Książka
  • Wydawnictwo: Dwie Siostry
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788365341051
  • Ilość stron: 110
  • Format: 37.0x27.20 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 64,90 PLN
Nasza cena 40,65 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 64,90 PLN
Nasza cena 40,65 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Pod ziemią, pod wodą - Mizielińska Aleksandra, Mizieliński Daniel

Nowy, dwustronny album Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Po obrazkowej podróży po lądach, morzach i kulturach świata nadszedł czas na książkową wyprawę do wnętrza ziemi i w głębiny mórz i oceanów.

„Pod ziemią, pod wodą” to naładowana informacjami księga pełna ogromnych ilustracji i szczegółowych przekrojów. Poprowadzą was one w głąb naszej planety, pokazując, co kryje się pod powierzchnią lądów i wód. Będziecie schodzić coraz głębiej i głębiej – od cienkiej warstwy gleby tuż pod stopami do gorącego jądra Ziemi, od skąpanych w słońcu raf koralowych do pogrążonego w ciemności i chłodzie najgłębszego miejsca oceanów.

Znajdziecie tam zwierzęta żyjące pod ziemią i dziwne głębinowe stworzenia, najgłębiej sięgające korzenie i plątaniny podziemnych rur, sensacyjne wykopaliska i skamieniałe kości dinozaurów. Zajrzycie do podziemnych nor i norek, zapuścicie się w labirynty jaskiń i zjedziecie na dno najgłębszej kopalni świata. Wypróbujecie zabytkowe okręty podwodne, zanurkujecie w podmorskiej studni i odwiedzicie wrak Titanica. Odkryjecie tajemnice podziemnego i podwodnego świata.

Części „Pod ziemią” i „Pod wodą” zaczynają się po przeciwnych stronach książki, by spotkać się w środku, na rozkładówce poświęconej jądru Ziemi.


Szczegóły: Pod ziemią, pod wodą - Mizielińska Aleksandra, Mizieliński Daniel

Tytuł: Pod ziemią, pod wodą
Autor: Mizielińska Aleksandra, Mizieliński Daniel
Wydawnictwo: Dwie Siostry
ISBN: 9788365341051
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 110
Format: 37.0x27.20 cm
Oprawa: twarda
Waga: 1.195 kg


Recenzje: Pod ziemią, pod wodą - Mizielińska Aleksandra, Mizieliński Daniel

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

"Pod Wodą/Pod Ziemią" to album, który mnie zachwycił. Z tą książką można odbyć podróż do wnętrza Ziemi - i to czytelnik decyduje, czy podróżować chce podziemnymi tunelami, rurami, norami, czy też pod wodą, poznając przy okazji cuda morskiej techniki i mieszkańców głębin.
Chociaż książka jest naładowana wiedzą, to ilustracje, przekroje i schematy są stworzone tak, że każde dziecko się tą lekturą zachwyci.
2017-12-19 12:54:19


Podobne do: Pod ziemią, pod wodą - Mizielińska Aleksandra, Mizieliński Daniel