Kosmoliski

Książka
  • Wydawnictwo: Anatta
  • Oprawa: Twarda
Zamów teraz a Twoje
zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Sugerowana cena detaliczna 35,00 PLN
Nasza cena: 24,06 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Darmowa dostawa
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Kosmoliski - Marcinowski Marek

Piżamka jest? Gotowi do snu? Super! Kosmoliski zakręcą srebrnymi ogonami, aż posypie się gwiezdny pył, a wtedy zabiorą Was w kosmos na nieziemską przygodę.


Kosmoliski zabierają Sarę i Krzysia w podróż po Układzie Słonecznym. Dołączysz do nich?


Szczegóły: Kosmoliski - Marcinowski Marek

Tytuł: Kosmoliski
Autor: Marcinowski Marek
Wydawnictwo: Anatta
ISBN: 9788395858529
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 28
Oprawa: Twarda


Recenzje: Kosmoliski - Marcinowski Marek

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Książki traktujące o kosmosie i podające wiedzę w bardzo przystępny sposób to nie lada gratka dla młodych czytelników. Przykładem jest najnowszy tytuł Marka Marcinowskiego, będący jednocześnie jego debiutem w literaturze dziecięcej.
Do dzieci, które przygotowują się do snu, przychodzą tajemnice Kosmoliski i zabierają je w niedługą podróż po Układzie Słonecznym. Pokazują Ziemię, Księżyc, Słońce oraz pozostałe planety, które do niego należą. Dziecko może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy odnośnie każdej ciała niebieskiego, a wiedza przekazywana jest w formie dialogu. Bohaterowie zachwycają się tym, co widzą, kiedy czegoś nie rozumieją, zadają dodatkowe pytania, na które Kosmoliski chętnie odpowiadają. Jest to pozycja dobra dla maluchów zainteresowanych kosmiczną tematyką, ale równie dobrze sprawdzi się w przypadku dorosłych, którzy o kosmosie uczyli się w szkole i wiele rzeczy zdążyli pozapominać (czyli ja, aczkolwiek kolejność planet wyrecytuję bezbłędnie w nocy o północy :D).
Polecam tę książkę i bardzo żałuję, że jest tak krótka. Choć z drugiej strony rozumiem, że uwaga dzieci lubi się rozpraszać, więc więcej, jak na jeden raz, z pewnością by nie przyjęły.
2020-12-15 14:22:01

W pokoju Sary i Krzysia pewnego wieczoru zjawiły się istoty wyglądające jak lisy, ale miały srebrne ogony i gogle na oczach. To Kosmoliski, które postanowiły zabrać dzieci w niezwykłą podróż. Po chwili wszyscy znaleźli się w kosmosie. Wycieczkę rozpoczęli od Błękitnej Planety...
Autor napisał bajkę edukacyjną dla dzieci, w której połączył fantastykę i przygodę, czyli to, co dzieci lubią najbardziej. Całość wzbogacił solidną porcją wiedzy o Układzie Słonecznym i okrasił ciekawostkami astronomicznymi. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, iż ta niepozorna książeczka tak mnie wciągnie. W dodatku i ja poszerzyłam swoją wiedzę i zostałam zaskoczona niektórymi informacjami, choćby kierunkiem obrotu Wenus wokół własnej osi i pewnymi śladami na Księżycu. Zaskoczyła mnie wiedza Sary, chodzącej do przedszkola, na temat pór roku. W ramach powtórki autor przygotował na końcu publikacji „Kosmoquiz”.
Uwagę przykuwa szata graficzna książki. Twarda okładka i szycie zapewniają trwałość książeczki. Utrzymana jest ona w ciemnogranatowej tonacji, na której niezwykle elegancko prezentuje się biała czcionka. Jednak największe wrażenie na mnie zrobiły precyzyjne ilustracje planet, satelitów i gwiazdy, które wyglądają jak zdjęcia, a także hologramy prezentowane przez Kosmoliski. Na zakończenie czytelnik podziwia Układ Słoneczny.
Fantastyczna przygoda z Kosmoliskami to gwarancja dobrej zabawy, sporej dawki wiedzy podanej w sposób łatwy, przystępny i nienachalny. Po takiej bajce na dobranoc dzieci będą miały nieziemskie sny. Książeczka dla małych i dużych. Grozi rozbudzeniem zainteresowań kosmosem!
2020-12-19 16:26:13

Kosmoliski – wspaniała książka, pełna pięknych ilustracji dla małych czytelników. Jest w niej dużo ciekawostek odnośnie planet, najmłodsi razem z dwoma kosmoliskami poznają układ słoneczny. Świetna pozycja 2020-12-26 21:17:53

Jest to krótka opowieść dla dzieci. Główni bohaterowie, Krzyś i Sara, w towarzystwie tytułowych kosmolisków będą odkrywać tajemnice tej części kosmosu, która jest najbliżej naszej planety.
Książka jest napisana prostym językiem, dzięki czemu najmłodsi czytelnicy nie powinni mieć problemu ze zrozumieniem nawet trudniejszych pojęć. Kosmiczni przewodnicy starają się najlepiej jak potrafią wyjaśnić różne zjawiska oraz opowiedzą niejedną ciekawostkę na temat planet (i nie tylko), jakie znajdują się w naszym układzie. A poza poznaniem tego ogromu wiedzy dzieci mogą sprawdzić, jak wiele zapamiętały, dzięki krótkiemu quizowi na koniec.
Same ilustracje też są ładne, starannie wykonane, co z pewnością jeszcze bardziej uprzyjemni lekturę i sprawi, że młodzi czytelnicy nieraz chętnie powrócą do przygód kosmicznych lisków i ich podopiecznych.
„Kosmoliski” to książka dla dzieci, które uwielbiają odkrywać świat. Podczas lektury będą mogły lepiej poznać Ziemię, ale także otaczające je planety. I przekonają się, że nauka może być naprawdę przyjemna, jeśli ma się odpowiednich przewodników.
2021-01-05 19:59:48

"Kosmoliski" to pozycja popularno-naukowa dla najmłodszych Czytelników. Wraz z rodzeństwem - Sarą i Krzysiem oraz dwoma małymi liskami, mamy możliwość wyruszenia w kosmopodróż i zapoznania się z planetami w naszej galaktyce.

Książka jest zapisana jako rozmowa małych dzieci z mądrymi liskami. Mamy tutaj wyjaśnione w prosty sposób czym jest Układ Słoneczny, Słońce oraz jakie mamy planety w naszym Układzie. Autor wspomina również o Księżycu, kometach, pasie asteroid. Brakuje mi tutaj pojęć tj galaktyka oraz wspomnienie o Drodze Mlecznej - które jest dla mnie bardzo istotne. Zabrakło mi również mini słownika. Bardzo duży plus za Quiz, dzięki któremu możemy dowiedzieć się na jakim etapie słuchania ze zrozumieniem są nasze pociechy.

Nie mniej jest to dobra pozycja dla najmłodszych dzieci, dzięki której możemy przejść do bardzo ciekawej debaty. Dzieci lubią pytać, a ta książka jest jakby wstępem do zaspokojenia ciekawości nt tego gdzie my się znajdujemy.
2021-01-09 20:49:39

Bardzo ciekawa książeczka. Posiada 28 stron pełnych dobrej zabawy i wiedzy.
Kosmoliski to książeczka dla dzieci, dzięki której mogą nauczyć się czegoś o układzie słonecznym. Książka napisana jest raczej w prosty i zrozumiały sposób, chociaż nie wszystkie wspomniane w książeczce zagadnienia zostały wyjaśnione. Następnym minusem jest brak tytułu/ autora na grzbiecie książeczki. Kolejnymi rzeczami do których mogłabym się przyczepić to fakt, że można byłoby nadać jakieś Imiona naszym Kosmoliskom zamiast cały czas powtarzać Kosmolisek z niebieskimi/różowymi rękawiczkami, choć podejrzewam, że młodszemu czytelnikowi nie robiło by to wielkiej różnicy. ;) Dodatkowo pytania na końcu książeczki są naprawdę super pomysłem, jednak nie na wszystkie znajdziemy odpowiedź w tekście książeczki. Pomimo tych kilku drobiazgów, książka jest bardzo pouczająca nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Książka pełna jest również ciekawostek odnośnie konkretnych planet. Zawiera również piękne ilustracje. Czytając ją naprawdę dobrze się bawiłam, dlatego jak najbardziej ją polecam.
2021-01-12 12:29:32

Pewnego wieczoru podczas obserwacji nocnego nieba, do dzieci, Sary i Krzysia, przybywają sympatyczne Kosmoliski. Widząc, że dzieci interesują się tym, co widzą na niebie, zabierają je w niezwykłą podróż po kosmosie. Opowiadają w ciekawy sposób o każdym z ciał niebieskich. Historie te opatrzone są ładnymi ilustracjami, a wszystko podane jest w przystępnej dla dzieci formie. Myślę, że to krótka, lecz pięknie wydana książka dla każdego małego fana kosmosu. Przygoda z Kosmoliskami jest naprawdę warta przeczytania. 2021-01-24 12:16:31

Dzieci zadają mnóstwo pytań, na temat tego, co niepojęte, mało zrozumiałe i dlatego, jest to tak fascynujące nie tylko dla dorosłych. Dzięki takim publikacjom możemy w prosty sposób wytłumaczyć czasem skomplikowane zagadnienia związane z kosmosem i przybliżyć dzieciom, tę trudną do zrozumienia wiedzę. Poprzez zabawę i przyjazny przekaz nauka będzie szła sprawnie.

Książeczka zawiera odpowiadanie, którego bohaterami jest rodzeństwo Sara i Krzyś. Pewnego wieczoru, gdy już kładli się spać, w objęciach wyobraźni wybrali się na zwiedzanie kosmosu wraz z parą sympatycznych Kosmolisków. Przyjazne zwierzątka ze srebrnymi świecącymi ogonkami poprowadziły dzieci daleko, gdzie czekała na nich niezapomniana przygoda wśród krążących planet.

Dzieci poznają planety ich właściwości, wygląd oraz dużo ciekawostek związanych z nimi. Kolorowe ilustracje wspomagają dziecięcą wyobraźnię, a pokazanie w prostym schemacie wszystkich planet Układu Słonecznego ułatwi zapamiętywanie cennych informacji. Wiadomości zawarte w publikacji niejednokrotnie zadziwią dorosłych przy wspólnym czytaniu, a książka ułatwi znalezieni odpowiedzi na liczne pytania zaintrygowanych dzieci.

Książkę polecam bardziej dla dzieci w wieku szkolnym, gdyż mniejsze mogą mieć problem ze zrozumieniem treści. Pięknie i starannie wydana publikacja na błyszczących i śliskich kartach, które nie są klejone, a zszyte, dzięki czemu przy częstym przeglądaniu pozostanie na dłużej w dobrym stanie. Całość przyciąga ciekawym wyglądem i idealnie pasuje na prezent dla dzieci szkolnych.
2021-01-27 15:44:08

Kosmoliski to ciekawa nowość na rynku wydawniczym.Treść jest bardzo merytoryczna, a ogrom informacji wprowadzany jest w pewnym porządku. Całość tworzy spójną całość, ale (i tu zacznę się trochę czepiać) brakuje mi opowieści. Mam wrażenie, że autor skupił się tak bardzo na funkcji edukacyjnej, że pominął etap zabawy. W książce, która ma zaledwie 30 stron poznajemy nasz układ słoneczny, jest on co prawda jasno i klarownie opisany, a wszystkie zjawiska wyjaśnione. Jednak cała podróż bohaterów polega na przemieszczaniu się w kosmosie, od planety do planety lub innych ciał niebieskich. Obawiam się, że takie ograniczenie przygód, może sprawić, że dzieci nie będą chciały wracać często do tej pozycji. Sama aktualnie mam przesyt, po jednorazowym czytaniu.
Na uwagę zasługują na pewno ilustracje i cała oprawa graficzna. Nie występują pojedyncze obrazki, całe strony są po prostu ilustracjami, na których zamieszczono tekst.
Podoba mi się, że książka jest wydana w twardej oprawie, Na plus jest także użyty powlekany papier, odporny na zabrudzenia.
Podsumowując nie twierdzę, że jest to zła książka, ale trochę brakuje jej do porywającej historii. Myślę, że więcej przygód sprawiłoby, że dzieci same zamarzyłyby o takich podróżach.
2021-02-07 19:54:44

Inne pozycje tego autora: Marcinowski Marek (2)

Książka

Kosmoliski

  • Wydawnictwo: Anatta
  • Oprawa: Twarda

Piżamka jest? Gotowi do snu? Super! Kosmoliski zakręcą srebrnymi ogonami, aż posypie się gwiezdny pył, a wtedy zabiorą Was w kosmos na nieziemską przygodę. Kosmoliski zabierają Sarę i Krzysia w podróż po Układzie Słonecznym. Dołączysz do nich?

Cena 35,00 PLN
Nasza cena 24,06 PLN
Oszczędzasz 31%
Wysyłka: Dzisiaj
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Darmowa dostawa

Szczegóły: Kosmoliski - Marcinowski Marek

Tytuł: Kosmoliski
Autor: Marcinowski Marek
Wydawnictwo: Anatta
ISBN: 9788395858529
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 28
Oprawa: Twarda


Recenzje: Kosmoliski - Marcinowski Marek

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Książki traktujące o kosmosie i podające wiedzę w bardzo przystępny sposób to nie lada gratka dla młodych czytelników. Przykładem jest najnowszy tytuł Marka Marcinowskiego, będący jednocześnie jego debiutem w literaturze dziecięcej.
Do dzieci, które przygotowują się do snu, przychodzą tajemnice Kosmoliski i zabierają je w niedługą podróż po Układzie Słonecznym. Pokazują Ziemię, Księżyc, Słońce oraz pozostałe planety, które do niego należą. Dziecko może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy odnośnie każdej ciała niebieskiego, a wiedza przekazywana jest w formie dialogu. Bohaterowie zachwycają się tym, co widzą, kiedy czegoś nie rozumieją, zadają dodatkowe pytania, na które Kosmoliski chętnie odpowiadają. Jest to pozycja dobra dla maluchów zainteresowanych kosmiczną tematyką, ale równie dobrze sprawdzi się w przypadku dorosłych, którzy o kosmosie uczyli się w szkole i wiele rzeczy zdążyli pozapominać (czyli ja, aczkolwiek kolejność planet wyrecytuję bezbłędnie w nocy o północy :D).
Polecam tę książkę i bardzo żałuję, że jest tak krótka. Choć z drugiej strony rozumiem, że uwaga dzieci lubi się rozpraszać, więc więcej, jak na jeden raz, z pewnością by nie przyjęły.
2020-12-15 14:22:01

W pokoju Sary i Krzysia pewnego wieczoru zjawiły się istoty wyglądające jak lisy, ale miały srebrne ogony i gogle na oczach. To Kosmoliski, które postanowiły zabrać dzieci w niezwykłą podróż. Po chwili wszyscy znaleźli się w kosmosie. Wycieczkę rozpoczęli od Błękitnej Planety...
Autor napisał bajkę edukacyjną dla dzieci, w której połączył fantastykę i przygodę, czyli to, co dzieci lubią najbardziej. Całość wzbogacił solidną porcją wiedzy o Układzie Słonecznym i okrasił ciekawostkami astronomicznymi. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, iż ta niepozorna książeczka tak mnie wciągnie. W dodatku i ja poszerzyłam swoją wiedzę i zostałam zaskoczona niektórymi informacjami, choćby kierunkiem obrotu Wenus wokół własnej osi i pewnymi śladami na Księżycu. Zaskoczyła mnie wiedza Sary, chodzącej do przedszkola, na temat pór roku. W ramach powtórki autor przygotował na końcu publikacji „Kosmoquiz”.
Uwagę przykuwa szata graficzna książki. Twarda okładka i szycie zapewniają trwałość książeczki. Utrzymana jest ona w ciemnogranatowej tonacji, na której niezwykle elegancko prezentuje się biała czcionka. Jednak największe wrażenie na mnie zrobiły precyzyjne ilustracje planet, satelitów i gwiazdy, które wyglądają jak zdjęcia, a także hologramy prezentowane przez Kosmoliski. Na zakończenie czytelnik podziwia Układ Słoneczny.
Fantastyczna przygoda z Kosmoliskami to gwarancja dobrej zabawy, sporej dawki wiedzy podanej w sposób łatwy, przystępny i nienachalny. Po takiej bajce na dobranoc dzieci będą miały nieziemskie sny. Książeczka dla małych i dużych. Grozi rozbudzeniem zainteresowań kosmosem!
2020-12-19 16:26:13

Kosmoliski – wspaniała książka, pełna pięknych ilustracji dla małych czytelników. Jest w niej dużo ciekawostek odnośnie planet, najmłodsi razem z dwoma kosmoliskami poznają układ słoneczny. Świetna pozycja 2020-12-26 21:17:53

Jest to krótka opowieść dla dzieci. Główni bohaterowie, Krzyś i Sara, w towarzystwie tytułowych kosmolisków będą odkrywać tajemnice tej części kosmosu, która jest najbliżej naszej planety.
Książka jest napisana prostym językiem, dzięki czemu najmłodsi czytelnicy nie powinni mieć problemu ze zrozumieniem nawet trudniejszych pojęć. Kosmiczni przewodnicy starają się najlepiej jak potrafią wyjaśnić różne zjawiska oraz opowiedzą niejedną ciekawostkę na temat planet (i nie tylko), jakie znajdują się w naszym układzie. A poza poznaniem tego ogromu wiedzy dzieci mogą sprawdzić, jak wiele zapamiętały, dzięki krótkiemu quizowi na koniec.
Same ilustracje też są ładne, starannie wykonane, co z pewnością jeszcze bardziej uprzyjemni lekturę i sprawi, że młodzi czytelnicy nieraz chętnie powrócą do przygód kosmicznych lisków i ich podopiecznych.
„Kosmoliski” to książka dla dzieci, które uwielbiają odkrywać świat. Podczas lektury będą mogły lepiej poznać Ziemię, ale także otaczające je planety. I przekonają się, że nauka może być naprawdę przyjemna, jeśli ma się odpowiednich przewodników.
2021-01-05 19:59:48

"Kosmoliski" to pozycja popularno-naukowa dla najmłodszych Czytelników. Wraz z rodzeństwem - Sarą i Krzysiem oraz dwoma małymi liskami, mamy możliwość wyruszenia w kosmopodróż i zapoznania się z planetami w naszej galaktyce.

Książka jest zapisana jako rozmowa małych dzieci z mądrymi liskami. Mamy tutaj wyjaśnione w prosty sposób czym jest Układ Słoneczny, Słońce oraz jakie mamy planety w naszym Układzie. Autor wspomina również o Księżycu, kometach, pasie asteroid. Brakuje mi tutaj pojęć tj galaktyka oraz wspomnienie o Drodze Mlecznej - które jest dla mnie bardzo istotne. Zabrakło mi również mini słownika. Bardzo duży plus za Quiz, dzięki któremu możemy dowiedzieć się na jakim etapie słuchania ze zrozumieniem są nasze pociechy.

Nie mniej jest to dobra pozycja dla najmłodszych dzieci, dzięki której możemy przejść do bardzo ciekawej debaty. Dzieci lubią pytać, a ta książka jest jakby wstępem do zaspokojenia ciekawości nt tego gdzie my się znajdujemy.
2021-01-09 20:49:39

Bardzo ciekawa książeczka. Posiada 28 stron pełnych dobrej zabawy i wiedzy.
Kosmoliski to książeczka dla dzieci, dzięki której mogą nauczyć się czegoś o układzie słonecznym. Książka napisana jest raczej w prosty i zrozumiały sposób, chociaż nie wszystkie wspomniane w książeczce zagadnienia zostały wyjaśnione. Następnym minusem jest brak tytułu/ autora na grzbiecie książeczki. Kolejnymi rzeczami do których mogłabym się przyczepić to fakt, że można byłoby nadać jakieś Imiona naszym Kosmoliskom zamiast cały czas powtarzać Kosmolisek z niebieskimi/różowymi rękawiczkami, choć podejrzewam, że młodszemu czytelnikowi nie robiło by to wielkiej różnicy. ;) Dodatkowo pytania na końcu książeczki są naprawdę super pomysłem, jednak nie na wszystkie znajdziemy odpowiedź w tekście książeczki. Pomimo tych kilku drobiazgów, książka jest bardzo pouczająca nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Książka pełna jest również ciekawostek odnośnie konkretnych planet. Zawiera również piękne ilustracje. Czytając ją naprawdę dobrze się bawiłam, dlatego jak najbardziej ją polecam.
2021-01-12 12:29:32

