Damy, dziewuchy, dziewczyny

Książka

Damy, dziewuchy, dziewczyny

 • Wydawnictwo: Znak emotikon
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788324046201
 • Ilość stron: 160
 • Oprawa: Oprawa twarda
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2018-07-23)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 23,29 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 23,29 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Cześć, jestem Heńka. Chcę Ci przedstawić moje koleżanki. Już dawno nikt ich nie odwiedzał, a mają mnóstwo fantastycznych historii w zanadrzu. Dziesięciolatka na tronie, rymopiska, pierwsza kobieta chirurg, alpinistka, kobieta szpieg… Bohaterki i buntowniczki. Na pewno się polubicie! Bo możesz być jak one. W książce występują: Anna Henryka Pustowójtówna – dziewczyna z powstania styczniowego Izabela Czartoryska – niestrudzona kolekcjonerka osobliwości Krystyna Krahelska – bez której nie byłoby warszawskiej Syrenki Krystyna Skarbek – agentka, która wyprzedziła Jamesa Bonda …i wiele innych dziewczyn, które nie uznają słowa „niemożliwe”!

Szczegóły

Tytuł: Damy, dziewuchy, dziewczyny

Autor: Anna Dziewit-Meller

Wydawnictwo: Znak emotikon

ISBN: 9788324046201

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 160

Oprawa: Oprawa twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Damy, Dziewczyny, Dziewuchy" to absolutny must have w biblioteczce każdej damy, dziewczyny, czy dziewuchy... Historie nieco zapomnianych przez historię bohaterek są tu streszczone w bardzo przystępny, ciekawy i humorystyczny sposób. Lektura tej książki nie tylko wzbogaci wiedzę młodej kobietki, ale też będzie doskonale budować jej wiarę w to, że każda kobieta może osiągnąć coś wielkiego.
Książka jest bardzo fajnie wydana - twarda oprawa sprawia, że jest trwała, a niewielki format pozwala zabrać ją ze sobą wszędzie, np. do szkolnego plecaka, by czytać ją podczas przerw.
2017-12-18 11:02:22


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl