Wróć do mnie

Książka
  • Wydawnictwo: Muza
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Zamów teraz a Twoje
zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Sugerowana cena detaliczna 39,90 PLN
Nasza cena: 25,54 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Darmowa dostawa
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Wróć do mnie - Corine Michaels

JEDNA NOC SPRZED OŚMIU LAT NA ZAWSZE ODMIENIŁA JEGO ŻYCIEOcaliła mnie tamtej nocy osiem lat temu.Żadnych imion.Żadnych obietnic.Tylko dwoje nieszczęśliwych ludzi, desperacko pragnących ukoić swój ból i żal.Rankiem zniknęła i zabrała z sobą cząstkę mnie. Tego dnia pojechałem na obóz dla rekrutów. Przysiągłem sobie, że nigdy nie wrócę do Pensylwanii.Wracam tam jednak, by pochować znienawidzonego ojca. Liczę, że razem z braćmi pozbędę się zaniedbanej farmy pełnej złych wspomnień, które chciałem wyprzeć z pamięci.I wtedy odnajduję JĄ. Jeszcze piękniejszą niż zapamiętałem. Ma dziecko. Najbardziej uroczą istotę, jaką znam.Mimo upływu lat moje uczucia nie zmieniają się ani trochę. Tym razem robię wszystko, by ją zatrzymać, ale kiedy wychodzą na jaw bolesne tajemnice sprzed lat, boję się, że ona znowu odejdzie…Wróć do mnie to część pierwsza najnowszej serii romansów zatytułowanej THE ARROWOOD BROTHERS. Bohaterami tej czteroczęściowej opowieści są bracia Connor, Declan, Sean i Jacob Arrowoodowie. Po śmierci znienawidzonego ojca wracają w rodzinne strony, by wypełnić jego ostatnią wolę. Każdego z nich czeka konfrontacja z przeszłością i własnymi uczuciami. Każdy musi podjąć decyzję, która radykalnie odmieni jego życie.


Szczegóły: Wróć do mnie - Corine Michaels

Tytuł: Wróć do mnie
Autor: Corine Michaels
Wydawnictwo: Muza
Seria: THE ARROWOOD BROTHERS
Kod paskowy: 9788328716018
ISBN: 978-83-287-1601-8
Tłumacz: Dorota Stadnik
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 416
Format: 13.0x20.5 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Wróć do mnie - Corine Michaels

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

"Nieważne, czy pozostały w tobie jakieś urazy, czy boisz się każdą komórką swojego ciała. Wierz mi, są we mnie miejsca tak pokręcone, że gdyby dało się je wyprostować, to byłby cud. Nie chodzi o doskonałość czy bycie całością. Chodzi o bycie sobą."
Connor i Ellie osiem lat wcześniej spędzili ze sobą jedną niezapomnianą noc, teraz spotykają się ponownie i przekonują się, że to było coś o wiele więcej niż tylko chwila zapomnienia. To był naprawdę dobry romans, ale zabrakło tego czegoś, żebym się nim w pełni zachwyciła. Wydaje mi się, że miejscami, relacja miedzy bohaterami rozwijała się zbyt wolno, dlatego gdzieś w połowie książki zaczęła mi się trochę dłużyć, spokojnie można ją było skrócić o jakiś 50 stron. Przyczepię się jeszcze do Ellie, która jakoś mnie nie przekonała, była jakaś taka nijaka, w przeciwieństwie do sarkastycznej i charakternej Sydney, która będzie bohaterką kolejnego tomu. To co mi się podobało to relacja między braćmi Arrowood, ich przekomarzania, ale też niezachwiana więź jaką pomiędzy nimi była, więc jestem ciekawa pozostałych części. Jednak podkreślam, że jako całość "Wróć do mnie" wypada jak najbardziej pozytywnie, jest romantycznie, dramatycznie i wzruszająco, czyli tak jak w porządnym romansie być powinno, podsumowując mocne 7/10 i czekam na więcej.
2021-02-17 17:43:20

"- Dokładnie wiem, o kim śniłem. O aniele. O piękności z ciemnymi włosami i najbardziej niebieskimi oczami, jakie w życiu widziałem. Mimo, że spędziłem z nią tylko jedną noc, i to osiem lat temu, nadal doskonale ją pamiętam.
- Wracam tam jednak, by pochować znienawidzonego ojca. Liczę, że razem z braćmi pozbędę się zaniedbanej farmy pełnej złych wspomnień, które chciałem wyprzeć z pamięci.
- I wtedy odnajduję JĄ. Jeszcze piękniejszą niż zapamiętałem. Ma dziecko. Najbardziej uroczą istotę, jaką znam.
- Mimo upływu lat moje uczucia nie zmieniają się ani trochę... "

" Wróć do mnie" to pierwszy tom serii The Arrowood  brothers, który mnie zahipnotyzował. Świetna fabuła, bohaterowie, którzy nie mieli w życiu łatwo i tajemnice, które wychodzą na jaw sprawiają, że książka jest nieodkładalna. Historia pochłania czytelnika już od pierwszej strony, zachwyca, wzrusza, smuci, ale przede wszystkim daje nadzieję. Postać małej Hadley skradła moje serce. Szczera, mądra i niesamowicie bystra, po prostu cudowna dziewczynka! Podobała mi się również powściągliwość Connor'a, to że patrzył przede wszystkim na komfort Ellie, a jego potrzeby schodziły na dalszy plan. Autorka stworzyła historię nie tylko o miłości, ale także o przyjaźni, braterskiej lojalności, wybaczaniu i zaufaniu. Jesteście gotowi na sporą dawkę emocji?
2021-02-17 23:59:40

“- Jeśli upadniesz, złapię cię.

-  Co jeśli pociągnę cię za sobą?

- Osłonię cię, żebyś nie zrobiła sobie krzywdy.”


“Wróć do mnie” to moje drugie spotkanie z Corinne Michaels. Pierwszego nie mogę zaliczyć do udanych, bo książka, którą czytałam była zbyt cukierkowa. Tym razem było zupełnie inaczej i “Wróć do mnie” zaliczę do tych książek, do których pewnie kiedyś jeszcze wrócę, bo historia Connora i Ellie skradła moje serce (no i trochę okładka). 


Ellie i Connor spotkali się kilka lat wcześniej. Spędzili ze sobą jedną noc, nieświadomi, że oboje przed czymś uciekali. Po wielu latach Connor wraca do rodzinnego miasteczka. Razem z braćmi chcą się pozbyć rodzinnej farmy, na której spędzili najgorsze lata swojego życia. Właśnie wtedy spotyka Ellie. Kobieta ma dziecko i męża. Jednak pomimo wielu lat uczucia Connora nie zmieniły się. Czy uda im się stworzyć związek? Tym bardziej, że na światło dzienne wychodzą tajemnice z przeszłości?


Historia przedstawiona przez Corinne Michaels jest bombą emocjonalną. Autorka porusza tu bardzo ważny temat związków przemocowych i alkoholizmu.

“Wróć do mnie” wciągnęło mnie już od pierwszej strony i nie potrafiłam przerwać tej historii aż do ostatniej strony. Od samego początku zainteresowała mnie postać Connora, który jest byłym żołnierzem, później porwała mnie przesłodka Handley, polubiłam też Ellie. “Wróć do mnie” to kolejna historia, w której bohaterowie muszą uporać się z przeszłością, żeby iść dalej. Autorka opowiada tu o przyjaźni, rodzicielstwie, więziach rodzinnych, stracie, agresji i miłości. Koniecznie musicie ją przeczytać.
2021-02-22 18:18:50

Ból i żal… Tyle wystarczyło, aby na jedną noc połączyć ze sobą Connora i Ellie. Bez poznania swoich imion i nazwisk, bez planów na jutrzejszy dzień. Mieli tu i teraz, które miało być dla nich lekarstwem. Po upojnej nocy, ich drogi się rozchodzą.
8 lat później Connor kończy służbę w SEAL i powraca do swojego kraju. Na miejscu okazuje się, że znienawidzony przez niego ojciec, nie żyje. Wraz z braćmi pojawia się na pogrzebie. Okazuje się, że według testamentu, każdy z braci musi pozostać w rodzinnej posiadłości pół roku, aby odziedziczyć majątek. Pierwszy na ogień idzie Connor, który nie ma ochoty być w miejscu, które wiąże się ze złymi wspomnieniami. Jednak zmienia zdanie, kiedy ponownie spotyka JĄ. Kobietę, która przez lata nawiedza jego sny. Jego anioła. Czy otrzymają drugą szansę?

“Nie mogę strzelić, jeśli nie napnę łuku. Ellie. Wystarczy mi siły, by opóźnić wypuszczanie strzały, póki nie będziesz gotowa”.

“Wróć do mnie” to nie moja pierwsza, przeczytana książka tej autorki. To, co cechuje twórczość Corinne Michaels, to życiowe i emocjonalne historie. Jedne mniej, inne bardziej.

Autorka w tej powieści porusza problem, który w obecnych czasach nadal jest bardzo aktualny: przemoc domowa i jej wpływ na nasz charakter i nasze decyzje. Obydwoje z bohaterów jej doświadczyło i wpłynęło to na nich w różny sposób. Jednak czy pozwolili aby przeszłość ich definiowała? Czy okazali się być od niej silniejsi?


Bez wątpienia moją ulubioną postacią jest Connor - troskliwy, czuły, wyrozumiały i wrażliwy. Jednocześnie był silny i bronił tych, których kocha. Z kolei Ellie poznajemy jako zdeterminowaną kobietę, która ma dość siły, aby zmienić dla siebie i bliskiej sobie osoby, życie przepełnione przemocą, na życie bardziej stabilne i spokojne. Obydwoje spotykają się, kiedy potrzebują wsparcia i celu w życiu. Nie mogłabym też nie wspomnieć o braciach Connora, którzy skradli moje serce i których z niecierpliwością oczekuję w kolejnych częściach.

“Wróć do mnie” nie jest najlepszą książką autorki, ale tak jak jej poprzednie i ta mnie zauroczyła. To historia o drugich szansach, o pokrewieństwie dusz, wybaczeniu i tajemnicach. Relacja pomiędzy bohaterami rozwijała się stopniowo, naturalnie i wszystko w tej kwestii jest tak, jak powinno być. Corinne Michaels kolejny raz dostarcza nam emocje i bierze w posiadanie nasze serca. Brakuje tu więcej zaskoczeń, a na nie ta powieść miała potencjał i żałuję, że nie został on wykorzystany. Mimo wszystko ta historia w jakiś sposób będzie dla mnie wyjątkowa i niezapomniana.
2021-03-28 15:57:57

Connor kończy właśnie służyć w marynarce i wychodząc z samolotu brat informuje go o śmierci ojca. To właśnie po pogrzebie wszyscy czterej bracia postanawiają zajechać na farmę Arrowoodsów. Tam przekonują się, że ojciec wszystko zaniedbał, tak samo jak swoich synów.

Główny bohater swoje dzieciństwo po śmierci matki wspomina, jako koszmar. Jedynym jego światełkiem w tunelu jest wspomnienie ostatniej nocy przed wstąpieniem do marynarki, którą spędził z cudowną dziewczyną i śni o niej po nocach. Nawet nie wyobraża sobie, że może ją jeszcze spotkać.

Ellie to młoda kobieta, która jest mężatką i ma córkę. Jak się okazuje od śmierci jej rodziców, którzy zginęli w wypadku jej życie zupełnie się nie układa. Wyszła za mąż za damskiego boksera jedyne, na czym jej zależy to by ochronić przed nim córkę. Pewnego dnia jej córkę przyprowadza nie, kto inny tylko Connor i wtedy jej życie wywraca się do góry nogami.

Muszę stwierdzić, że byłam bardzo ciekawa tej serii, po tylu zachwytach nad nią chyba każdy by był. Jest to historia przyjemna w czytaniu. Już od początku mnie porwała i były momenty, w których nie mogłam się od niej oderwać.

Autorka poruszyła dwa bardzo trudne tematy. Przemoc wobec kobiet jak i przemoc wobec dzieci. W pierwszym przypadku kobieta jest w stanie znieść naprawdę wiele by tylko ochronić dziecko. I jeśli tylko ma możliwość może odejść, o ile uświadomi sobie, że jej partner mimo zapewnień wcale się nie zmieni. W drugim przypadku dzieci wychowywane przez ojca, który się na nich wyżywa nie za bardzo mają wybór. Wiem, że są ośrodki, które zawsze mogą pomoc jednak to są dzieci nie zawsze wiedzą jak postąpić a zwłaszcza w przypadkach, gdy są zastraszane.

Książkę czytało mi się bardzo szybko jednak nie będę ukrywać, że nie miałam żadnego momentu zaskoczenia. Bez problemu przewidziałam jak potoczy się ta historia. Aczkolwiek jestem bardzo ciekawa kolejnego brata Arrowoods.

Uważam ten romans za idealny, jako przerywnik w czytaniu innego gatunku. Wiec przekonajcie się sami czy Connor będzie Waszym ulubionym z braci.
2021-05-06 22:38:00

Inne pozycje tego autora: Corine Michaels (1)

Książka

Wróć do mnie

  • Wydawnictwo: Muza
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami

JEDNA NOC SPRZED OŚMIU LAT NA ZAWSZE ODMIENIŁA JEGO ŻYCIE

Ocaliła mnie tamtej nocy osiem lat temu.

Żadnych imion.

Żadnych obietnic.

Tylko dwoje nieszczęśliwych ludzi, desperacko pragnących ukoić swój ból i żal.

Rankiem zniknęła i zabrała z sobą cząstkę mnie. Tego dnia pojechałem na obóz dla rekrutów. Przysiągłem sobie, że nigdy nie wrócę do Pensylwanii.

Wracam tam jednak, by pochować znienawidzonego ojca. Liczę, że razem z braćmi pozbędę się zaniedbanej farmy pełnej złych wspomnień, które chciałem wyprzeć z pamięci.

I wtedy odnajduję JĄ. Jeszcze piękniejszą niż zapamiętałem. Ma dziecko. Najbardziej uroczą istotę, jaką znam.

Mimo upływu lat moje uczucia nie zmieniają się ani trochę. Tym razem robię wszystko, by ją zatrzymać, ale kiedy wychodzą na jaw bolesne tajemnice sprzed lat, boję się, że ona znowu odejdzie…

Wróć do mnie to część pierwsza najnowszej serii romansów zatytułowanej THE ARROWOOD BROTHERS. Bohaterami tej czteroczęściowej opowieści są bracia Connor, Declan, Sean i Jacob Arrowoodowie. Po śmierci znienawidzonego ojca wracają w rodzinne strony, by wypełnić jego ostatnią wolę. Każdego z nich czeka konfrontacja z przeszłością i własnymi uczuciami. Każdy musi podjąć decyzję, która radykalnie odmieni jego życie.

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 25,54 PLN
Oszczędzasz 35%
Wysyłka: Dzisiaj
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Darmowa dostawa

Szczegóły: Wróć do mnie - Corine Michaels

Tytuł: Wróć do mnie
Autor: Corine Michaels
Wydawnictwo: Muza
Seria: THE ARROWOOD BROTHERS
Kod paskowy: 9788328716018
ISBN: 978-83-287-1601-8
Tłumacz: Dorota Stadnik
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 416
Format: 13.0x20.5 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Wróć do mnie - Corine Michaels

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

"Nieważne, czy pozostały w tobie jakieś urazy, czy boisz się każdą komórką swojego ciała. Wierz mi, są we mnie miejsca tak pokręcone, że gdyby dało się je wyprostować, to byłby cud. Nie chodzi o doskonałość czy bycie całością. Chodzi o bycie sobą."
Connor i Ellie osiem lat wcześniej spędzili ze sobą jedną niezapomnianą noc, teraz spotykają się ponownie i przekonują się, że to było coś o wiele więcej niż tylko chwila zapomnienia. To był naprawdę dobry romans, ale zabrakło tego czegoś, żebym się nim w pełni zachwyciła. Wydaje mi się, że miejscami, relacja miedzy bohaterami rozwijała się zbyt wolno, dlatego gdzieś w połowie książki zaczęła mi się trochę dłużyć, spokojnie można ją było skrócić o jakiś 50 stron. Przyczepię się jeszcze do Ellie, która jakoś mnie nie przekonała, była jakaś taka nijaka, w przeciwieństwie do sarkastycznej i charakternej Sydney, która będzie bohaterką kolejnego tomu. To co mi się podobało to relacja między braćmi Arrowood, ich przekomarzania, ale też niezachwiana więź jaką pomiędzy nimi była, więc jestem ciekawa pozostałych części. Jednak podkreślam, że jako całość "Wróć do mnie" wypada jak najbardziej pozytywnie, jest romantycznie, dramatycznie i wzruszająco, czyli tak jak w porządnym romansie być powinno, podsumowując mocne 7/10 i czekam na więcej.
2021-02-17 17:43:20

"- Dokładnie wiem, o kim śniłem. O aniele. O piękności z ciemnymi włosami i najbardziej niebieskimi oczami, jakie w życiu widziałem. Mimo, że spędziłem z nią tylko jedną noc, i to osiem lat temu, nadal doskonale ją pamiętam.
- Wracam tam jednak, by pochować znienawidzonego ojca. Liczę, że razem z braćmi pozbędę się zaniedbanej farmy pełnej złych wspomnień, które chciałem wyprzeć z pamięci.
- I wtedy odnajduję JĄ. Jeszcze piękniejszą niż zapamiętałem. Ma dziecko. Najbardziej uroczą istotę, jaką znam.
- Mimo upływu lat moje uczucia nie zmieniają się ani trochę... "

" Wróć do mnie" to pierwszy tom serii The Arrowood  brothers, który mnie zahipnotyzował. Świetna fabuła, bohaterowie, którzy nie mieli w życiu łatwo i tajemnice, które wychodzą na jaw sprawiają, że książka jest nieodkładalna. Historia pochłania czytelnika już od pierwszej strony, zachwyca, wzrusza, smuci, ale przede wszystkim daje nadzieję. Postać małej Hadley skradła moje serce. Szczera, mądra i niesamowicie bystra, po prostu cudowna dziewczynka! Podobała mi się również powściągliwość Connor'a, to że patrzył przede wszystkim na komfort Ellie, a jego potrzeby schodziły na dalszy plan. Autorka stworzyła historię nie tylko o miłości, ale także o przyjaźni, braterskiej lojalności, wybaczaniu i zaufaniu. Jesteście gotowi na sporą dawkę emocji?
2021-02-17 23:59:40

“- Jeśli upadniesz, złapię cię.

-  Co jeśli pociągnę cię za sobą?

- Osłonię cię, żebyś nie zrobiła sobie krzywdy.”


“Wróć do mnie” to moje drugie spotkanie z Corinne Michaels. Pierwszego nie mogę zaliczyć do udanych, bo książka, którą czytałam była zbyt cukierkowa. Tym razem było zupełnie inaczej i “Wróć do mnie” zaliczę do tych książek, do których pewnie kiedyś jeszcze wrócę, bo historia Connora i Ellie skradła moje serce (no i trochę okładka). 


Ellie i Connor spotkali się kilka lat wcześniej. Spędzili ze sobą jedną noc, nieświadomi, że oboje przed czymś uciekali. Po wielu latach Connor wraca do rodzinnego miasteczka. Razem z braćmi chcą się pozbyć rodzinnej farmy, na której spędzili najgorsze lata swojego życia. Właśnie wtedy spotyka Ellie. Kobieta ma dziecko i męża. Jednak pomimo wielu lat uczucia Connora nie zmieniły się. Czy uda im się stworzyć związek? Tym bardziej, że na światło dzienne wychodzą tajemnice z przeszłości?


Historia przedstawiona przez Corinne Michaels jest bombą emocjonalną. Autorka porusza tu bardzo ważny temat związków przemocowych i alkoholizmu.

“Wróć do mnie” wciągnęło mnie już od pierwszej strony i nie potrafiłam przerwać tej historii aż do ostatniej strony. Od samego początku zainteresowała mnie postać Connora, który jest byłym żołnierzem, później porwała mnie przesłodka Handley, polubiłam też Ellie. “Wróć do mnie” to kolejna historia, w której bohaterowie muszą uporać się z przeszłością, żeby iść dalej. Autorka opowiada tu o przyjaźni, rodzicielstwie, więziach rodzinnych, stracie, agresji i miłości. Koniecznie musicie ją przeczytać.
2021-02-22 18:18:50

Ból i żal… Tyle wystarczyło, aby na jedną noc połączyć ze sobą Connora i Ellie. Bez poznania swoich imion i nazwisk, bez planów na jutrzejszy dzień. Mieli tu i teraz, które miało być dla nich lekarstwem. Po upojnej nocy, ich drogi się rozchodzą.
8 lat później Connor kończy służbę w SEAL i powraca do swojego kraju. Na miejscu okazuje się, że znienawidzony przez niego ojciec, nie żyje. Wraz z braćmi pojawia się na pogrzebie. Okazuje się, że według testamentu, każdy z braci musi pozostać w rodzinnej posiadłości pół roku, aby odziedziczyć majątek. Pierwszy na ogień idzie Connor, który nie ma ochoty być w miejscu, które wiąże się ze złymi wspomnieniami. Jednak zmienia zdanie, kiedy ponownie spotyka JĄ. Kobietę, która przez lata nawiedza jego sny. Jego anioła. Czy otrzymają drugą szansę?

“Nie mogę strzelić, jeśli nie napnę łuku. Ellie. Wystarczy mi siły, by opóźnić wypuszczanie strzały, póki nie będziesz gotowa”.

“Wróć do mnie” to nie moja pierwsza, przeczytana książka tej autorki. To, co cechuje twórczość Corinne Michaels, to życiowe i emocjonalne historie. Jedne mniej, inne bardziej.

Autorka w tej powieści porusza problem, który w obecnych czasach nadal jest bardzo aktualny: przemoc domowa i jej wpływ na nasz charakter i nasze decyzje. Obydwoje z bohaterów jej doświadczyło i wpłynęło to na nich w różny sposób. Jednak czy pozwolili aby przeszłość ich definiowała? Czy okazali się być od niej silniejsi?


Bez wątpienia moją ulubioną postacią jest Connor - troskliwy, czuły, wyrozumiały i wrażliwy. Jednocześnie był silny i bronił tych, których kocha. Z kolei Ellie poznajemy jako zdeterminowaną kobietę, która ma dość siły, aby zmienić dla siebie i bliskiej sobie osoby, życie przepełnione przemocą, na życie bardziej stabilne i spokojne. Obydwoje spotykają się, kiedy potrzebują wsparcia i celu w życiu. Nie mogłabym też nie wspomnieć o braciach Connora, którzy skradli moje serce i których z niecierpliwością oczekuję w kolejnych częściach.

“Wróć do mnie” nie jest najlepszą książką autorki, ale tak jak jej poprzednie i ta mnie zauroczyła. To historia o drugich szansach, o pokrewieństwie dusz, wybaczeniu i tajemnicach. Relacja pomiędzy bohaterami rozwijała się stopniowo, naturalnie i wszystko w tej kwestii jest tak, jak powinno być. Corinne Michaels kolejny raz dostarcza nam emocje i bierze w posiadanie nasze serca. Brakuje tu więcej zaskoczeń, a na nie ta powieść miała potencjał i żałuję, że nie został on wykorzystany. Mimo wszystko ta historia w jakiś sposób będzie dla mnie wyjątkowa i niezapomniana.
2021-03-28 15:57:57

Connor kończy właśnie służyć w marynarce i wychodząc z samolotu brat informuje go o śmierci ojca. To właśnie po pogrzebie wszyscy czterej bracia postanawiają zajechać na farmę Arrowoodsów. Tam przekonują się, że ojciec wszystko zaniedbał, tak samo jak swoich synów.

Główny bohater swoje dzieciństwo po śmierci matki wspomina, jako koszmar. Jedynym jego światełkiem w tunelu jest wspomnienie ostatniej nocy przed wstąpieniem do marynarki, którą spędził z cudowną dziewczyną i śni o niej po nocach. Nawet nie wyobraża sobie, że może ją jeszcze spotkać.

Ellie to młoda kobieta, która jest mężatką i ma córkę. Jak się okazuje od śmierci jej rodziców, którzy zginęli w wypadku jej życie zupełnie się nie układa. Wyszła za mąż za damskiego boksera jedyne, na czym jej zależy to by ochronić przed nim córkę. Pewnego dnia jej córkę przyprowadza nie, kto inny tylko Connor i wtedy jej życie wywraca się do góry nogami.

Muszę stwierdzić, że byłam bardzo ciekawa tej serii, po tylu zachwytach nad nią chyba każdy by był. Jest to historia przyjemna w czytaniu. Już od początku mnie porwała i były momenty, w których nie mogłam się od niej oderwać.

Autorka poruszyła dwa bardzo trudne tematy. Przemoc wobec kobiet jak i przemoc wobec dzieci. W pierwszym przypadku kobieta jest w stanie znieść naprawdę wiele by tylko ochronić dziecko. I jeśli tylko ma możliwość może odejść, o ile uświadomi sobie, że jej partner mimo zapewnień wcale się nie zmieni. W drugim przypadku dzieci wychowywane przez ojca, który się na nich wyżywa nie za bardzo mają wybór. Wiem, że są ośrodki, które zawsze mogą pomoc jednak to są dzieci nie zawsze wiedzą jak postąpić a zwłaszcza w przypadkach, gdy są zastraszane.

Książkę czytało mi się bardzo szybko jednak nie będę ukrywać, że nie miałam żadnego momentu zaskoczenia. Bez problemu przewidziałam jak potoczy się ta historia. Aczkolwiek jestem bardzo ciekawa kolejnego brata Arrowoods.

Uważam ten romans za idealny, jako przerywnik w czytaniu innego gatunku. Wiec przekonajcie się sami czy Connor będzie Waszym ulubionym z braci.
2021-05-06 22:38:00

Inne pozycje tego autora: Corine Michaels (1)


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×