Na zawsze przyjaciele

Książka

Na zawsze przyjaciele

 • Wydawnictwo: Ezop
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788364600159
 • Ilość stron: 32
 • Format: 25.0x28.0 cm
 • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-12-17)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 35,00 PLN
Nasza cena 22,68 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 35,00 PLN
Nasza cena 22,68 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

U podnóża starego dębu mieszka rodzina królików, a wysoko w koronie swoją dziuplę mają sowy. Choć żyją blisko siebie, jest im trudno się spotkać. Kiedy w słoneczny dzień Króliczek biega po łące, Sówka śpi w najlepsze, a kiedy ona rozprostowuje skrzydła do lotu w blasku księżyca, on właśnie smacznie zasypia. I tak mijają im dni i noce, a oni nic o sobie nie wiedzą. Aż do chwili, gdy oboje zapragną się poznać

Pełna ciepła i magii opowieść o niezwykłej przyjaźni.


Szczegóły

Tytuł: Na zawsze przyjaciele

Autor: Przemysław Wechterowicz

Wydawnictwo: Ezop

ISBN: 9788364600159

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 32

Format: 25.0x28.0 cm

Oprawa: twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×