Tabletki na dorosłość

Książka

Tabletki na dorosłość

 • Wydawnictwo: Adamada
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788374207683
 • Ilość stron: 256
 • Format: 12.7x19.8cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2018-08-20)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 18,94 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 18,94 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wszystko miało się skończyć, kiedy je połknie. Wreszcie stanie się dorosłym i będzie mógł zlekceważyć załamującą nad nim ręce mamusię. Oleje mającego i tak wszystko gdzieś tatusia. Zignoruje zapatrzone w siebie dziewczyny. Wypnie się na nic nierozumiejących kumpli. Wyśmieje nauczycieli złośliwie stawiających pałę za pałą. Wszystko miało się skończyć, kiedy je połknie.

A dopiero się zaczęło.


Szczegóły

Tytuł: Tabletki na dorosłość

Autor: Suwalska Dorota

Wydawnictwo: Adamada

ISBN: 9788374207683

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 256

Format: 12.7x19.8cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×