągnęła, że nie potrafiłam się rozstać z tą książką nawet na chwilę. Bo ciągle cos się działo. Dostałam w tej książce wszystko, uczucie, walkę o miłość, zazdrość chociaż tu szybko przeradzała się ona w żart przez co swietnie się bawiłam. Wymiana zdań bohaterów w chwili zazdrości była genialna. A Elli jest mistrzynią robienia awantur. Książka pełna emocji, humoru, niebezpieczeństwa i intyg. Czego chcieć więcej?
Polecam ❤️
2021-03-02 13:44:16

♥️♥️♥️RECENZJA♥️♥️♥️

„Ludzie są zdolni do wielu rzeczy, także niegodnych, w imię miłości. By ją chronić bądź zyskać.”
Thomas Anderson, były agent służb specjalnych, niesamowity w swoim fachu i świetnie wyszkolony żołnierz, odsiaduje wyrok za zamordowanie pedofila, który na nie nieszczęście, był wysoką postawioną osobistością. Pewnego dnia, otrzymuje od byłego szefa, propozycję nie do odrzucenia, równoznaczną z szansą na ułaskawienie. Niestety, jak to w życiu bywa - nie ma nic za darmo, a cena jaką musi za to zapłacić, okaże się dla niego piekłem w raju i rajem w piekle. Rajem jest jego zadanie, a raczej piękna blondynka, Ella Dembowsky, którą ma od teraz ochraniać Thomas, pod przybraną tożsamością, a piekłem okaże się to wszystko czego dowie się, szukając haka na jej ojca, na zlecenie swojego wybawiciela i pana wolności.
Thomas nawet w najmniejszym stopniu, nie spodziewa się, jaki
wpływ będzie miała na niego dziewczyna i jakie, nieznane mu wcześniej uczucia, w nim obudzi, ale też w najgorszych koszmarach, nie spodziewa się jakiej prawdy dowie się o sobie i swoim życiu, wypełniając swoją równie seksowną co niewdzięczną i niebezpieczną misję...
No powiem Wam, że mimo, że z tej książki jest niezły grubasek, to „wciągnęłam” ją w dwa wieczory. Książka jest bardzo fajnie napisana, mamy świetne dialogi, pełne humoru i przekomarzań, między bohaterami, ale też chwile grozy i dramatyczne momenty. No i gorące sceny, zaprawione słodyczą i pikanterią. Jest dużo opisów, co ja osobiście w książkach bardzo lubię. Reasumując, czytając książkę „Więzień Namiętności” na pewno, nie będziecie się nudzić.
2021-03-04 09:29:52

"Paradoksalnie, by móc przy niej być, musiałem działać na jej niekorzyść. Wolność oznaczała koniec naszej relacji. Nasza relacja oznaczała koniec wolności..."
Gdybym miała opisać tę książkę jednym słowem, powiedziałabym, że była po prostu fajna. Thomas, były agent, a obecnie więzień, dostaje propozycję nie do odrzucenia, w zamian za ułaskawienie ma szpiegować, posiadającego rozległe wpływy, milionera i w tym celu zostaje ochroniarzem jego córki. Nie będzie żadnym spoilerem fakt, że pomiędzy tą dwójką szybko zaczyna iskrzyć przez co sytuacja naszego bohatera mocno się komplikuje. Spodziewałam się, że to będzie romans z wątkiem sensacyjnym i tak właśnie było, to co mnie zaskoczyło, to duża dawka poczucia humoru, która nadała całej historii lekkości. Poza tym znajdziemy tutaj hot sceny, pościgi samochodowe, strzelaniny, tajemnice z przeszłości, a nawet spotkanie autorskie w Empiku, no i oczywiście, lost but not least, wielką miłość. Czego chcieć więcej? Absolutnie niczego, tyle wystarczy, aby spędzić miło czas z tą historią, a to, że Ellie jest momentami irytująca, całkowicie wybaczam
2021-03-06 22:03:50


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×