Akademia Pana Kleksa

Książka

Akademia Pana Kleksa

  • Wydawnictwo: Greg
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 978-83-7517-445-8
  • Ilość stron: 136
  • Format: 150 x 210 mm
  • Oprawa: oprawa twarda, szyta nićmi
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,81 PLN
Nasza cena 11,76 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 19,81 PLN
Nasza cena 11,76 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Akademia Pana Kleksa - Jan Brzechwa

Wydanie Akademii Pana Kleksa kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Akademia Pana Kleksa Jana Brzechwy to niezwykła opowieść o - wydawałoby się, całkiem zwykłym chłopcu. Adasiowi Niezgódce wszystko wypada z rąk, nic się nie udaje, wciąż są z nim problemy, dlatego rodzice postanawiają wysłać go do Akademii Pana Kleksa. W tej tajemniczej szkole uczy nieprzeciętny Pan Kleks, którego pedagogiczne metody bardzo różnią się od tych spotykanych w zwykłej szkole.

Dzięki nauce w Akademii Adaś odkrywa w sobie talenty i umiejętności, o które się nie podejrzewał. Adaś wraz z kolegami przeżywa fantastyczne przygody! Pan Kleks natomiast przede wszystkim chce nauczyć swoich podopiecznych samodzielnego myślenia i to doskonale mu wychodzi.

Polecamy wydanie z pełnym opracowaniem, dzięki któremu lektura będzie prostsza i bardziej przyjemna! Twarda, trwała oprawa sprawi, że książka będzie długo służyła i ładnie prezentowała się w biblioteczce!


Szczegóły: Akademia Pana Kleksa - Jan Brzechwa

Tytuł: Akademia Pana Kleksa
Autor: Jan Brzechwa
Wydawnictwo: Greg
Kod paskowy: 9788375174458
ISBN: 978-83-7517-445-8
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 136
Format: 150 x 210 mm
Oprawa: oprawa twarda, szyta nićmi
Waga: 0.265 kg


Recenzje: Akademia Pana Kleksa - Jan Brzechwa

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×