Bjorn Morfir

Promocja

Bjorn Morfir

 • Wydawnictwo: Adamada
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788374208673
 • Ilość stron: 208
 • Format: 13.0x20.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (środa 2018-11-21)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Promocja:

Dodatkowe rabaty: wydawnictwo Adamada (Promocja do 20.11.2018r. lub do wyczerpania zapasów. )

Cena 29,91 PLN
Nasza cena 16,50 PLN
Oszczędzasz 44%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,91 PLN
Nasza cena 16,50 PLN
Oszczędzasz 44%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka pod patronatem czytam.pl!

Zawsze drugi. Wiecznie w cieniu brata. Nieśmiały chłopiec, który nawet nie wie, jak obchodzić się z bronią, musi stanąć do walki. Przezwycięży strach, który nie pozwala mu uwierzyć w siebie? Wystarczy mu sił, by wziąć odpowiedzialność za najbliższych? Będzie na tyle odważny albo szalony, żeby zmierzyć się ze Śnieżycą?


Szczegóły

Tytuł: Bjorn Morfir

Autor: Lavachery Thomas

Wydawnictwo: Adamada

ISBN: 9788374208673

Język oryginału: francuski

Tłumacz: Wiśniewska Natalia

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 208

Format: 13.0x20.0cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Bjorn, młody Wiking, od zawsze uważany za słabszego, żyje w cieniu swojego brata. Pewnego dnia ojciec ofiarowuje mu miecz, aby ten mógł zmierzyć się ze starszym bratem. Jednak w przeciwieństwie do niego, Bjorn nie potrafi posługiwać się bronią. Jednak ktoś przychodzi mu na ratunek. Wojownik z jego snów, który uczy go sztuk walki. Chłopiec będzie musiał zmierzyć się z własnymi lękami i odnaleźć w sobie odwagę, aby pokonać nie tylko brata, lecz również między innymi Śnieżycę zagrażającą jego rodzinie. Czy podoła?"Bjorn Moifir" to książka, w której wraz z biegiem wydarzeń mamy możliwość obserwować przemianę głównego bohatera. Pokazuje, że warto naprzeciw przeciwnościom losu, bo każdy kolejny krok zwiększa naszą odwagę. W tej książce nie brak magii i takich istot jak trolle. Autor do fabuły przemyca elementy mitologii nordyckiej oraz wierzenia chrześcijańskie - a właściwie ich początki. Powieść stworzona przez autora jest wciągająca, a czarno - białe ilustracje i barwne opisy, pobudzają wyobraźnię czytelnika. Ta niedługa historia o lojalnym i uczciwym chłopcu, który dopiero co odkrywa siebie, sprawi, że czytelnik nie tylko wyniesie ważną lekcję z lektury tej książki, ale będzie się świetnie bawił. Myślę, że każdy dzieciak, który uwielbia przygody znajdzie tu coś dla siebie!
2018-06-10 22:17:00


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Lavachery Thomas (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×