Strażniczka kłamstwa

Promocja

Strażniczka kłamstwa

 • Wydawnictwo: Amber
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788324163335
 • Ilość stron: 336
 • Format: 13x20,5 cm
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2017-06-26)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Promocja:

Kryminalne lato z blogiem Kto czyta, żyje podwójnie (Najlepsze kryminały wybrane wspólnie z Jerzym z "Kto czyta, żyje podwójnie" Promocja do 4.07 lub do wyczerpania zapasów)

Cena 39,80 PLN
Nasza cena 21,50 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,80 PLN
Nasza cena 21,50 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Alice ma doskonałe życie: ukochaną pracę, udane dzieci, wspaniałego męża. Utalentowana malarka ma obsesję na punkcie prawdy i niezwykły dar uchwycenia jej na portretach. I zawsze wierzy swojemu instynktowi. I wie, że wyszła za mąż za dobrego człowieka.

Aż do pewnej nocy, gdy mąż nie wraca do domu.

Był na przyjęciu, za dużo wypił, nic nie pamięta.

A kobieta, która była na imprezie, kilka dni potem nie żyje.

W chwili słabości Alice przyrzeka sobie, że będzie wspierała męża, aby odsunąć od niego wszelkie podejrzenia. Ale kiedy prawda wychodzi na jaw, Alice zaczyna wątpić, czy zdoła wierzyć mężowi, utrzymać jego sekret i z tym żyć. Jakie konsekwencje będzie to miało dla jej rodziny, jej dzieci? Czy tak samo naznaczy ich życie, jak ją naznaczyło kłamstwo matki?

Szaleństwo wątpliwości i niemożliwych wyborów w imię miłości, rodziny, przyszłości, zawiedzie Alice do zupełnie nieoczekiwanego obłędnego końca. Każdy wybór jest zły. I każdy prowadzi do tragedii.


Szczegóły

Tytuł: Strażniczka kłamstwa

Autor: T.A. Cotterell

Wydawnictwo: Amber

ISBN: 9788324163335

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 336

Format: 13x20,5 cm

Oprawa: broszurowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl