Książka
 • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788381161480
 • Ilość stron: 416
 • Format: 140x205 mm
 • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Jutro (piątek 2018-10-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 27,73 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 27,73 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Poruszająca opowieść o wyjątkowym chłopcu i jego magicznej, świątecznej przygodzie

Zapomnij o wszystkim, czego dotychczas dowiedziałeś się o biegunie północnym. Usiądź wygodnie i przygotuj się na spotkanie: chłopca imieniem William, jego taty, Boba, Świętego Mikołaja (tak! prawdziwego Świętego Mikołaja!), elfa o imieniu Smarkichawek, Brendy, najwredniejszej dziewczyny w szkole (a być może i na świecie), łajdaka zwanego Łowcą oraz najbardziej niezwykłego dinozaura...

Czy to kolejna historia o prezentach, reniferach i Świętym Mikołaju? Nic z tych rzeczy! Oczywiście są prezenty, renifery i Święty Mikołaj ale jest też coś znacznie więcej. W galopującej, migającej kolorami opowieści jest przede wszystkim chłopiec, przesympatyczny William. Ktoś, kto niestety bardzo dobrze wie, jak to jest różnić się od innych.

To książka o magii wyobraźni. O tym, że warto myśleć szeroko i nie bać się wymyślać historii niestworzonych. W "Gwiazdkozaurze" ciągle zmieniają się tropy, tempo nie zwalnia, a napięcie rośnie. Lektura jest jazdą bez trzymanki w saniach ciągniętych przez Bajecznie Magiczne Latające Renifery poganiane przez wielkiego Mikołaja i maleńkie elfy. Trzymajcie się! Fantastycznej przygody!

Renata Kochan, arteterapeutka, autorka książki Kreatywne dzieci. 21 pomysłów na twórcze popołudnie


Szczegóły

Tytuł: Gwiazdkozaur

Autor: Tom Fletcher, Mariusz Warda, Shane Devries

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

ISBN: 9788381161480

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 416

Format: 140x205 mm

Oprawa: twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

To będzie hit tej gwiazdki. Przepięknie wydana książka - okładka twarda (czerwone płótno) obwoluta ze złoceniami aż woła, żeby dać ją w prezencie ;). Wewnątrz piękne czarno - białe ilustracje. Historia siedmioletniego chłopca, który uwielbiał dinozaury i jego taty, który najbardziej na świecie kochał gwiazdkę - zestaw doskonały. Wzruszająca i bardzo zabawna. Wspaniała do czytania na głos. Zrozumiała i ukochana przez mojego sześciolatka. Czytamy codziennie a do gwiazdki jeszcze dwa miesiące, na pewno będzie kolejna runda. Wiecie, że prezenty wyrastają z fasoli....magicznej. Książka z kategorii WOW!! 2017-10-28 15:13:10


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Tom Fletcher, Mariusz Warda, Shane Devries (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×