Prawo cywilne Kazusy z rozwiązaniami

, ,

Książka

Prawo cywilne Kazusy z rozwiązaniami

, ,

  • Wydawnictwo: Wolters Kluwer
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788381075565
  • Ilość stron: 324
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 69,00 PLN
Nasza cena 53,13 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 69,00 PLN
Nasza cena 53,13 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Prawo cywilne Kazusy z rozwiązaniami - Zoll Fryderyk, Jelonek-Jarco Barbara, Zawadzka Julita

Zbiór kazusów z prawa cywilnego: - zawiera rozwiązania, - przybliża metody rozwiązywania kazusów, - ułatwia przygotowanie do egzaminów z prawa cywilnego, - ugruntowuje umiejętność wnioskowania i argumentowania prawniczego. Publikacja obejmuje kazusy z rozwiązaniami o zróżnicowanym stopniu trudności, łączące w sobie często zagadnienia zaczerpnięte z kilku działów prawa cywilnego. W każdym rozwiązaniu punkt ciężkości stanowi prawidłowe usystematyzowanie rozważanych zagadnień z perspektywy zawartego w kazusie polecenia lub postawionego w nim pytania. Na końcu zbioru zebrano kazusy do samodzielnego rozwiązania wraz z odesłaniami do literatury bądź orzecznictwa. Autorzy proponują konkretną metodę opracowywania rozwiązań i analizowania stanów faktycznych przedstawionych w kazusach. Autorami publikacji są pracownicy naukowi i doktoranci Katedry Prawa Cywilnego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, którzy na co dzień prowadzą działalność dydaktyczną. Zbiór jest wynikiem ich doświadczeń w pracy ze studentami i odpowiedzią na zgłaszane przez studentów zapotrzebowanie na publikację prezentującą sposób rozwiązywania kazusów. Redakcją naukową publikację objęli Barbara Jelonek-Jarco, Julita Zawadzka i Fryderyk Zoll.


Szczegóły: Prawo cywilne Kazusy z rozwiązaniami - Zoll Fryderyk, Jelonek-Jarco Barbara, Zawadzka Julita

Tytuł: Prawo cywilne Kazusy z rozwiązaniami
Autor: Zoll Fryderyk, Jelonek-Jarco Barbara, Zawadzka Julita
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Seria: SERIA AKADEMICKA
ISBN: 9788381075565
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 324
Oprawa: Miękka


Recenzje: Prawo cywilne Kazusy z rozwiązaniami - Zoll Fryderyk, Jelonek-Jarco Barbara, Zawadzka Julita

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Prawo cywilne Kazusy z rozwiązaniami - Zoll Fryderyk, Jelonek-Jarco Barbara, Zawadzka JulitaInne pozycje tego autora: Zoll Fryderyk, Jelonek-Jarco Barbara, Zawadzka Julita (1)