Baśniobór

Książka

Baśniobór

 • Wydawnictwo: W.A.B.
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788377478622
 • Ilość stron: 344
 • Format: 13.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2017-11-23)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 17,88 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 17,88 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nominacja: najlepsza książka młodzieżowa w plebiscycie Fantastyka 2011 Pierwsze miejsce na liście książkowych bestsellerów dla dzieci The New York Timesa"! Ponad 2 miliony egzemplarzy sprzedanych w Stanach Zjednoczonych! Przez wiele wieków czarodziejskie istoty ukrywały się w tajemnym miejscu zwanym Baśnioborem, który jest dziś jedną z ostatnich przystani prawdziwej magii. Czarodziejską Oczywiście. Ekscytującą Jasne. Bezpieczną Cóż, właściwie wręcz przeciwnie. Kendra i jej brat Seth nie mają pojęcia, że ich dziadek jest obecnym opiekunem Baśnioboru. W otoczonym murami lesie pradawne reguły wprowadzają porządek między chciwymi trollami, złośliwymi satyrami, kłótliwymi wiedźmami, psotnymi chochlikami i zazdrosnymi wróżkami. Gdy jednak zasady te zostają złamane, ujawniają się potężne moce zła, a Kendra i jej brat muszą zmierzyć się z największym w swym życiu wyzwaniem, by uratować rodzinę, Baśniobór, a może i cały świat...

Szczegóły

Tytuł: Baśniobór

Autor: Brandon Mull

Wydawnictwo: W.A.B.

Seria: BAŚNIOBÓR

ISBN: 9788377478622

Numer tomu: 1

Tłumacz: Lisowski Rafał

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 344

Format: 13.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.3 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Według mnie to książka ,która wciąga lecz tylko osoby wybrane, a mianowicie osoby które lubią fantastykę (ja należę do tych wybrańców). Oczywiście mogą być wyjątki. Opowiada o przygodach dwójki rodzeństwa które zostało wtajemniczone w sekrety bajkowego świata zwanego Baśnioborem. Gorąco polecam te książkę „dla wybrańców”. 2014-05-12 10:44:22


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl