loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Wydawnictwo WSiP

Liczba produktów: 1581
Podręcznik

Nowi Tropiciele. Karty ćwiczeń. Klasa 3. Część 5. Edukacja wczesnoszkolna - 815/6/2019

20 Nauczanie początkowe (zintegrowane) WSiP
20,00 zł
22,84 zł
Podręcznik

Zeszyt lekturowy. Język polski. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6. Szkoła podstawowa

33.21 Język polski WSiP
33,21 zł
37,93 zł
Podręcznik

Matematyka. Podręcznik. Klasa 6. Szkoła podstawowa - 832/3/2019

54.32 Matematyka WSiP
54,32 zł
60,30 zł
Podręcznik

Słowa z uśmiechem. Język polski. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6. Szkoła podstawowa

27.24 Język polski WSiP
27,24 zł
30,32 zł
Podręcznik

Zbiór zadań. Obsługa ładunków w portach i terminalach

51.09 Podręczniki WSiP
51,09 zł
57,10 zł
Podręcznik

Nowi Tropiciele. Wycinanka. Klasa 3. Edukacja wczesnoszkolna

33.88 Nauczanie początkowe (zintegrowane) WSiP
33,88 zł
38,70 zł
Podręcznik

Nowi Tropiciele. Podręcznik. Klasa 3. Część 3. Edukacja wczesnoszkolna - 815/5/2019

21.12 Nauczanie początkowe (zintegrowane) WSiP
21,12 zł
24,11 zł
Podręcznik

Nowi Tropiciele. Podręcznik. Klasa 3. Część 2. Edukacja wczesnoszkolna - 815/5/2019

21.12 Nauczanie początkowe (zintegrowane) WSiP
21,12 zł
24,11 zł
Podręcznik

Atlas. Historia. Liceum i technikum. Szkoła ponadpodstawowa. Reforma 2019

41.77 Książki WSiP
41,77 zł
46,67 zł

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to jedne z najdłużej istniejących wydawnictw w Polsce. Zostały utworzone jako Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych, tuż po zakończeniu II Wojny Światowej w 1945 roku przez Ministerstwo Oświaty. W 1974 wydawnictwo połączyło się z Wydawnictwami Szkolnictwa Zawodowego, tworząc Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP).


WSiP dla przedszkoli


Wydawnictwo ma w swojej ofercie trzy serie dla dzieci w wieku przedszkolnym: „Tropiciele”, „Plac Zabaw” i „Planeta Dzieci”. Ich treści skupiają się na rozwoju umiejętności manualnych i grafomotoryki. Z kolei dla nauczycieli dostępne są przewodniki metodyczne i pomoce demonstracyjne, zawierające scenariusze zajęć i zabaw edukacyjnych oraz narzędzia do przeprowadzania diagnozy przedszkolnej.


WSiP dla klas 1 – 3 szkoły podstawowej


Wydawnictwo oferuje dwie serie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym: „Szkolni Przyjaciele” i „Nowi Tropiciele”, stworzone zgodnie z wytycznymi najnowszej podstawy programowej. Uzupełnienie podręczników stanowi seria zeszytów ćwiczeń „Kalejdoskop”. Książki skupiają się na przekazywaniu treści edukacyjnych poprzez urozmaicenie ich zabawą i pogłębianiem ciekawości świata. Oprócz nich, WSiP ma w swojej ofercie także podręcznik do nauki języka angielskiego „New English Adventure”.


WSiP dla klas 4 – 8 szkoły podstawowej


Dla starszych uczniów i uczennic wydawnictwo przygotowało serie ukierunkowane na naukę pojedynczych przedmiotów. Są to podręczniki do nauki języka, matematyki, historii, wiedzy o społeczeństwie, edukacji dla bezpieczeństwa, geografii, biologii, przyrody, informatyki, fizyki, chemii, techniki, muzyki i plastyki. Oprócz nich, WSiP ma w swojej ofercie także podręczniki do nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego.


Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne dla szkół ponadpodstawowych


Wydawnictwo oferuje podręczniki także dla uczniów i uczennic liceów ogólnokształcących, techników i zasadniczych szkół zawodowych. Są to serie książek do nauki języka polskiego, matematyki, fizyki, geografii, chemii, biologii, informatyki, historii, wiedzy o społeczeństwie i edukacji dla bezpieczeństwa. Wiele z nich jest podzielona dodatkowo na zakres materiału na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Oprócz nich, WSiP ma w swojej ofercie także podręczniki do nauki języków obcych: niemieckiego i rosyjskiego.


Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) dla ósmoklasistów i maturzystów


Wydawnictwo oferuje pomoce naukowe w przygotowywaniu się do egzaminów ósmoklasisty oraz maturalnego. Są to repetytoria i próbne arkusze dotyczące wiedzy z przedmiotów: język polski, język angielski i matematyka dla uczniów i uczennic 8. klasy oraz język polski, matematyka, chemia, geografia, biologia i fizyka dla uczniów i uczennic ostatniej klasy liceum i technikum.

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Unii Lubelskiej 1
61-249 Poznań czytam@czytam.pl
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO
Informujemy, iż do celów statystycznych, analitycznych, personalizacji reklam i przedstawianych ofert oraz celów związanych z bezpieczeństwem naszego sklepu, aby zapewnić przyjemne wrażenia podczas przeglądania naszego serwis korzystamy z plików cookies. Korzystanie ze strony czytam.pl bez zmiany ustawień przeglądarki lub zastosowania funkcjonalności rezygnacji opisanych w Polityce Prywatności oznacza, że pliki cookies będą zapisywane na urządzeniu, z którego korzystasz. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Polityka prywatności. Rozumiem