Zapiski dziadka Wspomnienia dla moich wnuków

Książka

Zapiski dziadka
Wspomnienia dla moich wnuków

 • Wydawnictwo: Zakamarki
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788377760895
 • Ilość stron: 64
 • Format: 20.1x23.5
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (środa 2017-11-22)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,91 PLN
Nasza cena 17,59 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,91 PLN
Nasza cena 17,59 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Masz dziadka Poproś go, by w tej książce spisał dla ciebie swoje wspomnienia! Jesteś dziadkiem Dzięki tej książce będziesz mógł przekazać wnukom opowieść o swoim życiu. Być może już teraz lubią, kiedy opowiadasz im o swoim dzieciństwie, o dawnych czasach. Gdy dorosną, książka z twoimi wspomnieniami będzie dla nich bezcennym skarbem. Nie tylko pozwoli im dowiedzieć się, kim byłeś, jak żyłeś, jak myślałeś, ale także pomoże im poznać własne korzenie i zobaczyć swoje życie w szerszym kontekście. Od czego zacząć Jak opowiada się o życiu Ta książka pomoże ci uporządkować wspomnienia. Znajdziesz tu także miejsce na fotografie. Możesz po kolei odpowiadać na pytania lub wpisywać tylko to, co w danym momencie przychodzi ci do głowy. Jeśli któryś temat cię nie dotyczy, rozwiń w tym miejscu inny wątek. Nie musisz traktować dosłownie każdego hasła wystarczy, jeśli stanie się inspiracją do zapisania tego, co pamiętasz, co było ważne akurat dla ciebie. Kto wie, może zechcesz kontynuować zapiski w osobnym zeszycie

Szczegóły

Tytuł: Zapiski dziadka

Podtytuł: Wspomnienia dla moich wnuków

Wydawnictwo: Zakamarki

Seria: Wspomnienia dla moich wnuków

ISBN: 9788377760895

Tytuł oryginału: Mormor och morfars bok. Samlade minnen till v?rt barnbarn

Język oryginału: szwedzki

Tłumacz: Katarzyna Skalska

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 64

Format: 20.1x23.5

Oprawa: Twarda

Waga: 0.394 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl