Jak wytresować Cthulhu

Książka

Jak wytresować Cthulhu

 • Wydawnictwo: Tadam
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788394524999
 • Ilość stron: 96
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 19,90 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 19,90 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka pod patronatem czytam.pl!

Kasia spędza weekend u dziadka i to wtedy odkrywa, że za regałem z książkami jest ukryte pomieszczenie, w którym schowana jest magiczna księga, będącą w rodzinie od wielu pokoleń. Dzięki niej Kasia sprowadzi na ziemię gościa z odległego świata, który będzie mógł stać się jej największym przyjacielem, ale także źródłem wielu problemów i przygód. To nie jest zwykła książka, jak wszystkie inne. W tej książce to Czytelnik podejmuje decyzje co powinni zrobić bohaterowie i w ten sposób rozwija się akcja. To taka interaktywna zabawa, przypominająca bardzo grę przygodową z licznymi zagadkami. Zwykła książka zawsze będzie miała identyczną treść, a tę można czytać wielokrotnie. I za każdym razem uczestniczyć w nieco innej przygodzie - zależnej od dokonywanych wyborów.


Szczegóły

Tytuł: Jak wytresować Cthulhu

Autor: Maciej Jasiński

Wydawnictwo: Tadam

ISBN: 9788394524999

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 96

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Masz dziecko i nie wiesz jak je przekonać do literatury? Kochasz twórczość Lovecrafta, mrocznego i jedynego władcę otchłani morskich, wielkiego Cthulhu? Nie wiesz jak pokazać dziecku, że też powinno podzielać twój entuzjazm? Spokojnie! Bez paniki! Maciej Jasiński udowadnia, że wielki Cthulhu nie dość, że jest przyjaznym i kochanym władcą otchłani ciemności, to jeszcze można się z nim dogadać. Cała sprawa poleca na tym, że trzeba mieć dobre podejście i odpowiednie instrukcje. A jeśli twój maluch w to nie wierzy, to przeczytaj mu tę książkę!Spójrzmy na przykład Kasi. Dziewczynka spędza weekend u dziadka i to właśnie wtedy odkrywa tajemne pomieszczenie w domu dziadka, gdzie znajduje się magiczna księga. Jest w rodzinie od pokoleń, a dzięki niej Kasia będzie mogła sprowadzić do swojego świata pewną istotę, która stanie się jej najlepszym przyjacielem, ale też źródłem wielu problemów – nic w sumie dziwnego, biorąc pod uwagę pewne różnice, które są między nimi.W tej książce to czytelnik decyduje jak potoczy się historia. Wystarczy podążać za numerkami i podejmować odpowiednie dla siebie decyzje, żeby akcja popłynęła takim torem jaki jest dla was odpowiedni. Trochę taka interaktywna książka dla dzieci.Wprawdzie sama jestem już dawno poza wiekiem, w którym wypada czytać takie książki, ale powiem szczerze, że dawno nie sprawiło mi tyle frajdy czytanie, na które mimo wszystko miałam wpływ. Świetna zabawa, a i potem istnieje duże prawdopodobieństwo, że jak wasze dzieciaczki podrosną to będą chciały zaznajomić się z twórczością Lovecrafta. Co jest zresztą bardzo wskazane.Bardzo polecam książeczkę, bo warto się trochę pobawić z dzieciakami, samemu mając przy tym trochę frajdy. 2017-01-12 12:54:23

Absolutnie zachwycająca opowiastka o przyjaźni, zdawałoby się - niemożliwej, pomiędzy małą Kasią a potworem z kosmosu. Cthulhu, wbrew pozorom, okazuje się być całkiem sympatyczny, a wszystkie legendy traktujące o jego okrucieństwie - zupełnie rozdmuchane. Razem z Kasią przeżywają masę przygód - uciekają przed tajemniczymi agentami i odkrywają niezbadane dotąd krainy! A najfajniejsze jest to, że sami decydujemy o tym, co wydarzy się w tej historii! Książeczka jest interaktywna, czyli co pewien czas czytelnik decyduje, w jakim kierunku potoczą się teraz losy bohaterów. Ogromnie polecam, czytanie tej książki to niesamowita frajda - zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych,którzy znają Cthulhu z zupełnie, ekhem, innej perspektywy :D 2017-01-19 13:19:18


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl