Papiernik czyli skąd się biorą opowieści

Nowość

Papiernik
czyli skąd się biorą opowieści

 • Wydawnictwo: Tadam
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788394989026
 • Ilość stron: 64
 • Format: 21.5x29.0 cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2018-03-26)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 31,73 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 31,73 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka pod patronatem czytam.pl!

Papiernik. Kim jest? Czym się zajmuje?

Nie macie pojęcia, jak ważne są te pytania. Bo jak myślicie, skąd się biorą opowieści? Same do nas przychodzą? Albo do tych, którzy przekazują je innym w książkach i przy ogniskach? Myślicie, że nagle pojawiają się ni stąd, ni zowąd i pozwalają się oswoić? A skąd! Opowieści są sprytne i nie tak łatwo je złapać. A co dopiero nakłonić do tego, żeby pozwoliły się opowiedzieć. A żeby złapać opowieść, której jeszcze nikt nigdy nie słyszał – o! moi drodzy – do tego potrzeba fachowca. Do tego potrzeba Papiernika. W książce, którą trzymacie w rękach, będziecie mieli okazję go poznać. Dowiedzieć się, na czym polega jego trudna sztuka, i zobaczyć kilka z jego najpilniej strzeżonych skarbów. Historie, które jeszcze nigdy nie zostały opowiedziane!Szczegóły

Tytuł: Papiernik

Podtytuł: czyli skąd się biorą opowieści

Autor: Roch Urbaniak

Wydawnictwo: Tadam

ISBN: 9788394989026

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 64

Format: 21.5x29.0 cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.566 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Roch Urbaniak (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl