Ciekawa biologia. Podręcznik. Gimnazjum. Część 3

, , ,

Podręcznik

Ciekawa biologia. Podręcznik. Gimnazjum. Część 3

, , ,

  • Producent: WSIP
  • Rok produkcji: 2017
  • ISBN: 9788302162466
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-12-17)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 28,00 PLN
Nasza cena 24,78 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 28,00 PLN
Nasza cena 24,78 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik do biologii dla gimnazjum Ciekawa biologia. Część 3 pozwala zrozumieć mechanizmy rządzące światem ożywionym. Bogaty i barwny materiał ilustracyjny pomaga w przyswojeniu omawianych zagadnień, a atrakcyjne infografiki powodują, że nauka staje się jeszcze bardziej interesująca. Dzięki tej książce nauka jest przyjemnością, a opanowanie wymaganego materiału nie sprawia problemu.Każdą lekcję rozpoczyna lista ważnych terminów, która świetnie wprowadza w temat, a najistotniejsze informacje w treści są łatwo dostrzegalne, ponieważ oznaczono je barwnym tłem. Liczne ciekawostki ożywiają prezentowane treści, rozbudzają zainteresowanie biologią i zachęcają do dalszych poszukiwań wiedzy. Podsumowania lekcji w formie poleceń pomagają uporządkować materiał i sprawdzić, w jakim stopniu uczeń zrozumiał temat.Na końcu każdego działu znajduje się podsumowanie, gromadzące najważniejsze informacje w formie tabel i schematów, które ułatwia powtórzenie materiału przed kartkówką lub sprawdzianem. Testy typu egzaminacyjnego po działach skutecznie sprawdzają wiedzę i umiejętności ucznia.Na końcu podręcznika zamieszczono pięć zestawów zadań wzorowanych na zestawach z arkuszy egzaminacyjnych, które pozwalają uczniom oswoić się z formą egzaminu gimnazjalnego.Podręcznik do klasy 3 jest podzielony na działy: Coraz bliżej istoty życia, Ekologia, ochrona środowiska i ewolucjonizm.


Szczegóły

Tytuł: Ciekawa biologia. Podręcznik. Gimnazjum. Część 3

Autor: Wawrzyniec Kofta, Mariola Kukier-Wyrwicka, Hanna Werblan-Jakubiec, Ewa Kłos

Producent: WSIP

ISBN: 9788302162466

Kategoria: Podręczniki
Gimnazjum » Klasa 3

MEN: 35/3/2016/z1

Przedmiot: Biologia

Rok produkcji: 2017

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Wawrzyniec Kofta, Mariola Kukier-Wyrwicka, Hanna Werblan-Jakubiec, Ewa Kłos (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×