Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety

Promocja

Jak uratować świat?
Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety

  • Wydawnictwo: W.A.B.
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788328066243
  • Ilość stron: 304
  • Format: 16.0x21.5cm
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Jutro (piątek 2019-08-23)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Promocja:

Zaczytane lato: hity i nowości

Cena 49,99 PLN
Nasza cena 31,63 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 31,63 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Jak uratować świat? - Szpura Areta

Pierwsza tak przystępna książka pokazująca, jak każdy z nas może uratować świat.

Areta Szpura jako współwłaścicielka marki modowej jeszcze niedawno odnosiła międzynarodowe sukcesy. Ubrania Local Heroes nosiła Rihanna, Miley Cyrus, Ellie Goulding, Kylie Jenner czy Justin Bieber. Przerażona tym, jaki ogrom śmieci produkuje przemysł tekstylny, odeszła z branży, by zająć się planetą. To ona, wraz z redakcją serwisu Noizz, zapoczątkowała akcję Tu pijesz bez słomki.

Jak uratować świat to zbiór rozmów ze specjalistami z zakresu ekologii, zero waste i zdrowego (dla nas i dla planety) żywienia m.in. z fizykiem atmosfery profesorem Szymonem Malinowskim, Jagną Niedzielską czy Ewą Chodkiewicz z Fundacji WWF Polska. To zbiór wywiadów, opowieści oraz porad, jak każdy z nas, metodą małych kroków, może zadbać o planetę.


Szczegóły: Jak uratować świat? - Szpura Areta

Tytuł: Jak uratować świat?
Podtytuł: Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety
Autor: Szpura Areta
Wydawnictwo: W.A.B.
ISBN: 9788328066243
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 304
Format: 16.0x21.5cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Jak uratować świat? - Szpura Areta

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Książka, którą miałam okazję przeczytać, stała się moją biblią ekologii i troski o planetę. Zawiera naprawdę wszystko, czego można oczekiwać od takiej publikacji – zwarte, a jednak wyczerpujące informacje i mnóstwo inspiracji do tego, jak poprawić sytuację na świecie. Najpierw przekonuje nas, że jest źle, potem informuje co możemy zrobić małymi kroczkami w swoim otoczeniu, a następnie pobudza do maksymalnego zaangażowania w ochronę środowiska. Zawiera też niezliczoną liczbę odnośników do źródeł informacji, motywujących blogów i stron internetowych. Przeczytawszy tą pozycję nikt nie pozostanie obojętny na sprawy ekologiczne, dlatego uważam, że powinna się znaleźć w każdym domu. W prosty, zwięzły i rzetelny sposób przedstawia jakże palący problem i proste, drobne kroczki, które prowadzą do poprawy sytuacji. Przekonuje, że my w swoich małych, codziennych decyzjach i wyborach, mamy wpływ na wielkie rzeczy. Warto razem z nią zmieniać swoje nawyki, warto przemyśleć konsumenckie zachowania. Stanowczo zachęcam i polecam. To szalenie ważna i inspirująca książka. 2019-05-29 11:21:18