Co się wyprawia tam w środku? Ludzkie ciało

,

Promocja

Co się wyprawia tam w środku? Ludzkie ciało

,

  • Wydawnictwo: Adamada
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788381180146
  • Ilość stron: 80
  • Format: 22.0x29.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2019-08-22)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Promocja:

Zaczytane lato z wydawnictwem adamada

Cena 44,90 PLN
Nasza cena 23,71 PLN
Oszczędzasz 47%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 23,71 PLN
Oszczędzasz 47%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Co się wyprawia tam w środku? Ludzkie ciało - Farndon John, Hutchinson Tim

Książka pod patronatem czytam.pl!

Co na obiad jedzą makrofagi? Dlaczego jesteśmy podobni do rodziców (i kijanek)? Do kogo dzwoni mózg, kiedy zobaczy tygrysa? Przed nami elektryzująca wyprawa do wnętrza ludzkiego ciała! Przyjrzymy się z bliska komórce, zanurkujemy w żołądku, odwiedzimy serce, przejdziemy się jelitem, stoczymy pojedynek z bakterią, przepłyniemy aortę, zobaczymy płuca, a to wcale nie koniec atrakcji! Prędzej! Ruszajmy odkrywać, jak działa nasz organizm!


Szczegóły: Co się wyprawia tam w środku? Ludzkie ciało - Farndon John, Hutchinson Tim

Tytuł: Co się wyprawia tam w środku? Ludzkie ciało
Autor: Farndon John, Hutchinson Tim
Wydawnictwo: Adamada
ISBN: 9788381180146
Tytuł oryginału: Stuff You Should Know About the Human Body
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Kmieć-Krzewniak Katarzyna
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 80
Format: 22.0x29.0cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Co się wyprawia tam w środku? Ludzkie ciało - Farndon John, Hutchinson Tim

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Książka John'a Farndon'a, odkrywa przed nami tajniki ludzkiego ciała. Z tej bogato ilustrowanej książki, dowiemy się jak zbudowane jest ludzkie ciało oraz jak działa ludzki organizm. Do czego służy sterownia, na czym polega oddychanie i jak wielką moc ma nasze serce. Dowiemy się nie tylko tego, bo znajdziemy tu wiele naukowych zagadnień. To nie tylko książka, w której znajdziemy wiele pomysłowych i zabawnych ilustracji. Wszystko tu zostaje opisane tak lekko i prosto, że nawet ktoś, kto nie jest geniuszem, wchłonie wiedzę jak gąbka. Największym dla mnie zaskoczeniem były strony, które można rozkładać. Skoro dla mnie to była frajda, to myślę, że dla młodszego czytelnika tym bardziej. Kojarzycie bajkę "Było sobie życie"? Wyobraźcie sobie, że "Co się wyprawia tam w środku" jest książkowym odpowiednikiem tej bajki."Co się wyprawia tam w środku" to książka idealna dla małych i większych dzieci, ale również dla ich rodziców. Tak - dobrze czytacie. Czy Wasza pociecha zadawała Wam kiedyś pytania, na które nie znaliście odpowiedzi? Z pewnością. Nie twierdzę, że ta książka odpowie na wszystkie, ale na te najważniejsze dotyczące ich ciała i organizmu owszem. A może starszak, który zdecyduje się po nią sięgnąć, zainteresuje się tym wszystkim na tyle, że w przyszłości zostanie lekarzem? Jestem pewna, że za jej pomocą lepiej przyswoi biologię i odrobinę chemii.

Książka jest podzielona na rozdziały. Znajdziemy w niej spis treści, indeks wyjaśniający pewne zagadnienia i wiele dodatkowych ciekawostek, które są zawarte w żółtej ramce. Tak więc każdy czytelnik odnajdzie szybko, to czego szuka.

"Co się wyprawia tam w środku" to książka idealna dla każdego ciekawskiego podróżnika, który chętnie bierze udział w wielu przygodach. A tu na niego czeka niejedna.

2018-12-16 21:39:59


Inne pozycje tego autora: Farndon John, Hutchinson Tim (1)