Serce meduzy

Książka

Serce meduzy

 • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788365676948
 • Ilość stron: 304
 • Format: 14.0x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2018-03-26)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 20,11 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 20,11 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka pod patronatem czytam.pl!

Czasem, gdy czujemy się bezgranicznie samotni, świat w magiczny sposób się na nas otwiera.

Moja przyjaźń z Franny zakończyła się najgorzej jak to możliwe. Gdybym tylko wiedziała, przeprosiłabym ją za to, co się między nami wydarzyło. A przynajmniej bym się z nią pożegnała. Czasem jednak nie wiadomo, jaka jest różnica między tym, że coś rozpoczyna się od nowa, a tym, że coś kończy się bezpowrotnie. Teraz było już za późno, żeby cokolwiek zmienić. A jeśli mogę coś z tym zrobić? Dowieść, że w historii Franny jest prawdziwy winowajca?

Niezwykła opowieść o życiu i śmierci, zdumiewającego piękna wszechświata oraz o tym, że miłość i nadzieja są tuż obok nas.

Prawa filmowe zostały wykupione przez m.in. Reese Whiterspoon, odpowiedzialną za ekranizację Zaginionej Dziewczyny, Wild czy Wielkie kłamstewka.


Szczegóły

Tytuł: Serce meduzy

Autor: Benjamin Ali

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

ISBN: 9788365676948

Tytuł oryginału: The Thing about jellyfish

Tłumacz: Faber Marta

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 304

Format: 14.0x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jakoś tak się dzieje, że jak coś wychodzi z Wydawnictwa Zysk i S-ka i to jeszcze pod patronatem czytam.pl, to po prostu musi być dobre 😉 I tak jest też w tym przypadku! "Serce Meduzy" to nie jest zwykła młodzieżówka. Uważam, że nie jest to książka skierowana do konkretnej grupy wiekowej, a raczej uniwersalna opowieść. Bo porusza trudny i zawsze aktualny temat: radzenia sobie ze stratą. Główna bohaterka Zuzanna ma 12 lat i traci przyjaciółkę. To znaczy najpierw traci jej przyjaźń, a potem na zawsze traci możliwość odbudowania tej przyjaźni. Ponieważ jej przyjaciółka ginie. Zula bardzo przeżywa tę stratę, tak bardzo, że przestaje mówić. I w milczeniu stara się rozwikłać sprawę śmierci przyjaciółki. "Serce Meduzy" to bardzo dobrze napisana, ciekawa książka, która porusza trudny temat, daje do myślenia, a dodatkowo pełna jest ciekawostek z życia meduz (skąd te meduzy? odpowiedź w treści książki! ;)), więc oprócz rozrywki i refleksji dostarcza również wiedzy 🙂 Warto po nią sięgnąć niezależnie od wieku. Polecam! 2018-03-21 20:49:12


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Benjamin Ali (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl