Dobra relacja Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny

Książka

Dobra relacja Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny
Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny

  • Wydawnictwo: Mamania
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788365087959
  • Ilość stron: 207
  • Format: 14.0x20.5cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 21,05 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 21,05 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Dobra relacja Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny - Musiał Małgorzata

"Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny" - 

Najważniejsza jest relacja z dzieckiem słyszą zewsząd rodzice. Ale jak ją pielęgnować, kiedy rano trzeba szybko wyjść do szkoły albo kiedy rodzeństwo zaczyna kłótnie o zabawki? Jak zadbać o potrzeby całej rodziny, jeśli każdy ma inne oczekiwania, a doba tylko dwadzieścia cztery godziny?

Małgorzata Musiał, ceniona przez rodziców doświadczona pedagog i mama trójki dzieci, autorka popularnego bloga "Dobra relacja", pokazuje pełne empatii dla potrzeb dzieci i dorosłych podejście do rodzicielstwa, które pomaga w nawiązaniu dobrych i trwałych relacji. Czerpiąc z doświadczeń zdobytych podczas prowadzonych przez siebie warsztatów umiejętności rodzicielskich, autorka proponuje rozwiązania wychowawczych trudności skrojone na miarę potrzeb współczesnej rodziny. Dzieli się także z czytelnikami swoimi osobistymi doświadczeniami macierzyńskimi, pokazując, że: czasem nie da się zaspokoić wszystkich potrzeb dziecka, konsekwencja jest przereklamowana, dobra relacja owocuje na każdym etapie życia rodziny. Uczenie zasad bycia z innymi ludźmi, odróżnianie dobra od zła, zapewnienie bezpieczeństwa dziecku i jego otoczeniu, wyciąganie wniosków i ponoszenie konsekwencji swojego działania, poszanowanie przyjętych norm jak to wszystko przekazać. Otwórz skrzynkę z narzędziami dla współczesnej rodziny i przekonaj się, jak wiele może ona zmienić w twoim życiu!

Z bocianem
to nowa seria poradników dla rodziców wydawnictwa Mamania, w której ukazywać się będą wartościowe książki polskich autorów.

Małgorzata Musiał pedagog z wykształcenia, żona i mama trójki dzieci z powołania. Na co dzień zajmuje się wspieraniem rodziców w ich rodzicielskich wyzwaniach, prowadząc warsztaty, szkolenia i indywidualne konsultacje. Wieloletnia realizatorka programu Szkoła dla Rodziców. Pracę z rodzicami zaczęła, współzakładając toruńskie stowarzyszenie Rodzina Inspiruje! organizujące eventy dla rodzin oraz szkolenia dotyczące wychowania dzieci. Jest również jednym z niewielu w Polsce mentorów grup SAFE, programu wspomagającego budowanie bezpiecznej więzi między rodzicami a dziećmi. Autorka bloga Dobra Relacja.


Szczegóły: Dobra relacja Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny - Musiał Małgorzata

Tytuł: Dobra relacja Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny
Podtytuł: Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny
Autor: Musiał Małgorzata
Wydawnictwo: Mamania
Seria: Z Bocianem
ISBN: 9788365087959
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 207
Format: 14.0x20.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.255 kg
Redakcja: Wrzesińska Kamila


Recenzje: Dobra relacja Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny - Musiał Małgorzata

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×