Książka
 • Wydawnictwo: Bliżej Przedszkola
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788391878187
 • Ilość stron: 34
 • Format: 29.0x20.0cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 11,70 PLN
Nasza cena 8,38 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 11,70 PLN
Nasza cena 8,38 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książeczka powstała z inspiracji tradycyjnego ludowego rysunku, który nabyłam kiedyś na targu w małej meksykańskiej wiosce. Mieszkający tam Indianie cieszyli się zasłużoną sławą jako twórcy pięknych rysunków i malowideł wykonywanych na papierze z kory drzewa amate. Kupiłam ten rysunek z zamiarem oddania go komuś w podarunku, jak to zwykle bywa po powrocie z zagranicznych podróży.

Szczegóły

Tytuł: Ania i Anita

Autor: Majchrzak Irena, Monzon Gustavo Perez

Wydawnictwo: Bliżej Przedszkola

ISBN: 9788391878187

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 34

Format: 29.0x20.0cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.17 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Majchrzak Irena, Monzon Gustavo Perez (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl