Siła marzeń czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi

Książka

Siła marzeń czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi

  • Wydawnictwo: Helion
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788328338548
  • Ilość stron: 312
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 27,13 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 27,13 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Siła marzeń czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi - Miłka Raulin

Najmłodsza Polka z Koroną Ziemi!
Wszystko zaczęło się w 2011 roku - Miłka Raulin, mając już na koncie zdobyty Mont Blanc, postanowiła wspiąć się na wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak powstał projekt "Siła marzeń - Korona Ziemi", który Miłka realizowała konsekwentnie przez siedem lat. 22 maja 2018 roku ukończyła swój plan, gdy stanęła na szczycie Mount Everestu.

Ta książka jest opowieścią o długiej wyprawie po marzenia - wyprawie realizowanej z perspektywy matki pracującej na pełnym etacie. Mówi o tym, jak zaczął się ten "wysokogórski romans" i jak wykonać z powodzeniem szalony projekt, dysponując jedynie dwudziestoma sześcioma dniami urlopu. Pasja do przygód i dalekich wypraw przeplata się w książce z trudnościami życia codziennego. Przeczytacie więc także o górskich kłopotach i lekcjach z nich płynących. O podejmowaniu życiowych decyzji, samotnym macierzyństwie, utracie pracy. O drugiej stronie medalu i rachunku, jaki trzeba zapłacić, podejmując każde wyzwanie.

Przed wszystkim jednak jest to książka o wielkiej sile marzeń - o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, nie do spełnienia i że zawsze warto mimo przeciwności dążyć do wymarzonego celu!

"Gorąco wierzę, że moja historia przekona Was do tego, byście odkrywali swoją Siłę Marzeń i już dziś rozpoczęli podróż do upragnionego celu, nie mając wprawdzie w plecaku czasu i gotówki, ale niosąc w nim wielkie chęci i wiarę. Wiarę, że się uda! Świat jest bowiem ogromny i hojny. Zadba o to, by niczego Wam nie zabrakło, i podeśle wszystko, czego potrzebujecie, pod warunkiem że tak właśnie będziecie o nim myśleć."

Miłka

O autorze
Miłka Raulin jest szczęśliwą mama dwunastoletniego Jeremiego. Z wykształcenia i zawodu jest magistrem inżynierem trakcji elektrycznej. Z zamiłowania podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej i szybownictwa. Projekt ?Siła marzeń ? Korona Ziemi? realizowała konsekwentnie przez siedem lat. Po zdobyciu Everestu Miłka Raulin jest obecnie najmłodszą i jednocześnie dziesiątą Polką oraz pierwszą Gdynianką i Kaszubką, która zdobyła najwyższe szczyty wszystkich kontynentów.


Szczegóły: Siła marzeń czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi - Miłka Raulin

Tytuł: Siła marzeń czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi
Autor: Miłka Raulin
Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328338548
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 312
Oprawa: Miękka


Recenzje: Siła marzeń czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi - Miłka Raulin

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

To pierwsza, ale pewnie nie ostatnia książka p. Raulin. Dlatego zawiera sporo wątków biograficznych, które określają korzenie i osadzają Autorkę w rodzinnej przeszłości. Większość książki zajmuje świetnie napisana, żywa i ekspresyjna, pełna humoru i dystansu do siebie opowieść o przygotowaniach i przebiegu kolejnych etapów zdobywania Korony Ziemi. W tej przedwyprawowej krzątaninie wokół pieniędzy i organizacji, a potem podczas podróży na nowe kontynenty i wejść na odpowiednie szczyty poznajemy Autorkę dużo lepiej. 2018-11-01 21:53:04


Podobne do: Siła marzeń czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi - Miłka Raulin