Pewnego wieczoru podczas obserwacji nocnego nieba, do dzieci, Sary i Krzysia, przybywają sympatyczne Kosmoliski. Widząc, że dzieci interesują się tym, co widzą na niebie, zabierają je w niezwykłą podróż po kosmosie. Opowiadają w ciekawy sposób o każdym z ciał niebieskich. Historie te opatrzone są ładnymi ilustracjami, a wszystko podane jest w przystępnej dla dzieci formie. Myślę, że to krótka, lecz pięknie wydana książka dla każdego małego fana kosmosu. Przygoda z Kosmoliskami jest naprawdę warta przeczytania. 2021-01-24 12:16:31

Dzieci zadają mnóstwo pytań, na temat tego, co niepojęte, mało zrozumiałe i dlatego, jest to tak fascynujące nie tylko dla dorosłych. Dzięki takim publikacjom możemy w prosty sposób wytłumaczyć czasem skomplikowane zagadnienia związane z kosmosem i przybliżyć dzieciom, tę trudną do zrozumienia wiedzę. Poprzez zabawę i przyjazny przekaz nauka będzie szła sprawnie.

Książeczka zawiera odpowiadanie, którego bohaterami jest rodzeństwo Sara i Krzyś. Pewnego wieczoru, gdy już kładli się spać, w objęciach wyobraźni wybrali się na zwiedzanie kosmosu wraz z parą sympatycznych Kosmolisków. Przyjazne zwierzątka ze srebrnymi świecącymi ogonkami poprowadziły dzieci daleko, gdzie czekała na nich niezapomniana przygoda wśród krążących planet.

Dzieci poznają planety ich właściwości, wygląd oraz dużo ciekawostek związanych z nimi. Kolorowe ilustracje wspomagają dziecięcą wyobraźnię, a pokazanie w prostym schemacie wszystkich planet Układu Słonecznego ułatwi zapamiętywanie cennych informacji. Wiadomości zawarte w publikacji niejednokrotnie zadziwią dorosłych przy wspólnym czytaniu, a książka ułatwi znalezieni odpowiedzi na liczne pytania zaintrygowanych dzieci.

Książkę polecam bardziej dla dzieci w wieku szkolnym, gdyż mniejsze mogą mieć problem ze zrozumieniem treści. Pięknie i starannie wydana publikacja na błyszczących i śliskich kartach, które nie są klejone, a zszyte, dzięki czemu przy częstym przeglądaniu pozostanie na dłużej w dobrym stanie. Całość przyciąga ciekawym wyglądem i idealnie pasuje na prezent dla dzieci szkolnych.
2021-01-27 15:44:08

Kosmoliski to ciekawa nowość na rynku wydawniczym.Treść jest bardzo merytoryczna, a ogrom informacji wprowadzany jest w pewnym porządku. Całość tworzy spójną całość, ale (i tu zacznę się trochę czepiać) brakuje mi opowieści. Mam wrażenie, że autor skupił się tak bardzo na funkcji edukacyjnej, że pominął etap zabawy. W książce, która ma zaledwie 30 stron poznajemy nasz układ słoneczny, jest on co prawda jasno i klarownie opisany, a wszystkie zjawiska wyjaśnione. Jednak cała podróż bohaterów polega na przemieszczaniu się w kosmosie, od planety do planety lub innych ciał niebieskich. Obawiam się, że takie ograniczenie przygód, może sprawić, że dzieci nie będą chciały wracać często do tej pozycji. Sama aktualnie mam przesyt, po jednorazowym czytaniu.
Na uwagę zasługują na pewno ilustracje i cała oprawa graficzna. Nie występują pojedyncze obrazki, całe strony są po prostu ilustracjami, na których zamieszczono tekst.
Podoba mi się, że książka jest wydana w twardej oprawie, Na plus jest także użyty powlekany papier, odporny na zabrudzenia.
Podsumowując nie twierdzę, że jest to zła książka, ale trochę brakuje jej do porywającej historii. Myślę, że więcej przygód sprawiłoby, że dzieci same zamarzyłyby o takich podróżach.
2021-02-07 19:54:44

Inne pozycje tego autora: Marcinowski Marek (2)


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×