Bjorn Morfir

Książka

Bjorn Morfir

  • Wydawnictwo: Adamada
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788374208673
  • Ilość stron: 208
  • Format: 13.0x20.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2019-02-25)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 18,51 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 18,51 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Bjorn Morfir - Lavachery Thomas

Książka pod patronatem czytam.pl!

Zawsze drugi. Wiecznie w cieniu brata. Nieśmiały chłopiec, który nawet nie wie, jak obchodzić się z bronią, musi stanąć do walki. Przezwycięży strach, który nie pozwala mu uwierzyć w siebie? Wystarczy mu sił, by wziąć odpowiedzialność za najbliższych? Będzie na tyle odważny albo szalony, żeby zmierzyć się ze Śnieżycą?


Szczegóły: Bjorn Morfir - Lavachery Thomas

Tytuł: Bjorn Morfir
Autor: Lavachery Thomas
Wydawnictwo: Adamada
ISBN: 9788374208673
Język oryginału: francuski
Tłumacz: Wiśniewska Natalia
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 208
Format: 13.0x20.0cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Bjorn Morfir - Lavachery Thomas

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Bjorn, młody Wiking, od zawsze uważany za słabszego, żyje w cieniu swojego brata. Pewnego dnia ojciec ofiarowuje mu miecz, aby ten mógł zmierzyć się ze starszym bratem. Jednak w przeciwieństwie do niego, Bjorn nie potrafi posługiwać się bronią. Jednak ktoś przychodzi mu na ratunek. Wojownik z jego snów, który uczy go sztuk walki. Chłopiec będzie musiał zmierzyć się z własnymi lękami i odnaleźć w sobie odwagę, aby pokonać nie tylko brata, lecz również między innymi Śnieżycę zagrażającą jego rodzinie. Czy podoła?"Bjorn Moifir" to książka, w której wraz z biegiem wydarzeń mamy możliwość obserwować przemianę głównego bohatera. Pokazuje, że warto naprzeciw przeciwnościom losu, bo każdy kolejny krok zwiększa naszą odwagę. W tej książce nie brak magii i takich istot jak trolle. Autor do fabuły przemyca elementy mitologii nordyckiej oraz wierzenia chrześcijańskie - a właściwie ich początki. Powieść stworzona przez autora jest wciągająca, a czarno - białe ilustracje i barwne opisy, pobudzają wyobraźnię czytelnika. Ta niedługa historia o lojalnym i uczciwym chłopcu, który dopiero co odkrywa siebie, sprawi, że czytelnik nie tylko wyniesie ważną lekcję z lektury tej książki, ale będzie się świetnie bawił. Myślę, że każdy dzieciak, który uwielbia przygody znajdzie tu coś dla siebie!
2018-06-10 22:17:00


Podobne do: Bjorn Morfir - Lavachery ThomasInne pozycje tego autora: Lavachery Thomas (1)