Finansowy potwór z Jekyll Island Prawdziwa historia rezerwy federalnej

Książka

Finansowy potwór z Jekyll Island
Prawdziwa historia rezerwy federalnej

 • Wydawnictwo: Wektory
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788360562604
 • Ilość stron: 540
 • Format: 16.0x23.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 73,00 PLN
Nasza cena 47,38 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 73,00 PLN
Nasza cena 47,38 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Skąd pochodzą pieniądze Kto je tworzy To książka, w której znajdziesz pełen zasób wiadomości o wielkiej iluzji zwanej pieniądzem. Nudny temat Tylko poczekaj! W ciągu pięciu minut wciągniesz się w wywiadowczy kryminał, którym ta historia jest w rzeczywistości. To książka o najbardziej rażącym przekręcie w historii. Znajdziesz tu wszystko: przyczyny wojen, inflacji, depresji, pomyślności. Twój światopogląd się zmieni. Mówiąc najprościej: to może być najważniejsza pozycja o wydarzeniach w świecie jakąkolwiek przeczytasz.Wspaniała analiza zasługująca na uwagę. Przygotuj swój umysł na podróż w czasie.

Ron Paul, członek kongresu,

House Banking CommitteeTo, co każdy potrzebuje wiedzieć o władzy banku centralnego. Pasjonująca przygoda i podróż do tajnego świata międzynarodowego kartelu bankowości.

Mark Thornton, Profesor Ekonomii,

Auburn University; Coordinator Academic Affairs,

Ludwig von Mises InstitutWielkie osiągnięcie - pociąg załadowany trudną historią, dobrze zorganizowaną i napisaną w tak zrelaksowanym i łatwym stylu, że zostałem zniewolony. Nie mogłem przestać czytać.

Dan Smoot

Wydawca/Edytor, Dan Smoot ReportJako bankier i prezes banku, myślałem, że dobrze rozumiem Rezerwę Federalną. Ale ta książka zmieniła sposób, w jaki obecnie patrzę na cały nasz system monetarny.

Marilyn MacGruder Barnwall

Grand Junction, Colorado


Szczegóły

Tytuł: Finansowy potwór z Jekyll Island

Podtytuł: Prawdziwa historia rezerwy federalnej

Autor: Griffin G.Edward

Wydawnictwo: Wektory

ISBN: 9788360562604

Tłumacz: Kotowski Mateusz

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 540

Format: 16.0x23.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.87 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Griffin G.Edward (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl