Atlas historyczny Gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

Atlas

Atlas historyczny
Gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

 • Wydawnictwo: WSiP
 • Rok wydania: 2010
 • ISBN: 9788302093616
 • Ilość stron: 104
 • Format: 21.0x29.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,30 PLN
Nasza cena 16,62 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,30 PLN
Nasza cena 16,62 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Atlas historyczny stanowi pomoc naukową i dydaktyczną dla uczniów gimnazjum. Jest uzupełnieniem bogatej oferty Wydawnictwa dotyczącej historii. Pomoże uczniom w przygotowaniu się do egzaminu po gimnazjum z zakresu przedmiotów humanistycznych oraz w kontynuowaniu edukacji historycznej i kulturowej na poziomie ponadgimnazjalnym.

Zakres tematyczny atlasu jest zgodny z zakresem merytorycznym treści nauczania w gimnazjum. Został podzielony na sześć części, odpowiadających kolejnym epokom historycznym. Na początku każdej części tematycznej umieszczono oś czasu wraz z naniesionymi najważniejszymi datami i wydarzeniami, dotyczącymi danej epoki.


Szczegóły

Tytuł: Atlas historyczny

Podtytuł: Gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: WSiP

ISBN: 9788302093616

Kategoria: Podręczniki
Gimnazjum » Klasa 1
Gimnazjum » Klasa 2
Gimnazjum » Klasa 3

Przedmiot: Historia

Typ: Atlas

Języki: polski

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 104

Format: 21.0x29.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.33 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl